Huntkey توسعه تصفیه کننده هوا خودرو برای بازارهای جهانی

شنژن, چین, مارس 25, 2020 /PRNewswire/ — Huntkey پیشرو در ارائه دهنده جهانی از راه حل های قدرت در حال توسعه و تست آن تصفیه کننده هوا خودرو برای بازارهای جهانی پس از پرتاب موفقیت آمیز آن در چین. ماشین تصفیه کننده هوا کوچک و قابل حمل است به عنوان یک فنجان آب است که به خوبی مناسب برای ماشین و مهمتر از همه ویژگی های آن photocatalyst فیلتر کارآمد به منظور افزایش توانایی تصفیه.

Huntkey تصفیه کننده هوا خودرو:
https://en.huntkey.com/products/air-purifiers/

Photocatalyst یک کاتالیزور است که می تواند انرژی اشعه ماورای بنفش (uv) نور و سپس آن را آسان تر برای یک واکنش شیمیایی به احتمال زیاد به رخ می دهد در یک فتوکاتاليستی تصفیه کننده هوا, آن است که به طور معمول ماده ای به نام دی اکسید تیتانیوم. این وسیله یک photocatalyst تصفیه هوا قادر به پاک کردن هوا توسط تجزیه هوابرد خطرات به جای جذب آنها و این یک تفاوت کلیدی بین photocatalyst تصفیه کننده هوا و عادی هستند.

در Huntkey ماشین هوا تصفیه photocatalyst یکنواخت پایبند به یک بستر تشکیل یک فیلم است که بسیاری از photocatalyst خاص در معرض سطح و آنها می توانند انجام کارآمد است که به نام photocatalyst فیلتر. فعال شده با اشعه ماوراء بنفش نور photocatalyst فیلتر تجزیه خواهد حداقل 99% ویروس ها و باکتری ها و مواد فرار از بوی به کربن دی اکسید و آب و در نتیجه هیچ آلودگی ثانویه که معمولا ناشی از استفاده از جذب در بسیاری از تصفیه هوا عادی.

اما photocatalyst می تواند مشکل را حل نمی کند برخی از ذرات مانند گرد و غبار و دود. برای اطمینان از بالا, تصفیه, اثر تصفیه کننده هوا خودرو ترکیبی از photocatalyst فیلتر هپا فیلتر به شکل جامع و قوی سیستم است که قادر به حذف طیف وسیعی از آلاینده های هوا. این ویژگی دو ورودی هوا در نزدیکی پایین هپا و photocatalyst فیلتر و همچنین به عنوان یک لامپ ماوراء بنفش در وسط و یک خروجی هوا در بالا. هوای آلوده در مرحله اول خواهد بود قبل از ابنسينا توسط فیلتر هپا برای حذف ذرات و از سترون توسط photocatalyst فیلتر برای کشتن ویروس ها و باکتری ها در نهایت هوای تازه بیرون آمده از خروجی.

در تصفیه کننده هوا خودرو های photocatalyst فیلتر ساخته شده است-در بخش هایی که اصلا نیاز به تعویض و یا تمدید به طور منظم از آنها غیر مصرفی در حالی که هپا فیلتر قابل جدا شدن است که آن را بسته بندی شده است به طور مستقل. یک خودرو شارژر و کابل میکرو USB نیز در بسته گنجانده شده است. برای دیدار با تنظیمات مختلف, سه گزینه های رنگ قرمز و طلایی و خاکستری برای تصفیه کننده هوا در دسترس خواهد بود.

برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا از سایت: http://en.huntkey.com/

در مورد Huntkey

Huntkey شرکت های گروه در سال 1995 تاسیس و مستقر در شنژناست که یک عضو از قدرت بین المللی عرضه كننده انجمن (PSMA) و یک عضو از چین منبع تغذیه جامعه (CPSS). با شعبه شرکت در ایالات متحده آمریکا, ژاپن و مناطق دیگر و همکاری کارخانه در برزیل, آرژانتین, هند و کشورهای دیگر Huntkey متخصص در توسعه و طراحی و تولید منابع تغذیه کامپیوتر صنعتی و لوازم برق ويژگيهاي آداپتور و شارژر برای سال های بسیاری است. خود را با فن آوری و ساخت قدرت Huntkey خدمت خیر, Haier دل Bestbuy و بسیاری دیگر از شرکت های بزرگ برای سال دریافت کرده است به اتفاق آرا شناخت و اعتماد از بسیاری از مشتریان.

منبع Huntkey

لینک های مرتبط

https://en.huntkey.com/

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im