آبی یکی از کامل تملک دارایی های کسب و کار از Peterborough, توزیع, Inc.

دستیابی به ارمغان می آورد با هم دو بار همسایه, بهره, خانواده, کسب و کارهای محلی و جوامع

تورنتو, Aug. 1, 2020 /PRNewswire/ — آبی یکی از محدود (TSX: H) (“آبی یکی”) اعلام کرد که قانونی بسته شدن تملک دارایی های کسب و کار از Peterborough, توزیع, Inc. (“PDI”) توسط آن تماما متعلق به شرکت تابعه آبی یکی Inc. انتاریو انرژی به تصویب هیئت مدیره فروش در آوریل 30 سال 2020.

“ما هیجان زده برای تبدیل شدن به بخشی از Peterborough, Lakefield و Norwood و به انرژی ادامه زندگی در این جوامع برای سال آینده گفت:” علامت Poweska, رئيس جمهور و مدیر عامل آبی یکی. “در آبی یکی از ما معتقدم که ما باید یک مسئولیت برای حمایت از خانواده های کسب و کار و اقتصاد محلی در جوامع که در آن ما کار و زندگی می کنند و ما نگاه به جلو به پیدا کردن راه های بیشتر به عقب.”

“به این معامله می آید به نزدیک من می خواهم برای تشکر از آبی یکی از آن های اخیر کمک مالی به بله پناهگاه برای جوانان و خانواده ها گفت:” پیتربورو شهردار دایان Therrien. “من می خواهم به هم تشکر Peterborough, توزیع, کارگران که همکاران ارزشمند به جامعه ما است. من می دانم که آنها همچنان به کار سخت برای جامعه ما آبی به عنوان یک سرمایه گذاری در آن نیروی کار و زیرساخت ها در Peterborough منطقه است.”

“ما خوش آمدید آبی یکی به جامعه Lakefield در Selwyn شهرستان گفت: Selwyn شهرستان شهردار اندی میچل. “ما مشتاقانه منتظر دیدن منافع مشتری خود را-تمرکز و تعهد به ساخت این انتقال برای ما ساکنان و کسب و کار به عنوان بدون درز که ممکن است.”

“امروز یک روز بزرگ برای پیتربورو-Kawartha! من می خواهم از این فرصت به طور رسمی خوش آمدید آبی یکی به جامعه ما” گفت: Dave Smith, MPP پیتربورو – Kawartha. “ما بسیار مفتخر به داشتن چنین یک جامعه فعال و شریک در آبی و من به دنبال به جلو به ادامه تا ببینید که چگونه این کسب به نفع من ترکیبات حرکت رو به جلو است.”

“این خبر خوبی برای ما و جوامع ratepayers در Otonabee-South Monaghan و نوروود” گفت: David PicciniMPP, Northumberland–پیتربورو جنوبی. “آبی یک کار مشترک با دولت برای کمک به نگه داشتن شغل های محلی و همچنین در ادامه به حمایت از سازمان ها است که به بازگشت به جامعه است. من خوشحالم برای دیدن پیش بینی با توجه به مشتریان و تبریک می گویم آبی یکی در این توافق جدید و نمی توانید صبر کنید برای دیدن مزایای آشکار.”

پیتربورو توزیع مشتریان بلافاصله سود از فروش. مشتریان می توانید انتظار برای دیدن یک 1 درصد کاهش نرخ به پایه توزیع بخشی از صورتحساب خود را شروع با اوت برق استفاده کنید. پایه توزیع بخشی از این لایحه خواهد شد منجمد در این نرخ برای پنج سال آینده.

علاوه بر این آبی یکی را متعهد به سرمایه گذاری در جامعه محلی از جمله توسعه های جدید منطقه ای مرکز عملیات و تعمیر و نگهداری ناوگان تسهیلات. آبی یکی را همچنان فعال و حاضر در جامعه از طریق حمایت خود از مهم ابتکارات محلی.

PDI در خدمت حدود 37,000 مشتریان در Peterborough, Lakefield و Norwood. برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا از سایت: www.HydroOne.com/Peterborough.

آبی یکی از محدود (TSX: H)

آبی یکی از محدود از طریق آن تماما متعلق به شرکت های تابعه است انتاریو بزرگترین برق انتقال و توزیع ارائه دهنده با حدود 1.4 میلیون مشتریان با ارزش حدود $27.1 میلیارد دلار دارایی به عنوان در 31 دسامبر 2019و درآمد سالانه در سال 2019 حدود 6.5 میلیارد دلار. تیم ما حدود 8,800 ماهر و کارکنان اختصاص داده شده با افتخار ساخت و حفظ یک محیط امن و قابل اعتماد سیستم برق ضروری است که به حمایت قوی و موفق جوامع است. در سال 2019 آبی یک سرمایه گذاری حدود 1.7 میلیارد دلاری در شبکه های انتقال و توزیع و حمایت از اقتصاد از طریق خرید در حدود 1.5 میلیارد دلار کالا و خدمات است. ما متعهد به جوامع که در آن زندگی می کنیم و کار را از طریق جامعه سرمایه گذاری پایداری و تنوع طرح. ما تعیین شده به عنوان پایدار برق توسط شرکت کانادایی برق انجمن. آبی یکی از محدود مشترک سهام ذکر شده در TSX و برخی از Hydro One Inc.’s میان مدت یادداشت ذکر شده در بازار بورس. اطلاعات اضافی را می توان در دیده www.HydroOne.com; www.sedar.com یا www.sec.gov.

به دنبال اظهارات و اطلاعات

این آزادی مطبوعات ممکن است “به دنبال اطلاعات” در معنای قوانین اوراق بهادار قابل. کلمات مانند “انتظار”, “پیش بینی” “قصد” “تلاش”, “مارس”, “برنامه ریزی”, “را”, “می”, “باور”, “جستجو”, “برآورد” و تغییرات از این کلمات و عبارات مشابه در نظر گرفته شده برای شناسایی چنین به دنبال اطلاعات. این اظهارات تضمین آینده عملکرد و یا اقدامات و شامل فرضیات و خطرات و عدم قطعیت است که دشوار است برای پیش بینی. بنابراین نتایج واقعی و نتایج مادی ممکن است متفاوت از آنچه بیان شده است ضمنی و یا پیش بینی در چنین به دنبال اطلاعات. برخی از عوامل است که می تواند باعث نتایج واقعی و یا نتایج به اختلاف مادی از نتایج بیان ضمنی و یا پیش بینی چنین به دنبال اطلاعات از جمله برخی از مفروضات مورد استفاده در ساخت چنین اظهاراتی مورد بحث بیشتر به طور کامل در آبی یکی براده با اوراق بهادار مقامات نظارتی در کانادااست که در دسترس هستند در SEDAR در www.sedar.com. آبی یکی قصد ندارد و آن سلب هر گونه تعهد برای به روز رسانی به دنبال اطلاعات به جز به عنوان مورد نیاز قانون است.

منبع آبی یکی Inc.

لینک های مرتبط

http://www.hydroone.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im