Huobi و سازمان ملل متحد-تحریم های غیر دولتی راه اندازی مشترک COVID-19 کمپین خیریه

سنگاپور, مارس 18 سال 2020 /PRNewswire/ — Huobi خیریه, خیریه بازو و blockchain بر اساس خیریه پلت فرم از Huobi گروه امروز اعلام کرد یک ابتکار مشترک با امور مالی مرکز برای همکاری جنوب-جنوب (FCSSC) یک سازمان غیر انتفاعی بین المللی سازمان مشورتی ویژه وضعیت با ECOSOC سازمان ملل متحد. برای حمایت از coronavirus تلاش های امدادی در جنوب-جنوب و کشورهای Huobi راه اندازی کرده است 15 روز کمپین خیریه با همکاری FCSSC به منظور بالا بردن $143,000 تومان در cryptocurrencies مانند بیت کوین (BTC), Huobi نشانه (HT), Tether (USDT) و HUSD.

این کمپین جدید می آید به عنوان جهانی تایید coronavirus موارد بیش از 4 میلیون نفر است. بسیاری از جنوب-جنوب کشور است که با مراجعه به کشورهای در حال توسعه واقع شده و عمدتا در نیمکره جنوبی در سراسر آفریقا, آسیای جنوب شرقیو آمریکای لاتینرا به خصوص جمعیت های آسیب پذیر. منطقه نسبتا شکننده زیرساخت های بهداشت و درمان به شمار قبر خطر ابتلا به این بیماری همه گیر گسترش و مناطق روستایی باید غیرمنتظره سیستم بهداشت و درمان است که بیمار مجهز برای مقابله با هجوم COVID-19 موارد است.

“جدید کروناویروس اپیدمی تبدیل به یک مشکل جهانی و نیاز دارد که باید توسط تمام کشورها” اظهار داشت وو زونگمدیر کل FCSSC. “آن مفید است تلاش و اکتشاف به درخواست blockchain فن آوری بین المللی رفاه عمومی همکاری و نظارت است.”

کار با FCSSC, Huobi با هدف ارائه بسیار مورد نیاز لوازم پزشکی و تجهیزات حفاظت شخصی (PPP) به خط مقدم بهداشت و درمان کارگران و ساکنان این کشورها با ناکافی منابع پزشکی برای مبارزه با این بیماری همه گیر. این کمپین خیریه با هدف بالا بردن بودجه کافی برای عرضه بین 300,000 و 500,000 ماسک صورت برای مناطق آسیب دیده.

Huobi پیشرو جهانی اهدای تلاش های مرزی خیریه پلت فرم Bithelp. به پا زدن کردن خیریه کمپین Huobi کمک کرده 17,711 HT به ارزش حدود $69,000 تومان—نزدیک به نیمی از هدف بالا بردن. در طول هفته آینده Huobi خواهد اهرم آن شبکه و blockchain جامعه برای کمک به بالا بردن باقی مانده است. FCSSC را فراهم عملیاتی و پشتیبانی لجستیکی برای اطمینان از تجهیزات پزشکی در حال ارسال به مناطق و نواحی با کمترین نیاز دارید.

“این COVID-19 بی سابقه است بحران بهداشتی است که نیاز به همکاری جهانی در سراسر بخش های دولتی و خصوصی گفت: Ciara خورشیدسر از کسب و کار جهانی در Huobi ، “به عنوان یک پیشرو جهانی دیجیتال دارایی و blockchain موسسه ما می خواهیم به انجام بخشی از ما و تجمع رمزنگاری و blockchain جامعه در سراسر جهانی علت است که می تواند کمک به نجات جان هزاران نفر را.”

جریان مبارزات انتخاباتی علائم Huobi خیریه سوم ابتکار پس از راه اندازی آن در اوایل این سال است. در طول ووهان شیوع در اواخر ژانویه Huobi متعهد $1.4 میلیون تومان به منبع و اهدای صدها هزار نفر از پزشکی ماسک محافظ مناسب oximeters و دیگر لوازم پزشکی به بیش از 135 بیمارستان ها و جامعه مراکز بهداشتی-درمانی در مناطق آسیب دیده. ماه گذشته Huobi اهدا $50,000 تومان در HT به اندونزی-چین انجمن اقتصادی اجتماعی و فرهنگی همکاری برای خرید و توزیع لوازم پزشکی به اندونزی بیمارستان.

در مورد Huobi گروه

متشکل از متعدد در بالادست و پایین دست شرکت های Huobi گروه پیشرو جهانی در blockchain شرکت. ایجاد شده توسط Leon لی در سال 2013 این شرکت Huobi ارز جهانی, تجمع گردش مالی ما بیش از 3 تریلیون دلار. Huobi با افتخار فراهم می کند امن و راحت cryptocurrency تجارت و مدیریت دارایی و خدمات خود را به میلیون ها نفر از کاربران در 170 کشور+.

در مورد امور مالی مرکز برای همکاری جنوب-جنوب

امور مالی مرکز برای همکاری جنوب-جنوب (FCSSC) یک سازمان غیر انتفاعی بین المللی سازمان ثبت و تاسیس در هنگ کنگ در مارس 2014. پس از سال 2017 FCSSC شده است در ویژه مشورتی وضعیت با ECOSOC سازمان ملل متحد. FCSSC جامع مرکز بین المللی برای دولت ها سازمان های بین المللی و بخش خصوصی برای ترویج و کمک به دستیابی به توسعه پایدار در کشور از جهان جنوب است.

منبع Huobi خیریه

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de