طوفان هانا را به باد ضرب و جرح جنوب تگزاس Coast منطقه ضربه سخت COVID

طوفان هانا تقویت شده در شنبه آن را به عنوان نزدیک تگزاس ساحل و تهدید یک منطقه از کشور شده است که ضرب و شتم توسط COVID-19 همه گیر در هفته های اخیر.

طوفان-نیروی باد در حال حاضر ضرب و جرح سد سلیمان درست کردن جنوب شرقی تگزاس coast, National Hurricane Center (NHC) گفت: در یک بولتن هشدار داد که بالقوه مرگبار طوفان خروش است و به احتمال زیاد در سراسر گسترده ای باریک از زمین است.

پس از آن باعث می شود ریزش زمین در آینده ساعت هانا هوا به حرکت داخلی در جنوب تگزاس امشب و به شمال شرقی مکزیک روز یکشنبه به طور بالقوه تخم ریزی قدرتمند گردباد در دشت های ساحلی.

“هر طوفان عظیم چالش” فرماندار تگزاس گرگ ابوت گفت: در طول یک شنبه جلسه توجیهی در مورد طوفان است. “این چالش پیچیده است و حتی شدید تر دیدن است که آن را فراگیر از طریق منطقه است که بیشتر به چالش کشیده منطقه در دولت برای COVID-19.”

ابوت صادر فاجعه اعلامیه برای 32 استان ها در تگزاس که در طوفان مسیر.

هانا اولین طوفان 2020 اطلس فصل و یکی که شبیه هیچ دیگر در حافظه اخیر به عنوان coroanvirus همه گیر پیچیده همه چیز را از خود بدانند چگونه به فاصله اجتماعی در پناهگاه های اضطراری برای پیدا کردن یک تخت برای هر کسی صدمه دیده در طوفان در بیمارستان ها هستند که بسته بندی شده با COVID-19 بيمار.

طوفان واقع شده بود حدود 70 مایل (115 متر) در جنوب کورپس کریستی در تگزاس بسته بندی حداکثر پایدار باد 90 کیلومتر در ساعت (145 kph) در روز شنبه بعد از ظهر NHC گفت.

“ترکیبی از یک خطرناک طوفان موج و جزر و مد باعث خواهد شد به طور معمول در مناطق خشک در نزدیکی ساحل به آب گرفتگی با افزایش آب در حال حرکت داخلی از خط ساحلی” میامی-بر اساس پیش بینی گفت.

در Padre Island که در آن پیش بینی گفت: طوفان نیروی باد شد دریایی در بعد از ظهر شنبه pelting باران و قوی gusts باد بودند تاب درختان نخل و ساحل بود و در حال حاضر زیر آب با توجه به فیلم را در توییتر.

هانا می تواند به جاری شدن سیل تا 15 اینچ (38 سانتی متر باران در جیب جنوب تگزاس و شمال شرقی مکزیک است.

طوفان است و انتظار نمی رود به تاثیر نفت و گاز تولید می باشد. شرکت های انرژی باید نه تخلیه کارگران و یا تعطیل تولید خود را از خلیج مکزیک سیستم عامل به دلیل هانا.

هانا پیش بینی شده است به ساحل می آیند بین کورپس کریستی و براونزویل یک منطقه است که تلاش برای مهار شیوع COVID-19 در هفته های اخیر. موارد همراه دولت سواحل افزایش یافت و به ده ها هزار نفر و بیش از 400 نفر در کورپس کریستی شهر 325,000 در بیمارستان بستری شد با رمان coronavirus در روز جمعه با توجه به شهر داده است.

کورپس کریستی شهردار جو مککمب شهروندان هشدار داد که در مناطق مستعد سيل به توجه coronavirus احتیاطی زمانی که تصمیم به تخلیه.

“چند ماسک با شما از آنجا که شما ممکن است وجود دارد یک زن و شوهر روز اگر شما در سیل منطقه” مککمب گفت: با توجه به تریبون. “ما نمی خواهیم به افشای هر کسی در طول این طوفان است. … حتی زمانی که شما در خانه من پیشنهاد می کنم با پوشیدن یک ماسک اگر شما در شرایط شلوغ.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de