‘من نمی توانم صبر کنید برای بازگشت’: ققنوس افسر شات در حادثه که به کشته شدن Cmdr. گرگ Carnicle علنا صحبت برای اولین بار

افسر Alicia هوبرت به یاد داشتن “نسبتا عادی مکالمه” با 22 سال سن یعقوب Emry Mcilveen در شب مارس 29.

او و چند تن دیگر از افسران در Mcilveen خانه نزدیک 40 رانندگی و اوج قله جاده ها است. آنها در پاسخ به یک تماس در مورد یک گروه از هم اتاقی تلاش برای حذف او “اقدام عجیب و غریب و کمی نامنظم” ققنوس سخنگوی پلیس Sgt. مرسدس ثروت بعد گفت.

“گذشته از او مایل نیست به طبقه پایین می آیند وجود نداشت خودنمایی نشانه ای از آنچه که ما راه رفتن بودند به” هوبرت گفت: در صبح روز پنجشنبه در مصاحبه ققنوس مقر پلیس در مرکز شهر فینیکس. “هیچ یک از ما انتظار داشتند چه اتفاقی می افتد.”

هوبرت گفت که او در بالا رفتن از پله ها هنگامی که او شنیده ام یک سری از موی چتری به دنبال آن درد از یک گلوله در پای او. او و افسر ماریسا Dowhan شروع به پریدن کرد به پله و فرود در طبقه اول و سپس هوبرت گفت که او طعم مس در دهان او و متوجه او همچنین می خواهم به ضرب گلوله کشته شده است ،

Dowhan و Cmdr. گرگ Carnicle نیز زده با صدای شلیک گلوله در این حادثه. Carnicle شد مرده در بیمارستان.

یکی دیگر از شات افسر Mcilveen بود که در صحنه مرده.

“من هرگز نگران است که آنها نمی خواهد آمد برای من’

هوبرت شده است با این گروه برای یک سال و نیم.

او گفت: در آموزش این بخش روشن ساخته است که حال مجروح در کار است که یک امکان بسیار واقعی اما اضافه شده است که آن را سخت به تصور کنید که آن را در واقع اتفاق می افتد.

“من فکر نمی کنم شما فکر می کنم آن را تا به حال برای شما اتفاق می افتد به طور خاص به خاطر من رفت و هرگز به این فکر” آره, من قصد دارم به یک سال و نیم به من حرفه ای,’,” او گفت:.

وجود دارد سه افسر پلیس در این خانه در آن زمان بودند که به ضرب گلوله و در داخل باقی مانده و همچنین به ماموران که زد به خانه پس از عکس زنگ زد. هوبرت به نام اقدامات خود را به عنوان مثال از “شجاعت و قهرمانی است.”

“وفاداری من فکر می کنم که ما به عنوان یک خانواده در گروه من هرگز نگران است که آنها نمی خواهد آمد برای من,” او گفت:.

او گفت که او “به طور کامل معتقد است” Carnicle کمک در صرفه جویی در زندگی خود گفتن با خبرنگاران در روز پنج شنبه که او به وضوح به یاد شنوایی افسران تماس نام خود را به عنوان او دراز کشیده بود روی زمین.

“که شکست مرا از” من ضرب گلوله کشته شده است’ و آن را نقل مکان کرد و آن را به افراد دیگر نیز شده است, شات,’,” او گفت:. او گفت که او شروع به حرکت پس از او را دیدم که Dowhan و Carnicle تا به حال انجام شده ،

سرانجام افسر دیگر به خانه زد و کشیده هوبرت به سمت عقب یک خودروی پلیس که در آن او را کشف کرد که گلوله نرفته بود از طریق خود بازگشت.

“این زمانی بود که من می دانستم که ‘خوب این فقط درد من خوب هیچ چیز دیگری اتفاق می افتد,'” هوبرت گفت.

Sgt. مرسدس ثروت بعد گفت یک هدیه از هوبرت یک بشقاب برای جلیقه های ضد گلوله بود چه متوقف گلوله که شب.

هوبرت گفت که او احساس “بسیاری از غم و اندوه بسیاری از شوک” هنگامی که او را به بیمارستان اما افزود که حمایت از خانواده و کارکنان بیمارستان بود “بسیار مفید است.” هوبرت دچار کبود ریه ها و شکسته پا شوخی در کنفرانس مطبوعاتی که او را به احتمال زیاد دست از سرش ناخن می شود و تحت عنوان “ارزان تر پدیکور.”

