همانطور که ما جشن روز جهانی آب ترین جمعیت های آسیب پذیر در سراسر جهان بیمار مجهز به رسیدگی به این شدت بیماری های عفونی. این غم انگیز بحران در ساخت به خصوص برای پناهندگان و فقر زده مردم زندگی در محله های نزدیک.

دست یاری برای کمک و توسعه است (HHRD) منطقه ای و بین المللی تیم در نظر گرفتن تمام اقدامات احتیاطی لازم را برای اطمینان از ایمنی از اعضای تیم و از همه مهمتر بهره مند.

در ازای سازمان ملل متحد توسعه پایدار هدف # 6 همچنین رفاه کسانی که نیاز HHRD آب برای زندگی و آب و بهداشت و برنامه های در حال ارائه بهداشتی کیت ها و کارگاه های مورد نیاز ترین مناطق از تانزانیا, کنیا, پاکستان, افغانستان و به پناهندگان در اردن.

هر کیت شامل ملزومات مانند صابون تمیز کردن دندان های چوب, حوله, aqua, قرص تصفیه آب, بطری, و بیشتر. از طریق شستن دست ها کارگاه های آموزشی HHRD حمایت از کودکان یتیم و همچنین دیگر افراد آسیب پذیر مانند پناهندگان زنان بیوه و مسن هستند القا عادات سالم بهداشتی.

شما می توانید کمک به این خانواده های آسیب پذیر و پناهندگان با اهدای در www.hhrd.org/hygiene

در میان 5 درصد از 9,000 سازمان های غیر دولتی HHRD را دریافت کرده است و چهار امتیاز ستاره از موسسه خیریه هدایتگر بیش از هفت سال گذشته. HHRD عضو اینتر-عمل به عنوان به خوبی به عنوان معتبر خیریه با اداره کسب و کار بهتر با امتیاز A+. با یک نمره کلی از 98.23 از 100 HHRD به دست آورده اعتماد به ما اهدا می کنند.

HHRD جهانی بشردوستانه سازمان در پاسخ به انسان درد و رنج در اورژانس و شرایط فاجعه در سراسر جهان صرف نظر از نژاد و جنسیت و قومیت و مذهب است. به کمک لطفا www.hhrd.org تماس بگیرید و یا 1-888-808-4357(کمک). HHRD غیر انتفاعی 501 (c) (3) سازمان معاف از مالیات. مالیات ID# 31-1628040

تماس با ما:
ILyas Choudry
313-279-5378
[email protected]

منبع دست یاری برای کمک و توسعه

لینک های مرتبط

http://www.hhrd.org

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im