“من نمی دانم آنچه که او بزرگ شده بود.’ خانواده دارای افروزی برای کودک که اجسادشان در بر داشت

حدود 50 نفر جمع شده بودند خارج ققنوس خانه در بعد از ظهر یکشنبه که در آن یک کودک باقی می ماند کشف شد در مدت کوتاهی پس از سه فرزند دیگر برداشته شد توسط Arizona Department of ایمنی کودک.

این گروه پیوست و دست در نماز به عنوان اعضای خواستار اصلاحات در DCS مانند بهبود نظارت از پدر و مادر خوانده.

DCS حذف سه فرزند از خانه رافائل Loera, 56 و Maribel Loera 50 و به ظن کودک آزاری در ژانویه. ققنوس پلیس این زن و شوهر پس از آتش نشانان متوجه انسان باقی می ماند پنهان در داخل تیغه آنها پس از خاموش آتش در غرب ققنوس خانه در Jan. 28.

محققان بعد از تعیین باقی مانده است متعلق به یک کودک و رافائل گفته پلیس این بود که آنها پذیرفته بودند که فوت کرد زمانی که او 11 سال 2017.

پریسیلا مارکز یک زن ادعا می شود مادر بیولوژیکی از 11 ساله دختر بچه انجلینا 9-year-old boy یوسف و کودک که باقی مانده بودند گفت: باقی مانده متعلق به دخترش, جاذبه مارکز خواهد بود که 13 سال اگر او هنوز زنده بودند.

آریزونا جمهوری شده است و قادر به به طور مستقل تایید مارکز ادعا می کند که او از دست داده و فرزندان او را شناسنامه در حالی که DCS نشده منتشر سوابق مرحوم کودک با استناد به قانون دولت است.

مارکز با این حال صحبت های متعدد رسانه ها و ارائه عکس های متعدد از فرزندان او.

مارکز مبارزه از طریق اشک در خارج از Loera را به عنوان او اظهار تاسف کرد که چگونه او را هرگز به ملاقات دختر خود را زمانی که او یک فرد بزرگسال.

“آن لطمه می زند و من” مارکز گفت. “از آنجا که من هرگز به او را از زمانی که او یک دختر کوچک بود. من هرگز به دیدن او رشد می کنند. من نمی توانید ببینید — آموزش رنگ مورد علاقه او. یاد بگیرند که چه غذای مورد علاقه او است. یاد بگیرند که چه فیلم های مورد علاقه است.”

مارکز گفت: او درخواست مدارس و همسایگان برای هر عکس آنها ممکن است از جاذبه.

“بنابراین من می تواند قادر به دیدن آخرین تصویر از او را قبل از او رفت” مارکز گفت. “من نمی دانم آنچه که او بزرگ شده بود. من فقط او را به عنوان دختر کوچک من و من همیشه به او به عنوان دختر کوچک من.”

مارکز خواستار آن شدند که DCS انجام بررسی تصادفی-ins در پدر و مادر خوانده و اطمینان کودکان به مدرسه بروند و پزشکی بررسی یو پی اس.

“فقط به این دلیل آنها به تصویب رسید و آنها را تحویل متوقف نمی وجود دارد,” مارکز گفت. “نگه داشتن چک بر روی آنها.”

مارکز بستری او در مبارزه با اعتیاد به متامفتامین زمانی که کودکان خود را برداشته شدند اما ادعا می کند او هرگز بدرفتاری با کودکان و همیشه تضمین آنها به اندازه کافی غذا برای خوردن و لباس پوشیدن.

“ما تا به حال یک فعال خانواده” مارکز گفت. “ما انجام داد. من نمی سوء استفاده (فرزندان من). آنها را دریافت نمی کند از من گرفته چون من آنها را ضرب و شتم و یا به دلیل غیر بهداشتی مسکن. هیچ. آنها از من گرفته شده چون من تا به حال یک مشکل مواد مخدر.”

کریستینا Lawler با حضور شب زنده داری برای حمایت از مارکز و خانواده او پس از خواندن گزارش های خبری. لاولر گفت: DCS در زمان حضانت فرزندان او در سال 2018 است.

“رفتن را از طریق آنچه که من از طریق رفت و من تصمیم به آمدن و نشان دادن حمایت و اجازه دهید آنها را می دانیم که نه تنها” لاولر گفت. “چون او ممکن است فکر کردم این یک حادثه جدا شده — مثل بچه ها او را گرفته — اما آن اتفاق می افتد هر روز به گناه پدر و مادر است.”

Lawler فاش نمی, چرا DCS برداشته و فرزندان او گفت که او از ترس دادن اطلاعات خاص در مورد پرونده او را مانع توانایی خود را برای به دست آوردن حضانت اما می خواستم برای حمایت از مارکز و تماس برای تغییرات در DCS بهتر است برای محافظت از کودکان زیر آن را تماشا کنید.

DCS با صدور بیانیه ای نوشته شده و هفته گذشته آن را توضیح نمی توانستم انتشار اطلاعات اضافی دربارهی مرحوم کودک تحت قوانین ایالتی.

“همه ما در DCS هستند دل در مورد این حادثه” DCS سخنگوی دارن DaRonco گفت: در یک بیانیه نوشته شده است. “در حالی که این است که در حال انجام تحقیقات و ما قادر به انتشار همه حقایق در این زمان ما غمگین برای کودک که باقی مانده بودند به تازگی یافت.”

دادستان در ابتدا شارژ رافائل و Maribel Loera با دو فقره کودک آزاری و دو فقره کتمان است. رافائل نیز به اتهام آتش سوزی پس از او به پلیس گفت که او در خانه اش در آتش خود را به کشتن.

این زن و شوهر بودند و هر یک تحت تعقیب با دو اضافی فقره کودک آزاری با توجه به سوابق دادگاه عمومی ساخته شده در فوریه. 7.

جنیفر Liewer یک سخنگوی Maricopa County دفتر دادستان گفت: دادستان خواهد نقد و بررسی اینکه آیا به پرونده اتهامات عنوان شده علیه اضافی پس از مرگ کودک تعیین می شود ماریکوپا معاینات پزشکی.

رسیدن به خبرنگار پری Vandell در 602-444-2474 یا perry.vandell@gannett.com. او را دنبال کنید در توییتر @PerryVandell.

پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک azcentral.com امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر