صنعت تهویه مطبوع خریدار انتخاب وایکینگ ادغام & Acquisitions; $200+ کسب فرصت برای تهویه مطبوع مالک/اپراتور

وایکینگ در حال حاضر انجام یک صنعت تهویه مطبوع خاص کسب جستجو در سراسر جنوب شرقی: از جمله تنسی, کارولینای شمالی, کارولینای جنوبی, جورجیا و فلوریدا. واجد شرایط تهویه مطبوع مالک اپراتور می توانید دریافت محرمانه ارزیابی کسب و کار در نظر گرفته شود با حفظ خریدار است که به دنبال گسترش در صنعت تهویه مطبوع.

ما سرمایه گذاری شریک تخصص عمیق در عمق بخش دانش و قدرت روابط برای کمک به حداکثر رساندن ارزش تهویه مطبوع کسب و کار و دستیابی به نتایج برجسته. وایکینگ ادغام در درجه اول در خدمت کارآفرینان با ایجاد موفقیت آمیز استراتژی های خروج و جانشینی قصد دارد از طریق معرفی آنها به شرکت های بزرگ/استراتژیک خریداران و سهام خصوصی برای تقویت فعلی خود را نمونه کارها از طریق پلت فرم ادغام ادغام یا اضافه کردن-در ادغام. در کنار ما سرمایه گذار ما توسعه به دقت فکر شده متناسب با استراتژی است که نظر به عوامل متعددی که در نظر است که شرکت به هدف و خود را به گسترش کسب پلت فرم.

وایکینگ ثابت محرمانه فرایند طراحی شده است برای کمک به شرکت خود را گسترش در صنعت تهویه مطبوع در حالی که ارائه شما با یک روشن و موفق در دراز مدت استراتژی خروج. برای بیش از دو دهه وایکینگ را با موفقیت به فروش می رسد بیش از 600 شرکت. ما خواهد شد کمک به شما در به حداکثر رساندن ارزش کسب و کار خود و تحقق بخشیدن فوری نقدینگی رویداد و در دراز مدت درآمد و مزایای برای تضمین آینده خود را.

وایکینگ ادغام به طور فعال به دنبال تهویه مطبوع مالک/اپراتور که تمایل به سرمایه گذاری در این استراتژیک گسترش فرصت است.

“با $200+ فرصت حمایت و با تجربه ثابت شده خریدار ما با اعتماد به نفس به ارائه بهترین در کلاس کمک به تهویه مطبوع مالک/اپراتور با کمک به آنها تحکیم آینده خود و حرکت بعدی خود را با موفقیت” گفت: Larry J. Lawson II اصلی در وایکینگ ادغام & Acquisitions.

در مورد وایکینگ ادغام

تاسیس در سال 1996 وایکینگ ادغام & Acquisitions تاسیس شد با چشم انداز ارائه سفارشی استراتژی های خروج و M&A خدمات به وسط بازار صاحبان کسب و کار. از زمان آغاز خود را وایکینگ ادغام & Acquisitions فروخته است بیش از 600 کسب و کار. وایکینگ ارشد مشاوران 334 سال تجربه جمعی در معاملات کسب و کار و بیش از 75 درصد متعلق به کسب و کار خود را. وایکینگ با افتخار می بالد بسته شدن رای است که 3x از میانگین ملی است.

برای اطلاعات بیشتر www.vikingmergers.com/hvac-companies

منبع وایکینگ ادغام & Acquisitions

لینک های مرتبط

https://www.vikingmergers.com

tinyurlis.gdv.gdclck.ruulvis.netshrtco.de