Huobi نشانه (HT) می رسد جدید بالا میان افزایش پذیرش و مداوم اکوسیستم توسعه

به عنوان مادری رمز دیجیتال دارایی های ارز Huobi جهانی, HT جدید نقطه عطف تأکید اخیر پیشرفت Huobi جهانی اکوسیستم. ماه گذشته Huobi جهانی و Huobi DM تجربه یک شروع قوی به 2020 با 65% ماه بیش از ماه سنبله در مجموع حجم معاملات.

Huobi نیز انتقال از فصلنامه به ماهنامه رمز سوختگی که بر اساس یک درصد از Huobi جهانی و Huobi DM درآمد برای هر دوره مربوط. برای Huobi اولین ماهانه سوختگی 4.057 میلیون HT شد repurchased و نابود شده در ژانویه است که ارزش بازار در حال حاضر $21.4 میلیون تومان. در مجموع 45.838 میلیون نشانه های سوخته شده به تاریخ.

“2020 است محوری سال برای Huobi ما به عنوان جدید را وارد بازارهای جهانی و همچنان در حال گسترش خط محصول ما برای هر دو نهادی و خرده فروشی مخاطبان” گفت: Ciara خورشید, معاون رئيس جمهور از کسب و کار جهانی در Huobi ، “HT یک بنیادی بخشی از Huobi اکوسیستم بنابراین ما عمیقا متعهد به موفقیت آن است.”

HT محصول نقشه راه

به عنوان بخشی از یک دراز مدت استراتژیک و نقشه راه برای HT, Huobi تعدادی از طرح های آینده برنامه ریزی شده است که با هدف افزایش بیشتر نشانه ی ابزار به صورت گسترده تر blockchain و crypto جامعه است.

Huobi DM جدید قرارداد دائمی محصول است که در حال حاضر تحت داخلی تست و نزدیک شدن به مکان راه اندازی خواهد شد گنجانیده شده HT رمز رایت برنامه. HT نیز بازی نقشی اساسی در اکوسیستم از Huobi زنجیره یک تنظیم کننده پسند مالی blockchain که میله میله برای تستنت راه اندازی در آینده نزدیک.

ویژگی های اضافی در حال توسعه عبارتند از: HT حاشیه تجارت با 2X اهرم است که انتظار می رود در ماه مارس راه اندازی و وثیقه HT به صورت نظیر به نظیر رمزنگاری وام و متعهد قرارداد وام دارایی.

HT اکوسیستم تصویب

بیشتر گسترش HT, ابزار فراتر از Huobi اکوسیستم Huobi شتاب و تلاش برای ادغام با شخص ثالث شرکای بین المللی از جمله کارت های اعتباری بانک های دیجیتال, کارت, آبی تراشه شرکت های فن آوری و جهانی کارآفرینی مراکز.

HT اخیرا پذیرفته شده به عنوان یک گزینه پرداخت برای کمک های خیریه به پروژه امید جهانی یک سازمان غیر انتفاعی است که ارائه شده است توسعه بهداشت و کمک های اضطراری از سال 1958. ماه گذشته Huobi همکاری با پیشرو crypto-دوستانه رزرو هتل پلت فرم به ادغام HT به عنوان یک روش پرداخت مورد علاقه در Travala.com.

در مورد Huobi گروه

متشکل از متعدد در بالادست و پایین دست شرکت های Huobi گروه پیشرو جهانی در blockchain شرکت. ایجاد شده توسط Leon لی در سال 2013 این شرکت Huobi ارز جهانی, تجمع گردش مالی بالغ بر 2 تریلیون دلار. Huobi با افتخار فراهم می کند امن و راحت cryptocurrency تجارت و مدیریت دارایی و خدمات خود را به میلیون ها نفر از کاربران در 130 کشور+.

برای اطلاعات بیشتر مراجعه کنید www.huobi.com

رسانه های تماس: بتی زو, +86 18810654852, xuping@huobi.com, media@huobi.com

منبع Huobi گروه

لینک های مرتبط

http://www.huobi.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر