سئول, کره جنوبی, مارس 24 سال 2020 /PRNewswire/ — من-دیجیتال Corp. (“من در” و یا “شرکت”) www.i-on.netیک سئول, کره جنوبی بر اساس سرمایه گذاری های جهانی نرم افزار شرکت متمرکز بر ارائه پیشرو بدون ساختار داده ها راه حل های مدیریت از جمله تجربه دیجیتال (DXP) سیستم مدیریت محتوا و بازاریابی دیجیتال ارائه شده است با خوشحالی به اعلام نتایج مالی برای سال مالی منتهی به 31 دسامبر 2019 در انعکاس من در حال حاضر گزارش در فرم 10-K زمینه با SEC در مارس 24 سال 2020.

خلاصه

با تشکر از قوی نیمه اول سال که دیدم دو رقمی بالا خط رشد درآمد برای سال افزایش 12.2 ٪ در سال بیش از سال به $7.9 میلیونکه رانده شد رشد در DXP و راحت تر مقایسه در مقابل 2018 اما جبران ضعف نسبی در دوم نیمی از سال 2019 به عنوان یک نتیجه از COVID 19 و ماکرو عدم قطعیت در پایان بازار. رشد و ترکیب منعکس سالم مخلوط از راه حل های سفارشی (+31.8%) تعمیر و نگهداری و خدمات (+23.4%) عمدتا ناشی از $6.9 میلیون در DXP قرارداد همراه با افزایش در پرداخت مشتریان به 65 از 61. یکپارچه سازی سیستم ها و نصب و راه افتاد 43 درصد به دلیل کمتر در قضیه خدمات ارائه شده و کاهش مشتریان جدید به خصوص در دوم نیمی از سال است. بهبود ترکیب به همراه داشت 500bp حاشیه ناخالص بهبود به 30.6 ٪ در مقابل در سال گذشته با وجود افزایش در برون سپاری پیمانکاری که برداشته هزینه خدمات است.

کلید درگیری شامل لوازم آرایشی, تجارت الکترونیکی, bellwether Amore به اقیانوس آرام, SBDC, Kyowon خلاق سئول Broadcasting System, CJ Entertainment (DXP) این KLPGA و کره 3×3 بسکتبال لیگ برتر (ورزش های اطلاعات مدیریت) SK D&D (eForm) و همچنین سئول شهر و مالزیابزار مبتنی بر Tenaga برای انرژی هوشمند طرح. ده مشتری غلظت 63 درصد بود که بالاتر از حد طبیعی با توجه به کاهش مشتری جدید درگیری در نیمه دومدر حالی که DXP تشکیل شده بیش از 85 درصد از درآمد کل.

G&A و بازاریابی منعکس 23.5% و R&D بود 10.5 درصد به یک درصد از فروش و در نتیجه مجموع هزینه های عملیاتی از $2.7 میلیون. این تولید یک عامل از دست دادن $0.3 میلیون و GAAP درآمد خالص از دست دادن $0.5 میلیون, ترجمه به از دست دادن هر سهم (EPS) از $0.02.

رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل شرکت آقای جیمز آه اظهار داشت: “ما در خط رشد و سودآوری پیشرفت در طول سال نسبت به سال گذشته نشانه ای روشن است که استراتژی ما بود, در حال اجرا با توجه به طرح با توجه به محیط رقابتی و کلان اقتصادی headwinds در سراسر بخش هایی از آسیا و اقیانوس آرام منطقه است. با وجود ما فروش تهاجمی و تلاش های بازاریابی که منجر به سهم بازار سود و رشد در DXP پرونده ها و شروع COVID-19 منفی و غیر قابل پیش بینی نهفته ما فصلی قوی ترین سه ماهه دسامبر و در نتیجه کمتر از حد انتظار رشد درآمد حاصل از 12.2 درصد سال کامل. متاسفانه روشن اقتصادی داخلی و جهانی تاثیر COVID-19 دارای تیره های نزدیک و متوسط مدت دید در سراسر بخش و در نتیجه توانایی ما برای تحقق موجود DXP انباشت و سطح شیب دار خط لوله خواهد بود که دوره عادی از کسب و کار ما. این تاثیر منفی نیمه اول این سال مالی به نتایج جستجو و همچنین بدان معنی است که اجرای کامل و مستمر اجرای ما قبلا اعلام درگیری با اقیانوس آرام طرفدار فوتبال H9Pitch و چندگانه مبتنی بر کره تازه های ورزشی لیگ به احتمال زیاد به تحت فشار قرار دادند تا حداقل نیمه دوم سال 2020 در اولین. که گفت: ما با اعتماد به نفس باقی می ماند در دراز مدت استراتژی به طور قابل توجهی افزایش مشتریان ابر قابلیت اتصال به سیستم مدیریت محتوا با بازاریابی گرایش تکنولوژی در سراسر شرکت انرژی و ورزشی بخش خواهد شد که افزایش درآمد ما ارگانیک و پایدار در یک دو رقمی هستند. در این فاصله ما به جلو نگاه به نگه داشتن بازار و سهامداران پهلو به پهلو از جایی که ما ایستاده با درگیری های موجود و چگونه ما قصد داریم برای بهتر اهرم ما در حال گسترش نمونه کارها ثبت اختراع به عنوان ما و اقتصاد جهان همچنان به مقابله با پیش بینی نشده و نامشخص چالش است.”

