Huntkey ارائه تعبیه شده در جهان در سال 2020

نورنبرگ, آلمان, Feb. 25, 2020 /PRNewswire/ — Huntkey پیشرو در ارائه دهنده جهانی از راه حل های قدرت امروز ارائه تعبیه شده در جهان در سال 2020 (shorted به عنوان “EW 2020”) و مشهور جهان نشان می دهد تجارت برای تعبیه شده-سیستم فن آوری برگزار شد در نورنبرگ, آلمان از فوریه 25-27.

Huntkey غرفه: https://en.huntkey.com/wp-content/uploads/2020/02/ew2020-1-scaled.jpg

محصولات صنعتی بسیار مهم و تعیین کننده دسته از Huntkey کسب و کار. این دومین بار است که Huntkey ویترین محصولات صنعتی در EW. نمایشگاه شامل برق صنعتی لوازم IPC لوازم برق صنعتی و آداپتور که به طور گسترده ای مورد استفاده در سیستم های جاسازی شده ارتباطات و POE سیستم.

Huntkey را توسعه طیف گسترده ای از قدرت های صنعتی و منابع که در دسترس هستند از 50 تا 200W قدرت خروجی. آنها مجهز به کوتاه مدار حفاظت اضافه بار حفاظت بیش از حد ولتاژ حفاظت و معتبر با, CE, CB, UL و CCC گواهی های ایمنی برای اطمینان از ایمنی. در ضمن آداپتور صنعتی هستند که به نمایش گذاشته نشان می دهد. آنها طراحی شده است که سازگار با گسترده ولتاژ ورودی برای دیدار با برنامه های کاربردی در سراسر جهان و بسیاری از آنها WEEE و RoHS تایید شده است.

برای اطلاعات بیشتر محصول لطفا Huntkey غرفه:

تاریخ: فوریه 25– 27, 2020
شماره غرفه: 2-307 سالن 2
محل سکونت: نورنبرگ مرکز نمایشگاه آلمان

در مورد Huntkey

Huntkey گروه در سال 1995 تاسیس و مستقر در شنژناست که یک عضو از قدرت بین المللی عرضه كننده انجمن (PSMA) و یک عضو از چین منبع تغذیه جامعه (CPSS). با شعبه شرکت در ایالات متحده آمریکا, ژاپن و مناطق دیگر و همکاری کارخانه در برزیل, آرژانتین, هند و کشورهای دیگر Huntkey متخصص در توسعه و طراحی و تولید منابع تغذیه کامپیوتر صنعتی و لوازم برق ويژگيهاي آداپتور و شارژر برای سال های بسیاری است. خود را با فن آوری و ساخت قدرت Huntkey خدمت خیر, Haier دل Bestbuy و بسیاری دیگر از شرکت های بزرگ برای سال دریافت کرده است به اتفاق آرا شناخت و اعتماد از بسیاری از مشتریان.

منبع Huntkey

لینک های مرتبط

https://en.huntkey.com/

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>