به دلیل همه گیر من را پوشش نمی دوقلوها بهار آموزش برای اولین بار پس از سال 1992. لغو پرواز به سمت چپ من در همان محل به عنوان بسیاری از دیگر Minnesotans — نگرانی و کار از خانه.

به عنوان یک ضرب و شتم نویسنده پوشش دوقلوها برای استار تریبیون من صرف تقریبا دو ماه یک سال در فورت مایرز. به عنوان یک ویژگی نویسنده و مقاله نویس من صرف یک یا دو هفته در هر سال وجود دارد. داشتن زندگی در مینه سوتا برای 30 سال فورت مایرز پیشی گرفته است بسیاری از مکان های دیگر من زندگی می کردند — از جمله اوکیناوا, پنسیلوانیا, مریلند, میسوری و تگزاس به عنوان خانه دوم.

من آن را از دست.

اما شاید نه به دلایل شما فکر می کنم.

آب و هوا? اطمینان حاصل کنید. ترک مینه سوتا برای فلوریدا در ماه فوریه یا مارس یکی از بهترین قدرت پردازش یک کار بزرگ است. اما آن را نمی اولیه فریب.

این بیس بال ؟ Nah. این بازی به طور کلی unwatchable و بی معنی است.

به یاد داشته باشید لوقا هیوز بود بهار آموزش ستاره برای دوقلوها. او بزرگ-لیگ حرفه ای با .218 به طور منظم فصل به طور متوسط پنبه حلاجی شده. چند شغل برنده در ماه مارس; ترین تیم خود را انتخاب کنید باز روز فهرست اسامی بر اساس عملکرد گذشته نه بهار آمار.

سواحل? نوچ. ترین سال, من سعی می کنم به یک وعده غذایی در داخل چشم از, اقیانوس, اما این در مورد آن.

شهرستان ؟ فورت مایرز گرایش به سر می برند در طول بهار آموزش.

هیچ چیزی که من دوست دارم بیشتر در مورد آموزش بهار نیست هر یک perk; این کار.

بهار آموزش ممکن است لذت بخش ترین محیط کار در ورزش ارائه بدترین بیس بال اما بهترین مکالمات از سال است.

بهار آموزش نادر است — و شاید تنها — بزرگ-لیگ رویداد ورزشی که در طی آن هیچ چیز واقعا مهم است. آن نادر است جایی در ورزش که در آن ورزشکاران سهولت به سمت اهداف خود که در آن آنها سرهم بندی کردن با هنر و صنعت خود را بدون فشار از تولید نتایج. یک پارچ می توانید خود را تغییر دهید کشویی گرفتن سعی کنید آن را برای یک یا دو هفته پس از آن تغییر به عقب اگر آن کار نمی کند. شما می توانید تصور کنید که این واکنش اگر کرک عموزاده تغییر و پرتاب خود را به حرکت در اوت ؟

در طول بهار, آموزش, بازیکنان بیس بال عشق به بحث در مورد چگونه به سخت کار می کنند اما در واقع آنها در حال تشویق به کار بیش از حد سخت به خطر صدمه به خود را رایت کردن. بنابراین برای بسیاری از آنها آموزش بهار می شود جایی برای فکر کردن و صحبت در این بازی به بحث در مورد فلسفه و استراتژی بدون روده سفت فشار نتیجه مهم در اینده نزدیک.

بیس بال همیشه بوده ورزشی از تاریخ شفاهی و داستان تمایل به دریافت بهتر و بیشتر متعدد در هر سال است. در ورزش های دیگر اتاق قفل است کار و تغییر منطقه; در بیس بال از محل باشگاه وانجمن یک مرکز اجتماعی به عنوان به خوبی به عنوان یک فضای کار.

من در صحبت کردن با کربی Puckett در قفل خود را در اوایل یک روز صبح هنگامی که دیو Winfield نشان داد تا کشیده مدفوع و مکالمه پیوست. سپس یک تازه کار در دور اول پیش نویس انتخاب راه می رفت در نگاه نگران است. Puckett به او گفت, “جوان باک, من قصد دارم به ترک کیف پول من با این همه پول حق در اینجا در قفسه. شما را به هر آنچه شما نیاز دارید در هر زمان.”

نوجوان بود توری آی شکارچی.

در طول یک بازی بیس بال, بهار, آموزش, مقابل اداره, مدیران کسب و کار-سمت مدیران سابق, بازیکنان ملی نویسندگان و کارکنان حوزه به طور منظم نیروهای نظامی از طریق وسط محل باشگاه وانجمن ترین و خوشحال به بحث در مورد بازی آنها را دوست دارم.

آموزش بهار نادر مکان و زمان که در آن فقط در مورد هر کس به نظر می رسد آرام است.

بخشی از تجربه عجیب و غریب, گذرا, متنوع توریستی پرنیان فلوریدا. این محل پس مملو از اتفاقی که نویسندگان مانند Elmore Leonard و کارل Hiaasen را استخراج آن فرهنگ برای طنز و جنایی تقاطع carpetbaggers, grifters, محلی, بومی آمریکایی کوبا و snowbirds.

صرف زمان کافی در فورت مایرز و یا هر جای دیگر مانند آن را به شما خواهد veer از موسسات در تلاش برای جذب گردشگران و پیدا کردن مواد غذایی استثنایی در عمومی ترین از مراکز نوار.

زمانی که من جوانتر بود بخشی از درخواست تجدید نظر از بهار آموزش فلوریدا زندگی شبانه. در طول سال بسیاری از پوشش دوقلوها چه شد جذاب تر بود, روز, زندگی, تماشای بازیکنان کار در صنعت بیس بال تحت فلوریدا خورشید هر خاص او موفق خواهد شد.

 

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im