جمهوری خواه در کنگره ایالات متحده دانکن هانتر استعفای از کنگره در ماه گذشته پس از شفاعت گناه به اتهام فساد به راه انداخته جولان ماجراجویی بیش از این جای خالی در یکی از معدود باقی مانده کرسی مجلس در کالیفرنیا است.

بسیاری از عمل در 50 منطقه شامل دو جمهوری خواه سنگین وزن ها: دارل عیسی است که به دنبال بازگشت به کنگره پس از ترک صندلی خود را در یک کشور همسایه منطقه از دو سال پیش کارل DeMaio شناخته شده سن دیگو میزبان رادیو و مفسر سیاسی.

هر دو سوال دیگر وفاداری به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و به نام دیگر دروغگو. عیسی به تازگی واکنش مواجه و از جمله از برخی از حامیان جمهوری خواه برای تبلیغات که شامل ارجاع به عناوین توجه به گرایش جنسی از DeMaio که همجنسگرا است. منتقدان گفت: آن را به مبلغ گی-طعمه.

سرفصل بودند از رسانه ها و عیسی گفت: تبلیغ به معنای جلب توجه به DeMaio را شکست و در مورد مسائل.

“من فکر می کنم آن را به یک تصویر از نحوه جنگ های داخلی هستند nastiest جنگ” گفت: جک Pitney, یک استاد علوم سیاسی در Claremont McKenna کالج.

50th است outlier در کالیفرنیا به شدت محافظه کار منطقه در یک وضعیت که در آن خواهان برگزاری شش 53 کرسی مجلس. و برای تقریبا 40 سال یک شکارچی به نمایندگی از منطقه شرق سان دیگو — دانکن هانتر Sr. خدمت 28 سال بود و پس از او پسر جنگی دریایی برگزار شد که صندلی برای 11 سال است.

شکارچی Sr. هنوز هم به طور گسترده ای مورد احترام در منطقه تایید شده است عیسی. پسرش چهره صدور حکم 17 مارس است.

تحت کالیفرنیا انتخابات قوانین بالا دو رای-اهل عمل در مارس 3 اصلی پیشبرد به کلی انتخابات بدون در نظر گرفتن وابستگی حزبی. وجود دارد چهار جمهوریخواهان در حال اجرا و آن را انتظار می رود آرا در میان آنها تقسیم خواهد شد به طوری که تنها حزب دموکرات در این زمینه 31 ساله سابق دولت اوباما رسمی عمار Campa-نجار را پیشبرد و چهره یکی از آنها در ماه نوامبر. Campa-نجار از دست یک مسابقه نزدیک به شکارچی در سال 2018 است.

آن بوده است گران نبرد برای عیسی و DeMaio. عیسی صرف حدود 2.7 میلیون نفر است و حدود 1.4 میلیون دلار پول نقد در دست در حالی که DeMaio صرف حدود 2 میلیون و تا به حال بیش از $724,000 پول نقد در دست تا پایان ماه فوریه با توجه به کمیسیون انتخابات فدرال.

عیسی یک ماشین زنگ نجیب زاده بود برای سال ثروتمندترین عضو کنگره است. او ساخته شده است شهرت ملی شد و ایران عزیزم زمانی که او به ریاست مجلس نظارت و دولت اصلاحات کمیته و ظهور به عنوان رئیس کنگره آنتاگونیست و سپس به رئیس جمهور باراک اوباما.

پس از دقت برنده انتخاب مجدد در سال 2016 عیسی, 66, تصمیم به اجرای دوباره دو سال بعد در کنار دریا 49 منطقه که در آن دموکرات ها بوده است به دست آوردن زمین برای سال. دموکرات مایک لوین به راحتی به دست آورد باز کردن صندلی بخشی از یک دموکرات رفت و برگشت از هفت GOP کرسی در کالیفرنیا.

