“من نیاز به کار و پرداخت اجاره’: کارگران به دنبال افزایش تست سایت برای نتایج سریع تر

در اولین روز از 12 روز COVID-19 خروش تست کمپین آلفردو لوپز منتظر در یک جریان ثابت از اتومبیل در Maryvale دبیرستان تست سایت برای چه خواهد بود سوم خود را COVID-19 تست.

لوپز گفت: کارفرمای خود دستور داد او را به یک آزمون تقریبا دو ماه پیش اما نتایج آزمون رفت از دست رفته به دلیل یک مشکل در آزمایشگاه است. این زمانی بود که او در زمان تست دوم.

او آزمایش مثبت است.

لوپز یک مهاجر از گوادالاخارا, مکزیک با این نسخهها کار برای تهویه مطبوع شرکت تعمیرات و گفت: عدم توانایی خود را به کار گرفته و تلفات مالی. پس از اولین نتایج خود را رفت از دست رفته و هفته انتظار برای دومین نتایج آزمون او امیدوار بود که این بار بهتر خواهد بود.

“من احساس می کنم خوب در حال حاضر. من لازم نیست یک علامت است, اما من نیاز به تست منفی قبل از من می تواند به او گفت:” در اسپانیایی. “من شنیده ام این نتایج در اینجا خواهد آمد در یک یا دو روز پس تصمیم گرفتم را امتحان کنید. این یک ماه و سه هفته است. من نیاز به بازگشت به کار.”

بسیاری از شرکت کنندگان دیگر تکرار داستان های مشابه: هفته انتظار برای نتایج آنها مانع از بازگشت به کار. دیگران می خواستم آرامش خاطر به کار را ادامه دهید اما نمی خواهید به صبر معمول سه هفته برای نتایج از آزمایشگاه.

کدهای پستی حاوی دو تست مراکز Maryvale دبیرستان و جنوب کوهستان پارک اصلی که عمدتا سیاه و لاتین ساکنان. هر دو گروه در مقایسه با نسبت جمعیتی ضروری مشاغل و سه برابر بیشتر احتمال دارد به قرارداد این ویروس نسبت به همسالان خود با توجه به داده ها از مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری های داده شده به نیویورک تایمز.

حدود 73 درصد از بزرگسالان زندگی در Maryvale را 85033 کد پستی هستند لاتین و به مراتب کمتر احتمال دارد که یک شغل آنها می توانید در خانه انجام دهید. تنها 16.2 درصد از Latinos باید یک کار که در آن آنها می توانند telework با توجه به سیاست های اقتصادی موسسه اساس اطلاعات اداره آمار نیروی کار. برای آمریکایی های سیاه و سفید تنها 19.7 درصد مشاغل آنها می توانید از صفحه اصلی.

که در مقایسه با 30 درصد از کل جمعیت ایالات متحده با توجه به موسسه.

هر دو کوه جنوبی و Maryvale را محدود به تست و بالاتر مورد اعداد در مقایسه با دیگر مناطق از ققنوس. سرانه نرخ Maryvale کد در فایل های فشرده است و 416 مورد در هر 10000 هزار و 280 مورد در هر 10000 نفر در جنوب کوه.

“ما معتقدیم این مناطق محروم هستند” گفت: آتش کاپیتان راب McDade که مشغول به کار بود در جنوب کوه تست سایت. “ما باید یک بستر کدهای پستی در این منطقه است.”

‘اقامت 15 فوت بازگشت. من نمی توانم مریض’

پیت ارندا یک landscaper نشسته در بکر وانت سفید در Maryvale تست سایت دردناک بیش از جزئیات به دست آوردن نتایج خود را. می تواند به او دسترسی به نتایج خود را بر روی تلفن خود را? چه مدرک قابل قبول برای کارفرمای خود که او آزمایش منفی ؟

او نیاز به یک آدرس ایمیل برای ثبت نام در آزمون, اما یکی از او استفاده می شود برای تایید نقطه خود را کار نمی کند هنگامی که او را به ثبت نام غرفه. او تا به حال به یکی دیگر.

