Huobi Rebrands مشتقات آن ارز به عنوان Crypto مشتقات افزایش محبوبیت

محور در بخش های اخیر گمانه زنی در اطراف بیت کوین سوم نصف فعلی اقتصاد کلان محیط زیست و به عنوان پیچیده تر سرمایه گذاران وارد بلوغ بازار Huobi آتی تبدیل به یکی از پر سود ترین واحدهای کسب و کار از Huobi ، با توجه به اطلاعات منتشر شده توسط TokenInsight آخرین سه ماهه کل بازار مشتقات حجم معاملات در Huobi آتی رسیده $438 میلیاردحسابداری برای 22 درصد از کل بازار حجم معاملات. در حالی که نهادی معامله گران عمده همکاران به رشد اخیر نیز وجود دارد که چشم انداز مثبت قابل توجهی در فعالیت معامله گران خرده فروشی.

Huobi آتی نیز به دست آورد قابل توجهی کشش نسبتا جدید مشتق محصول سکه-مارجین دائمی قرارداد که آن را تنها راه اندازی در اواخر ماه مارس—ماه پشت بزرگترین رقیب در فضا است. با وجود این اواخر ورود به سکه-مارجین معاوضه Huobi آتی در حال حاضر در صدر بازار در تجمعی حجم معاملات. در مارس 12کل 24h سکه-حاشیه دائمی حجم معاملات در Huobi آتی بیش از $5.46 میلیارد, بیش از حد نزدیک ترین رقیب.

“گذشته چهارم شده اند به خصوص هیجان انگیز برای پرکردن بازار مشتقات اما من بیشتر هیجان زده است که افزایش فعالیت ما امروز شاهد آن هستیم ممکن است یک کاتالیزور به صورت گسترده crypto تصویب” گفت: Ciara. “افزایش تقاضا برای رمزنگاری مشتقات از هر دو نهادی و خرده فروشی کاربر پایگاه نشانگر رشد پذیرش دارایی های دیجیتال و بلوغ بازار, بنابراین ما موقعیت Huobi آتی به پل شکاف سنتی نسبت به بازارهای مالی است.”

با نام تجاری جدید تعریف, Huobi با هدف ایجاد مشتقات آن ارز بیشتر نزدیک شدنی برای معامله گران جدید ورود به crypto بازار مشتقات. با توسل به مخاطبان گسترده تر Huobi آتی برنامه ای برای ادامه آن زمان رشد و سیر آن را به عنوان توسعه نوآورانه جدید محصولات مشتق شده و گسترش آن کاربر پایه.

این نام تجاری جدید تعریف شد و برای اولین بار پرده برداری در طول یک اجماع: توزیع جلسه با عنوان “Crypto تکامل در یک BTC نصف سال’ که به میزبانی Huobi و پیوست توسط مهمان اعضا از نهادی blockchain شرکت های مانند لاتکس, زن سروری سنجاقک و Multicoin. صحبت در جلسه خورشید اظهار داشت: “در حالی که یک تغییر نام است و هیچ چیز بیش از حد به یاد ماندنی برای ما آن را نشان دهنده اذعان به تغییر بار ما را دیده اند در cryptocurrency فضای تجاری.”

در مورد Huobi گروه

متشکل از متعدد در بالادست و پایین دست شرکت های Huobi گروه پیشرو جهانی در blockchain شرکت. ایجاد شده توسط Leon لی در سال 2013 این شرکت Huobi ارز جهانی, تجمع گردش مالی ما بیش از 3 تریلیون دلار. Huobi با افتخار فراهم می کند امن و راحت cryptocurrency تجارت و مدیریت دارایی و خدمات خود را به میلیون ها نفر از کاربران در 170 کشور+.

تماس با ما: Hailan جیا, [email protected]

منبع Huobi جهانی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de