هیوندای Relaunches بی بدیل اطمینان از دست دادن شغل برنامه حفاظت

“ما درک می کنیم شدید عدم اطمینان ایجاد شده توسط coronavirus و اضطراب تجربه شده توسط مشتریان ما و می خواستم به شیر به هیوندای میراث داشتن مردم بازگشت” گفت: جثه مونز, chief operating officer, Hyundai Motor Company; رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت هیوندای موتور در شمال امریکا است. “بازگرداندن از دست دادن شغل حفاظت از برنامه در این زمان بی سابقه خواهد اجازه می دهد تا مشتریان ما را به یک چیز کمتر به نگرانی در مورد اگر چیزی غیر منتظره اتفاق می افتد به وضعيت اشتغال.”

هیوندای تضمین از دست دادن شغل برنامه حفاظت را فراهم می کند تا شش ماه پس از پرداخت برای کمک به مشتریان خود را از دست دادن کار غیر ارادی است. پرداخت امداد در دسترس برای همه مشتریان بدون در نظر گرفتن سابقه اشتغال که خریداری و یا اجاره خود را وسیله نقلیه جدید از هیوندای فروشنده و تامین مالی آن از طریق هیوندای سرمایه است.

برای آن دسته از مشتریان که نیاز به یک وسیله نقلیه جدید هیوندای است همچنین تعویق انداختن پرداخت برای 90 روز در انتخاب مدل های جدید خریداری شده در یک هیوندای نمایندگی و تامین مالی از طریق هیوندای سرمایه است. این مدل را انتخاب کنید عبارتند از: سانتافه, توسان, الانترا, Elantra GT Kona محل و لهجه.

هیوندای تضمین از دست دادن شغل حفاظت می پیوندد هیوندای مجموعه ای از مشتری محور برنامه های تحت هیوندای تضمین چتر که متشکل از صاحب تضمین و خریداران تضمین. صاحب تضمین شامل از دست دادن شغل و حفاظت به تازگی راه اندازی افتخاری برنامه تعمیر و نگهداری و امریکا بهترین گارانتی در میان دیگر مالک منافع است که بهبود مالکیت و خدمات را تجربه کنند. خریدار تضمین است هیوندای تعهد به تسهیل فرآیند خرید و فروش خودرو.

در ابتدا تصور می شد در ژانویه 2009 به عنوان یک نتیجه از بحران مالی هیوندای تضمین از دست دادن شغل حفاظت از برنامه اولین از نوع خود برای یک خودروساز در آمریکا آن را تقویت هیوندای تعهد به کمک به مشتریان خود اجازه می دهد آنها را به بازگشت وسیله نقلیه خود را اگر آنها از دست دادن شغل خود هستند. امروز این برنامه فراهم می کند شش ماه از پرداخت تسکین.

برای جزئیات بیشتر در مورد هیوندای تضمین از دست دادن شغل حفاظت از برنامه مراجعه کنید www.hyundaiusa.com.

هیوندای موتور امریکا
در هیوندای موتور امریکا ما معتقدیم هر کس سزاوار بهتر است. از راه ما طراحی و ساخت اتومبیل های ما به روش ما درمان افرادی که آنها را, ساخت چیزهای بهتر است در قلب همه چیز را ما انجام می دهیم. هیوندای تکنولوژی-محصول غنی از صف اتومبیل های Suv ها و جایگزین-طراحی الکتریکی و خودروهای سلول سوختی است که با حمایت هیوندای تضمین—وعده ما برای ایجاد یک تجربه بهتر برای مشتریان. خودرو هیوندای به فروش می رسد و سرویس از طریق بیش از 830 نمایندگی در سراسر کشور و نزدیک به نیمی از کسانی که فروخته شده در ایالات متحده ساخته شده است در موتور هیوندای تولید Alabama. هیوندای موتور امریکا است که مقر آن در چشمه دره کالیفرنیاو یک شرکت تابعه از هیوندای موتور شرکت از کره جنوبی.

لطفا از رسانه های ما به وب سایت www.HyundaiNews.com

هیوندای موتور امریکا در توییتر | یوتیوب | Facebook | Instagram

منبع هیوندای موتور امریکا

لینک های مرتبط

www.hyundainews.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>