“من امیدوارم که این یکی از آثار او گفت:” برگزاری این مقاله که در آن او می خواهم آن را نوشته پایین. یک دوست سعی کردم به راحتی او.

آراندا در تلاش بود برای بازگشت به کار در روز دوشنبه.

“من این تست در CVS و من هنوز هم نمی کردم نتایج,” او گفت:. “به همین دلیل من باید دوباره آن را انجام دهد.”

زمانی که چند نفر در شرکت کردم بیمار رئیس خود را مورد نیاز است هر کس به تست قبل از آنها می تواند بازگشت. آراندا کار کرده بود در نزدیک به یک هفته است.

“زمانی که من رئیس به من گفت که من مانند” چه هستم من قرار است به انجام این کار ؟ من نمی توانم زمان را. من نیاز به کار و پرداخت اجاره,’,” او گفت:.

اما رفتن به محل کار به شمار مشکل بیش از حد. آن است که همیشه ممکن است به لحاظ اجتماعی فاصله در برخی از ضروری شغل اگر چه ارندا گفت که او تلاش می کند تا به نگه داشتن مردم از او دور است. آن است که همیشه موثر است.

“آنها به من نزدیک است. آنها سعی می کنند به آغوش من. آن را سخت به آنها صحبت کنید و به آنها توضیح دهید که گاهی اوقات” او گفت:. “و آن را مانند” نه از من دور ماندن. اقامت 15 فوت بازگشت. من نمی توانم به بیمار است.'”

لوپز با تجربه مشکلات مشابه در کار خود را. او گفت: با وجود کمبود تجهیزات حفاظت شخصی و نگرانی های اغلب نادیده گرفته شده در حالی که او و همکاران اش در مجاورت نزدیک به یکدیگر است.

آخرین او شنیده ام یک همکار شد و در ادامه برای رسیدن به محل کار با وجود سرفه بد برای ترس از در نظر گرفتن زمان.

“من بسیار نگران” لوپز گفت. “این خطرناک است.”

صلح از ذهن

برخی نبودند گرفتن تست فقط برای خود. یک زن در خط در Maryvale گفت: او را برای مراقبت از افراد سالمند در خانه های خود.

او نیست که نگران داشتن بیماری, اما او می داند که خطر آن را به بیماران خود را. او گفت که او می پوشد مقدار زیادی از دنده محافظ — ماسک عینک و شیلد محافظ صورت — اما او گفت: مهم این است که مردم برای دریافت تست شده و می دانیم که وضعیت سلامت خود را. او در خط به کسانی که از او مراقبت برای صلح از ذهن.

صحنه در Maryvale گریه به دور از اولیه آن تلاش در افزایش تست اواخر ماه گذشته زمانی که مردم منتظر 13 ساعت برای آزمایش و برخی از آنها تبدیل به دور. McDade گفت: قبلی تلاش های تست دلسرد برخی از.

از صبح روز جمعه از 600 نفر ثبت نام برای تست که بعد بین دو سایت اگر چه بسیاری از دیگران ثبت نام در سایت. که در مقایسه با حدود 1000 نفر از افرادی که می خواهم به انتظارنشسته بودند تا برای تست در ژوئن.

او امیدوار است که ساکنان را از این فرصت استفاده امیدوار کننده صاف فرایند این زمان.

تست سایت در Maryvale دبیرستان 3415 N 59 Ave. همچنان از طریق ژوئن 29.

“به عنوان طولانی به عنوان شما در اینجا با 2 شما آزمایش” McDade گفت. “ما نمی خواهد به نوبه خود هر کسی دور است.”

مگان Taros پوشش جنوب ققنوس. یک نکته? رسیدن به او را در [email protected] او در توییتر دنبال کنید @megataros.

پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک azcentral.com امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de