“DeFi تبدیل به یکی از مهمترین کاربردهای فناوری blockchain اما آینده آن نیاز به هر دو طرف—تنظیم کننده و شرکت به همکاری با یکدیگر برای ایجاد استانداردها و دستورالعمل های جدید غیر متمرکز اقتصاد” گفت: Ciara خورشید, VP کسب و کار جهانی در Huobi ، “با Huobi زنجیره ای, ما می خواهیم به ارائه غیر متمرکز چارچوب است که تسهیل صنعت گسترده همکاری بسیار مهم است که به گسترده تصویب ایم.”

تنظیم کننده پسند شبکه
به تشویق افزایش همکاری بین سازمان تنظیم مقررات و خصوصی بخش مالی Huobi زنجیره ای تصویب انعطاف پذیر مدل حکومت مبتنی بر تنوع واگذار Proof-of-سهام (DPoS) اجماع الگوریتم. این طراحی انعطاف پذیر را قادر می سازد Huobi زنجیره ای برای حمایت از هر دو رگولاتور و شرکت در blockchain از طریق ویژگی های منحصر به فرد مانند مقررات گره های که اجازه می دهد تا تنظیم کننده برای کمک به شبکه به عنوان validators.

صنعت-استاندارد هویت پروتکل های مانند خود را می دانید مشتری (KYC) تایید و تضمین می کند این شبکه در دیدار ضد پولشویی (AML) مورد نیاز است. Huobi زنجیره ای نیز با بهره گیری از سامانه شناسه (آیا) سیستم به ارائه قابل اثبات غیر متمرکز دیجیتال هویت در شبکه های خود ساخت مرزی انطباق و مقررات بیشتر به راحتی دست یافتنی در مقیاس.

امور مالی-چارچوب خاص
Huobi زنجیره ای هدف ساخته شده برای صنعت خدمات مالی است و به طور کامل منبع باز برای ارائه انعطاف پذیری مورد نیاز برای باز کردن بازارهای مالی است. آن قابل تنظیم و سفت کننده خدمات پروتکل اجازه می دهد تا کاربران و توسعه دهندگان شخص ثالث برای سفارشی-مالی ساخت برنامه های کاربردی برای نیازهای خاص خود را دارند و موارد استفاده.

Huobi زنجیره ای با عملکرد بالا و معماری طراحی شده است به پشتیبانی از حجم بالا معاملات بحرانی برای صنعت خدمات مالی. ویژگی های متقاطع و زنجیره ای همکاری چند دارایی پشتیبانی هوشمند, قرارداد, قابلیت های, و چند-و-sidechain معماری نیز ارائه بانک ها و موسسات مالی با شدت انعطاف پذیر در سطح جهانی و مقیاس پذیر چارچوب است.

زنجیره ای اختصاصی مدیریت دارایی قابلیت ارائه خواهد شد پشتیبانی از طیف گسترده ای از زنجیره ها و زنجیره مدیریت دارایی و خدمات در سراسر محبوب دارایی های دیجیتال مانند بیت کوین و ETH و همچنین Huobi-راه اندازی دارایی مانند HT, HBTC و HUSD.

Blockchain نوآوری
به عنوان جهان اول عمومی blockchain با زنجیره ای حکومت و چارچوب قانونی Huobi زنجیره ای ارائه می دهد ویژگی های نوآورانه است که مرزهای blockchain.

طراحی و توسعه سازگار با طیف گسترده ای از متمرکز و غیر متمرکز شبکه Huobi زنجیره پشتیبانی از کاربر مستقر هوشمند قرارداد شخص ثالث و جانبی-زنجیر و زبان های متعدد. این تستنت در حال حاضر پشتیبانی از smart قرارداد نوشته شده با C زبان برنامه نویسی اما Huobi زنجیره ای ارائه خواهد شد در آینده پشتیبانی از زبان های برنامه نویسی دیگر بیشتر گسترش اکوسیستم توسعه است.
برای جزئیات بیشتر در مورد Huobi زنجیره ای و امکانات, بازدید
https://huobiglobal.zendesk.com/hc/en-us/articles/900000258383

مستمر به روز رسانی شبکه
منجر به شبکه mainnet راه اندازی بعد از این سال Huobi ادامه خواهد داد و اعمال نفوذ آن دامنه تخصص در blockchain و فن آوری مالی برای کشف فرصت های جدید برای تقویت بازار مالی زیرساخت های Huobi زنجیره ای. زمان اولویت عبارتند از: گسترش حمایت از توسعه دهندگان شخص ثالث و انواع کلاس های دارایی ها از جمله دارایی های سنتی و همچنین در حال توسعه یک قوی تر در زنجیره چارچوب برای انطباق و مقررات.

Huobi نشانه (HT) بومی اکوسیستم رمز دیجیتال دارایی های ارز Huobi جهانی تبدیل خواهد شد Huobi زنجیره ای تنها ابزار رمز. با یک جامعه قوی پایه و به رسمیت شناختن نام تجاری HT خواهد شد نقش مهمی در Huobi زنجیره ای و اکوسیستم. HT به تازگی آمار جدید بازار اوج به عنوان Huobi گسترش نشانه های سودمند برای گسترده تر blockchain جامعه است.

آفتاب افزود: “با فراهم کردن زیرساخت برای برقراری خدمات مالی شفاف تر و فراگیر و کارآمد ما می خواهیم برای کمک به ایجاد یک اقتصاد عادلانه که در آن ثروت برای همه در دسترس است.”

در مورد Huobi گروه
متشکل از متعدد در بالادست و پایین دست شرکت های Huobi گروه پیشرو جهانی در blockchain شرکت. ایجاد شده توسط Leon لی در سال 2013 این شرکت Huobi ارز جهانی, تجمع گردش مالی ما بیش از 3 تریلیون دلار. Huobi با افتخار فراهم می کند امن و راحت cryptocurrency تجارت و مدیریت دارایی و خدمات خود را به میلیون ها نفر از کاربران در 170 کشور+.
برای اطلاعات بیشتر www.huobi.com

در مورد Nervos شبکه
Nervos شبکه مجموعه ای از پروتکل ها و blockchain اکوسیستم با هدف حل بزرگترین چالش های پیش blockchains مانند بیت کوین و Ethereum امروز. Nervos تاسیس شد توسط سازندگان جرقه استخر, بزرگترین ETH معدن استخر; imToken بزرگترین Ethereum کیف پول; Cryptape بزرگترین و شناخته شده ترین blockchain تیم مهندسی در چین; و همکاران به بیت کوین و Ethereum هسته پروتکل تحقیق و توسعه است.
برای اطلاعات بیشتر www.nervos.org

رسانه های تماس: بتی زو +86 188 1065 4852

منبع Huobi گروه

لینک های مرتبط

http://www.huobi.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de