ترازنامه

من-در ترازنامه پایدار باقی مانده و سالم تا پایان 2019, بازتاب پول نقد و معادل حدود 1.3 میلیون, $5.2 میلیون سرمایه در گردش کل دارایی $9.8 میلیونحدود $0.7 میلیون دلار در کوتاه مدت و بلند مدت بدهی و حقوق صاحبان سهام از $6.6 میلیون. من-همچنین در ادامه به در دسترس خطوط اعتباری با موسسات مالی برای به 3.6 میلیونکه هیچ توازن فوق العاده از پایان دوره و یا در حال حاضر. علاوه بر این شرکت همچنان به دسترسی به R&D واجد شرایط کمک های مالی از موسسات مستقل مانند وزارت تجارت و صنعت و انرژی که در درجه اول با هدف به سمت شتاب من در سرعت به بازار در صنعت 4.0 بخش است.

راهنمایی

من در این خط لوله و انبار شدن به پایان سال بود و در حدود 11 میلیون دلار و 5 میلیون دلاربه ترتیب با متنوع تر مخلوط طولانی مدت ورزشی و انرژی فناوری اطلاعات و ارتباطات قرارداد یا نامه ای از مفاهیم است. همانطور که قبلا اشاره شد این شرکت انتظار به رسمیت شناختن اکثریت این DXP مربوط به انباشت شده در طول دوره در این سال, اما شروع COVID 19 و مداوم آن تاثیر اقتصادی مجبور است این شرکت به رول خود را به عقب به جلو دوازده ماه pro forma, درآمد, راهنمایی برای $10 میلیون از 15 میلیون دلاراست که هنوز هم نشان دهنده 26 ٪ در سال بیش از رشد. با وجود headwinds مدیریت ادامه خواهد داد به دنبال یک چند وجهی استراتژی برای رسیدن به یک درآمد اجرای نرخ هدف از 25 میلیون دلار تا پایان سال 2021 که به احتمال زیاد بازتاب بین المللی بیشتر سهم و بهبود درآمد مخلوط PaaS و SaaS, درآمد, بازده بالاتر در سال بیش از سال ناخالص و حاشیه عامل و بالاتر از 45% و 15% بود.

در مورد I-دیجیتال Corp.

من-دیجیتال Corp. (www.i-on.net) یک سئول, کره جنوبیمبتنی بر نرم افزار و راه حل های توسعه دهنده و همچنین به عنوان ارائه دهنده تاسیس در سال 1999. پس از اهدا اول آن شش کلید ثبت اختراعات توسط 2003 من در به فروش می رسد به بیش از 1600 مشتریان در سراسر متعدد عمودی در هر دو بخش خصوصی و عمومی در درجه اول در سراسر کره جنوبی, ژاپن و جنوب شرقی آسیا. شرکت اصلی ارائه شده شامل DXP (دیجیتال تجربه پلت فرم) و در اطراف بدون ساختار داده ها و مدیریت اطلاعات ورزشی نرم افزار و انرژی فناوری اطلاعات و ارتباطات راه حل های.

رو به جلو به دنبال اظهارات

اظهارات در این سند حاوی برخی اظهارات به جلو نگاه در معنای بخش 27A از قانون اوراق بهادار سال 1933 و بخش 21E از اوراق بهادار قانون در سال 1934 به عنوان اصلاح. این اظهارات در بسیاری از مفروضات و برآورد و تضمین عملکرد آینده. این اظهارات ممکن است شامل خطرات شناخته شده و ناشناخته ابهامات و دیگر عوامل که ممکن است باعث نتایج واقعی عملکرد و یا دستاوردهای این شرکت به مادی متفاوت از آینده نتایج عملکرد و دستاوردهای بیان یا ضمنی چنین اظهارات به جلو نگاه. این شرکت هیچگونه تعهدی برای عموم به روز رسانی و یا تجدید نظر در این اظهارات به جلو نگاه به هر دلیلی یا به روز رسانی دلایل نتایج واقعی می تواند متفاوت مادی از آن پیش بینی شده در این اظهارات به جلو نگاه حتی اگر اطلاعات جدید در دسترس می شود در آینده. ما نتایج واقعی ممکن است مادی از نتایج پیش بینی شده در این اظهارات به جلو نگاه با توجه به عوامل مختلف از جمله, بدون محدودیت, کسانی مندرج به عنوان “عوامل خطر” ما براده با کمیسیون بورس و اوراق بهادار (“SEC”). ممکن است عوامل دیگر ذکر نشده است و یا شامل در شرکت براده SEC است که ممکن است باعث نتایج واقعی به اختلاف مادی از آن پیش بینی شده در به دنبال بیانیه. این شرکت هیچگونه تعهدی برای به روز رسانی هر گونه اظهارات به جلو نگاه به عنوان یک نتیجه از اطلاعات جدید حوادث آینده و یا تحولات به جز به عنوان مورد نیاز توسط قوانین اوراق بهادار.

مطبوعات/تماس IR

بروس S. Lee
من-دیجیتال Corp.
[email protected]

ما را دنبال کنید کانال های رسمی برای آخرین به روز رسانی:

وب سایت: www.i-on.net/eng
توییتر: www.twitter.com/ioni_comm
LinkedIn: www.linkedin.com/i-on-digital-corp
Facebook: www.facebook.com/iondigitalcorp

منبع من-دیجیتال Corp.

لینک های مرتبط

http://www.i-on.net

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de