‘من می توانم نگه داشتن سر من بالا’ بروس Boudreau می گوید از وحشی تصدی

بروس Boudreau است و در مورد.

پس از یک hourlong دیدار با دوستان و KFAN شخصیت پل آلن در دوشنبه او صرف یک ساعت یا بیشتر در یک Chick-fil-A در Eagan. او در آنجا متوقف شده قبل از رانندگی در خانه به, Woodbury, جزئی با یک نی لفاف بسته بندی به عنوان او سوخت گیری مجدد با یک لیموناد.

در ابتدا Boudreau می خواستم برای جلوگیری از چشم های عمومی چون او نمی خواست همدردی یک “حزب ترحم” را به عنوان او آن را به نام — که دقیقا چه اتفاقی افتاده است که او پا را در روز یکشنبه ،

“در وهله اول ما رفت و یک پسر به سمت من آمد و گفت: “من فقط یک نامه نوشت به تریبون’ ” Boudreau گفت.

اما او نمی شده. او هیچ دلیلی برای بود.

“من می توانم نگه داشتن سر من بالا” Boudreau گفت. “من به آن بهترین شات. آن را روشن نمی کردن.”

Boudreau روز جمعه به طور ناگهانی اخراج به عنوان سر مربی از وحشی — تصمیم اول سال مدیر کل لایحه Guerin که تعجب Boudreau و بقیه NHL خاموش نگهبان.

نه تنها این تیم با بهره گیری یکی از موفق ترین اجرا می شود از فصل رفتن 7-3-1 بیش از 11 بازی قبلی خود اما وحشی نیز ضربه زدن بر آستان یک نقطه حذفی با بازی در دست است.

پس از آن این تیم بسته شد در مربی موقت Dean Evason را برای اولین بار و کاهش یافته است و هفت امتیاز از اسکله.

پس دارای طرح میتوانست Boudreau ریتم در حال حاضر که او انجام دور در اطراف میز قهوه به جای های پیشرو. اما او هنوز هم با قرار دادن خودش در خارج وجود دارد باز به رسانه ها در مورد اخراج خود و گرفتن تماس از بی شماری هاکی افرادی که رسیده.

این ممکن است پایان راه با اما Boudreau امیدوار است که او در انتظار سفر بعدی خود.

“هنگامی که شما عاشق ورزش و نه بار از 10 به شما عشق مردم است که شما کار با آن را بسیار سخت برای به دست آوردن است که از خون خود را,” او گفت:.

Boudreau بود در روز شنبه در Tria پیست در, St. Paul هش که مناطق پنج او می خواست وحشی به تمرکز در تمرین بعد که صبح هنگامی که گارین در رفت و درب بسته.

“به عنوان به زودی به عنوان او است که من رفت, ‘Uh oh,’ ” Boudreau گفت.

Guerin به او گفت تیم بود از ساختن یک تغییر و Boudreau خواست اگر او اخراج. “بله” گارین گفت. ثانیه بعد Boudreau رفت.

او از کار اخراج شده و قبل از عنوان NHL مربی برای اولین بار در واشنگتن و سپس در آناهایم — که قبل از استخدام خود در مینه سوتا در سال 2016. اما کسانی که خروج او پیش بینی شده است. این یکی از او نیست.

که در آخر فصل از قرارداد چهار ساله و در سوم GM Boudreau انتظار نیست به دوباره امضا شده اما به دلیل نبود او نشان داده درب زودتر تحت Guerin دیده بان و هنوز هم در شارژ در اواسط ماه فوریه او که او می خواهد در پایان فصل است.

“من خیلی ساده و بی تکلف” Boudreau گفت. “من همیشه بر این باورند که هیچ چیز بد اتفاق خواهد افتاد.”

اخراج شدن او ساخته شده او را احساس می کنم مثل او شکست خورده و در واقع کل جهان شنیده می شود در مورد آن ساخته شده او را خجالت. اما Boudreau نیز صدمه دیده و نا امید.

“شما نمی توانید به پایان مبارزه شما مبارزه,” او گفت:.

Boudreau نمی دیده بان وحشی اولین بازی بدون او را 2-0 از دست دادن به کوسه در شنبه اما او بررسی بازیکنان یخ بار پس از آن. در نهایت او شروع می شود و در تنظیم; در حال حاضر او را به ماندن تا گذشته خود را در زمان خواب معمول برای گرفتن عمل در اطراف NHL. او می خواهد به ماندن در دانستن و قابل مشاهده است.

“من نمی خواهم مردم را فراموش کرده ام در مورد من,” او گفت:.