DeMaio سابق سن دیگو عضو شورای شهر گفت: Issa “فرار” 49 اما عیسی گفت که او بازنشسته به قبول مغلوب ساختن پیشی جستن نامزدی به مدیر تجاری ایالات متحده و آژانس توسعه. عیسی را تایید ورشکستگی در سنا برای یک سال. او پس از آن کناره گیری کرد و در ماه سپتامبر وارد مسابقه برای شکارچی صندلی.

دشمنی بین عیسی و DeMaio, 45, مشهود بود از شروع. در این روز عیسی اعلام کرد نامزدی خود را DeMaio برگزار شد دوئل کنفرانس خبری متری دور.

نامزدها مشابه به اشتراک گذاری برنامه است که پشتیبانی از مغلوب ساختن پیشی جستن است در مسائلی مانند سختگیرانه مهاجرت اجرای و تفنگ حقوق. اما هر تلاش کرده است به رای دهندگان بر این باورند که دیگر نیست واقعا با رئیس جمهور که نه تایید و یا نامزد.

جدید عیسی آگهی های تلویزیونی مدعی DeMaio تشویق مردم به رای آزادیخواه در انتخابات 2016 و به نام مغلوب ساختن پیشی جستن یک “خوک” در رادیو نشان می دهد. DeMaio در پاسخ آگهی خود اشاره به این که عیسی در سال 2017 پشتیبانی تماس ویژه دادستان برای بررسی اتهام روابط بین مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین و روسیه است. آگهی تماس عیسی “یکی دیگر از میت رامنی دروغ گفتن به شما خیانت رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن.”

رامنی یک سناتور یوتا بود و تنها جمهوری خواه برای رای دادن به محکوم مغلوب ساختن پیشی جستن در واکنش به استیضاح محاکمه.

The San Diego Union-Tribune, بزرگترین روزنامه های محلی است که تغذیه با هر دو نامزد. آن گفت: “انتخابات بدون این جفت سولفات می تواند یک برکت و رحمت” و تایید جمهوریخواه دولت سناتور. برایان جونز و Campa-نجار گفت: هر دو بیشتر متمرکز بر خدمت به منطقه که در آن آنها به مدت طولانی زندگی می کردند. عیسی و DeMaio زندگی نمی کنند در این منطقه است.

رائه مور دموکراتیک رای دهندگان امیدوار است اختلافات به شما کمک تلنگر منطقه است. او گفت: DeMaio و عیسی را به حال خود زمان در سیاست است.

“ما نیاز به طور منظم مردم عادی گفت:” مور مادام العمر ساکن دریاچه یک سبک غربی شهر که استقبال مردم با نشانه صدر توسط یک گاوچران در یک bucking bronco.

لسلی Lacher, 63 گفت: نگه داشتن این منطقه در دست جمهوریخواه میباشد و او معتقد است عیسی بهترین انتخاب است. او اشاره کرد DeMaio سقوط کوتاه در مناقصه در سال 2012 برای شهردار سن دیگو و در سال 2014 به 52 کنگره منطقه و رهبری شکست خورده تلاش برای لغو حالت گاز افزایش مالیات در سال 2018 است.

“من می خواهم کسی قوی” Lacher گفت. “من می خواهم کسی که می توانید برنده شوید.”

بریتنی Markham 32 گفت: این منطقه نیاز DeMaio. اقامت در خانه مادر و توصیف او به عنوان یک “خارجی نیمه مانند تهمت که می توانید کارها را انجام داده است.”

سبک مو دانیل نیوتن 43 گفت: این ماجراجویی او سر نخ ریسی در مورد چه کسی می تواند بهترین جایگزین شکارچی سابق شاگردی او همیشه پشتیبانی می کند. او دوست داشت چه شکارچی و پدرش درگیر شدند در جامعه است.

“من می خواهم به فکر می کنم ما باید به کسی که در خارج وجود دارد وجود دارد که هنوز هم مراقبت به همان اندازه که شکارچیان را,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im