Hurtigruten را MS Roald Amundsen باعث می شود تاریخ با سفر به دورترین جنوبی از هر شرکت کشتی

“مهمانان ما هیجان زده هستند! این چیزی است که Hurtigruten را اعزامی کشتی, همه چیز در مورد هل دادن مرزهای جدید و ایجاد تجربیات منحصر به فرد برای مهمانان از سراسر جهان است. ما به دنبال در قدم به قدم از قطبی قهرمان Roald Amundsen خود را روی او اسم کشتی گفت:” کاپیتان Sakkariassen.

تقریبا به پایان رسید و با 18 روز کروز که بازديد شیلی Fjords و جزایرو همچنین قطب جنوب, MS, Roald Amundsen کامل خواهد شد یکی دیگر از کروز در این منطقه قبل از سفر از طریق جنوب و آمریکای مرکزیو در نهایت گذراندن تابستان در آلاسکا.

MS Roald Amundsen برای اولین بار در جهان هیبرید الکتریکی–صفحه اعزامی کشتی کروز مجهز به باتری بزرگ بسته است که به طور قابل توجهی کاهش انتشار گازهای گلخانه ای و همچنین به عنوان یک ویژه طراحی شده یخ-تقویت بدنه که اجازه می دهد تا او را به کار در مناطق دیگر کشتی نمی تواند رسیدن به. خواهر کشتی MS Fridtjof Nansenنیز اجرا هیبرید برقی–مجهز به سیستم نیروی محرکه و در کشتی سوار در سفر از ازدواج این بهار.

با رشد ناوگان کوچک و سفارشی ساخته شده, کشتی Hurtigruten بزرگترین و پیشرو اعزامی خط کروز ارائه اعزامی کشتی به بیش از 200 مقصد در بیش از 40 کشور جهان است.

برای کسب اطلاعات بیشتر مراجعه کنید https://www.hurtigruten.com.

در مورد Hurtigruten
Hurtigruten رهبر جهان در اکتشاف سفر. به عنوان بزرگترین کروز اپراتور در آبهای قطبی و با بیش از 126 سال از آنها ارائه همهجانبه از تجارب به برخی از ترین در جهان بکر و مقصد از راه دور از جمله قطب جنوب, آلاسکا, Arctic کانادا و شمال غربی پاساژ گرینلند, ایسلند, نروژ, Svalbard, و بیشتر. Hurtigruten ناوگان متشکل از 14 اعزامی کشتی های سفارشی ساخته شده برای سفر ماجراجویی. علاوه بر این دو جدید پیشگامانه کشتی ها تحویل داده خواهد شد: MS Fridtjof Nansen در سال 2020 و یک دوم ساخت جدید در 2021. این خواهد بود که پیشرفته ترین و سازگار با محیط زیست اعزامی کشتی در دریا و همچنین برای اولین بار در جهان هیبرید الکتریکی-طراحی کشتی های کروز پس از راه اندازی MS Roald Amundsen در سال 2019. Hurtigruten رهبر صنعت در توسعه پایدار با یک تعهد عمیق به بهبود محیط های دریایی آنها در خانه تماس بگیرید.

منبع Hurtigruten

لینک های مرتبط

https://www.hurtigruten.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>