هوبرت پدر: مبارک و ویران در همان زمان’

هر دو از هوبرت پدر و مادر به عنوان ققنوس افسران پلیس. پل هوبرت پیوست و دختر خود را در روز شنبه کنفرانس مطبوعاتی گفت که او “افتخار” از او.

او گفت که او به تماشای دختر خود را از طریق فرآیند آموزش با مردم او می دانست که در طول 35 سال تصدی خود با گروه. او هنوز هم به عنوان یک افسر ذخیره.

پل رو دو تماس های تلفنی که او به عنوان “یکی از بدترین تلفن تماس من تا به حال” در مارس 29 از دوستان که به او گفت که دختر خود را ضرب گلوله کشته شده بود و در مسیر به بیمارستان است.

او و همسرش همراه با آلیشیا مادر بلافاصله سوار به بیمارستان در حالی که “انتظار بدترین” و “به امید بهترین ها” پل گفت.

در راه به بیمارستان آنها یک سوم تماس تلفنی از یکی دیگر از دوستان که گفت: آنها را دیدم Alicia وارد بیمارستان است و او “زنده و سالم است.” دوستان اضافه شده که آلیشیا تا به حال ثبت کردن در او را و او داده thumbs-up.

“من می دانستم که در آن نقطه او حداقل از نظر جسمی رفتن به خوب” پل گفت. او گفت که او “نمی تواند شادتر بوده است.”

وی افزود: هر چند که شادی خود را برای دختر خود بیماری همراه با درد از عزاداری افتاده افسر.

“این سخت بود برای من برای آشتی دادن من چگونه می توان شاد و ویران در همان زمان” او گفت:.

آلیشیا توصیف Carnicle به عنوان یک “رهبر” در شخصیت بلکه به معنای واقعی کلمه به عنوان اولین صعود پله که شب.

“این یک افتخار به دنبال او به آن افتخار به یکی از افسران او — من او را به دنبال هر نقطه,” او گفت:.

پل گفت: او صرف 35 سال در بخش بود و هرگز مجروح مانند دختر که کمتر از دو سال به زندگی حرفه ای خود را. او گفت: این امکان در آینده آسیب باقی خواهد ماند و در پشت ذهن خود را هنگامی که او بهبود یابد و به سر کار بازگشت اما بدون در نظر گرفتن او افتخار دختر خود را برای او اشتیاق به ادامه حفاظت از جامعه خود است.

“از دست من کار زیادی,” او گفت:. “من نمی توانم صبر کنید برای رفتن به عقب, من عاشق کارم هستم و به من این فقط امیدوارم یک وقت است که من فقط می تواند به بهبود خودم به عنوان یک افسر … اگر هر چیزی من می خواهم این را من بهتر از من بود.”

قدردانی برای جامعه

آلیشیا گفت فوران عشق و حمایت از جامعه “به معنای جهان” به او به عنوان او بهبود یابد.

او در بازگشت به محله که در آن تیراندازی اتفاق افتاده و دیدم پرچم پوشش خیابان, آبی, روبان در نور قطب, پیام, پشتیبانی, نوشته شده در گچ در پیاده رو و یادبود برای کشته, فرمانده.

“این فقط یک یادآوری خوب است که ما پشتیبانی می شوند و ما در حال کمک به جامعه ما و جامعه ما قدردانی ما,” او گفت:. “شما همیشه می دانم که, اما برای دیدن میزان حمایت و کمک رسانی که به ما داده شده است آن را زیبا.”

Sgt. مرسدس ثروت اضافه شده که Dowhan “عمل بزرگ” در بهبود و در حال حاضر در یک مرکز توانبخشی به کار را از طریق آسیب به او “اندام تحتانی.”

ثروت اضافه شده که Alicia و Dowhan با تلفن صحبت روزانه و یک “برای همیشه پیوند” به دلیل فاجعه ای که آنها را متحد می سازد.

رسیدن به خبرنگار در [email protected] یا 602-444-8529. او در توییتر دنبال کنید @brieannafrank.

پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک azcentral امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im