شنژن, چین, 6 مارس سال 2020 /PRNewswire/ — Huntkey پیشرو در ارائه دهنده جهانی از راه حل های قدرت اعلام کرد در دسترس بودن آن USB شارژر بی سیم که به نام SCA109, SUA109 و SGA109 به ترتیب مجهز به ایالات متحده و بریتانیا و اتحادیه اروپا پلاگین.

این Huntkey USB شارژر بی سیم:
https://en.huntkey.com/products/adapters-chargers/usb-power-stations/

USB شارژر بی سیم دارای 2 پورت USB های ترکیبی 5V 2.4 قدرت و 1 شارژر بی سیم ارائه 10W قدرت برای تلفن های همراه سامسونگ در حالی که 7.5 W قدرت برای اپل. این زوج با دوام 6 فوت(1.8 متر) AC کابل و هدفمند در بازارهای جهانی است که آن را در دسترس است در 3 انواع شمع از جمله ایالات متحده و بریتانیا و استانداردهای اتحادیه اروپا.

آن در نظر گرفته شده است به عنوان یک USB power station یا یک شارژر بی سیم به جای یک نوار قدرت از آن هیچ AC رسانه ها. این اقدامات 106mm طولانی 105mm گسترده و 42mm بالا است که به همان اندازه 3-in1 نوار قدرت منتشر شده قبل از. برای اطمینان از ایمنی آن طراحی شده است که بیش از ولتاژ بیش از زمان بیش از متوسط و اتصال کوتاه محافظت شده است. برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا از سایت: https://en.huntkey.com/

در مورد Huntkey

Huntkey شرکت های گروه در سال 1995 تاسیس و مستقر در شنژناست که یک عضو از قدرت بین المللی عرضه كننده انجمن (PSMA) و یک عضو از چین منبع تغذیه جامعه (CPSS). با شعبه شرکت در ایالات متحده آمریکا, ژاپن و مناطق دیگر و همکاری کارخانه در برزیل, آرژانتین, هند و کشورهای دیگر Huntkey متخصص در توسعه و طراحی و تولید منابع تغذیه کامپیوتر صنعتی و لوازم برق ويژگيهاي آداپتور و شارژر برای سال های بسیاری است. خود را با فن آوری و ساخت قدرت Huntkey خدمت Lenovo, Huawei, Haier دل ZTE, Bestbuy و بسیاری دیگر از شرکت های بزرگ برای سال دریافت کرده است به اتفاق آرا شناخت و اعتماد از بسیاری از مشتریان.

منبع Huntkey

لینک های مرتبط

https://en.huntkey.com/

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de