65 سال می خواهم برای ادامه مربیگری و اگر چه رایگان-بازار مملو از گزینه های پس از یک چشم ظاهر در هشت فصل تغییرات Boudreau را در رزومه فوق العاده ای است. او می بالد دوم-بهترین درصد برنده (.576) در میان کسانی که مربی باید بیش از 600 بازی انتهایی تنها Hall of Famer Scotty بومن (.581).

به طور کلی Boudreau است 567 پیروزی (22nd, در تاریخ NHL), 302 ضرر و زیان و 115 اضافه کاری و زیان پس از 158-110-35 روی لئامت دادن با وحشی که شامل تنظیم حق رای دادن رکورد امتیاز در یک فصل (106) در طول سال اول خود را.

“من امیدوارم که کسی می خواهد من,” او گفت:.

شناخته شده برای ژنده پوش به ثروت تحولات و شخصیت خروجی ساخته شده است که او را به یکی از هاکی محبوب ترین چهره در پشت نیمکت Boudreau رسیده 500-برنده فلات دوم-سریع ترین در تاریخ NHL و اولین مربی برای هدایت سه فرانچایز به رگه برنده از 11 یا بیشتر بازی ها. او نیز هرگز به پایان رسید و یک فصل کامل تحت .500 از نظر امتیاز در صد و او به خود می بالد که در رقابت است.

“من احساس نمی, پیر,” او گفت:. “من احساس می کنم خسته ام. من احساس می کنم خسته زمانی که ما بازی سه بازی در چهار شب. من هنوز هم بالا و انجام همه چیز من به دلیل انجام آن چیزی است که نگه می دارد شما را زمانی که من در آن وجود دارد یا نوشتن ترکیب کردن و یا تماشای ویدئو.”

با کمتر از دو ماه به, در این فصل به طور منظم آن را به احتمال زیاد این خواهد بود که طولانی ترین Boudreau است از کار پس از او NHL مربی. او پیوست اردک دو روز پس از پایتختهای او اجازه رفتن و بیکار بود به سختی یک هفته قبل از وحشی زد او را.

تیم های علاقه مند در Boudreau خدمات باید به دنبال کسب اجازه از Guerin به مصاحبه با او.

“بدیهی است که اتفاق افتاده است,” Boudreau گفت. “اما این روشی است که این روند می رود.”

سابق جک آدامز برنده عنوان مربی سال Boudreau معطل ماندن در 984 بازی. او در مسیر به آمار 1000 نفر در 17 مارس و دختر بچه و نوه ها قرار بود که در شهر برای بازی.

در حال حاضر همه آنها ساخته شده برنامه ای برای بازدید از یک پارک آبی سرپوشیده در ویسکانسین.

“شما فکر می کنم شما باید انجام چیزی” Boudreau گفت: او را تازه کشف خرابی. “من واقعا یک پروژه خانه نوع پسر. نه مثل من نشستن وجود دارد و می گویند, ‘OK من لیست. آنچه ما باید انجام دهید ؟ رفع زیرزمین فوستس?’ که واقعا من است.”

با وجود تغییر ناگهانی در روال Boudreau است ممنون وحشی و درک واقعیت از خود میباشد.

“من می دانستم که این کسب و کار است که من به” او گفت:. “من نمی خواهم مردم احساس تاسف برای من است.”

در حقیقت وجود دارد در بازی تصمیم گیری های او می خواهم به تغییر دهید, اما او رفت و با او دل و روده و هنگامی که روده راست بود هیچ سوال آن است.

او بخواهد او را به دست آورد اما Boudreau نشان دهنده مانند یک بشاش پدر و مادر در رشد این تیم بازیکنان جوان و او می خواست برای کمک به ادامه موفقیت چنین جانبازان به عنوان کاپیتان Mikko Koivu رایان Suter و اریک Staal به دلیل احترام او برای آنها. او همچنین گفت که او خواسته های کادر مربیگری بهترین.

و این چیزی است که او را به یاد داشته باشید بسیاری از تصدی خود با طبیعت: این افراد از همکاران او در سازمان به طرفداران که او را پشتیبانی می کند.

“مردم اینجا خیلی خوب بودند به من و خانواده من,” او گفت:.

میراث او تا کنون است مالامال از کسانی که اوراق قرضه. اما آن چه از دست رفته از 45 سال در هاکی حرفه ای که سوخت انگیزه خود را برای حفظ مربیگری.

“من هرگز برنده جام استنلی” او گفت:. “که هدف از رویاهای من و زندگی من است. من فکر می کنم هر بازیکن هاکی رویا. بسیاری از افرادی که برای من خیلی خوب است من می توانید تصور کنید روز با جام. من همه آنها را می خواهید وجود دارد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر