Hydrofera, ارا رایگان ارائه APPULSE مراقبت در منزل پروتکل برای درمان زخم ها در خانه مراقبت

منچستر Conn., جولای 7, 2020 /PRNewswire/ — Hydrofera LLC تولید کننده خط کامل مراقبت از زخم پانسمان همراه با ارا تا تولید “APPULSE مراقبت از زخم پروتکل برای خانه بهداشت و درمان” که همچنین شامل Endoform ماتریکس خارج سلولی بیشتر به کمک در روند شفا.

با تغییرات اخیر در خانه مراقبت از محیط این جهانی خط سس ارائه جایگزین مناسب برای روش به طور معمول انجام شده در مراقبت حاد تنظیم است که اجازه دشوار است برای مدیریت و یا بیش از حد پر هزینه برای مراقبت در منزل از جمله فولاد دبريدمان و NPWT.


ادامه مطلب

Hydrofera زخم پانسمان طراحی شده به آدرس چهار مولفه های D. I. M. E. اصول مراقبت از زخم – دبريدمان عفونت/التهاب پوست و لبه اثر است.

Hydrofera آبی زخم پانسمان ارائه autolytic دبريدمان با فشار منفی و اختلال در بيوفيلم برای بهینه زخم بستر آماده است. همراه با پانسمان توانایی ارائه غیر سمی و ضد باکتری حفاظت و رطوبت تعادل نتایج شامل اپیتلیال مهاجرت نرم کننده نورد لبه های زخم و آن را زخم به با خیال راحت و به طور موثر در حالی که نگه داشتن هزینه های پایین.

این نرم افزار ساده از این سس می توان انجام شده توسط پرستار و/یا بیمار در خانه است.

بازدید hydrofera.com/hc-protocol و یا تماس بگیرید (860) 337-7466 به درخواست یک نسخه رایگان از این پروتکل توسط ایمیل.

در مورد Hydrofera, LLC

Hydrofera, LLC است توسعه Hydrofera آبی ضد باکتری زخم پانسمان پیشرفته خط از محصولات مراقبت از زخم طراحی شده برای کوتاه شدن زمان بهبود, کاهش هزینه های درمان و ارائه بهتر نتایج بیمار. این شرکت حفظ توافق با هر بزرگ ملی پزشکی/جراحی توزیع و خرید گروهی در ایالات متحده و کانادا بهداشت و درمان ایران ، وب سایت شرکت واقع در: https://hydrofera.

مطبوعات تماس با ما:

جیم Swope
(813) 223-4545 Ext. 7
[email protected]

تصاویر مرتبط

hydrofera-home-care-protocol-cover.jpg
Hydrofera صفحه اصلی مراقبت از پروتکل پوشش

منبع Hydrofera, LLC

لینک های مرتبط

https://hydrofera.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de