تورم رودخانه مروارید به نظر می رسد به کاکل دوشنبه در می سی سی پی سرمایه اما مقامات هشدار داد که صدها نفر از evacuees در جکسون منطقه به عجله بازگشت به خانه تا زمانی که آنها همه روشن و یک هوا بیشتر باران قرار داده شهرستانهای جنوبی بیشتر در معرض خطر سیل.

بدون آسیب گزارش شده از عمده جاری شدن سیل در اروپای مرکزی می سی سی پی جنوبی و تنسی است. اما به عنوان بالا آب فروکش مقامات انتظار می رود برای پیدا کردن آسیب دیده در جاده ها و مشکلات را با آب و لوله های فاضلاب. در ساوانا در ایالت تنسی آمریکا دو خانه تضعیف یک گل حریف را از میدان به رودخانه تنسی اگر چه ساکنان آن فرار کرده بود پیش از آن.

“لطفا حرکت به عقب به محله خود و یا به خانه خود را تا زمانی که مقامات و مسئولان به شما OK به انجام این کار” می سی سی پی رژیم صهیونیستی است. تیت ریوز گفت: در یک کنفرانس خبری.

نزدیک به رکورد بارانی زمستان مجبور است مقامات به انتشار آب از تورم مخازن بالقوه بدتر شدن سیل برای کسانی که زندگی در پایین دست.

“این یک بازی شطرنج ما در حال بازی کردن با مادر طبیعت” گفت: جیم Hopson سخنگوی تنسی دره می باشد.

مروارید رودخانه به نظر می رسد به تاج در کمتر از 37 فوت (11.3 متر) ریوز گفت. آن است که پیش بینی سقوط به زیر سیل مرحله در 36 فوت (11 متر) حدود نیمه شب دوشنبه, اگر چه بیشتر مشکلات می تواند بوجود می آیند اگر باران در چند روز آینده سنگین تر از هوا.

“ما به عنوان یک دولت هستند و نه در روشن هنوز” ریوز گفت.

مروارید بالاترین ثبت تاج بود 43.2 در مارس 17, 1979. دوم بالاترین سطح رخ داده است ممکن است در 5 سال 1983 زمانی که رودخانه رز به 39.58 ،

ریوز تشکر ساکنان برای غذای تخلیه سفارشات. تنها 16, جستجو و نجات در ماموریت های مورد نیاز, او گفت: حتی اگر به عنوان بسیاری از 1000 خانه های آب گرفتگی شد.

یکی از این خانه ها متعلق به کریس تیز که تا به حال به اندازه کافی زمان برای پیدا کردن یک 18 چرخ با بار آن را با اموال خود و راندن جمعه از خانه پدر و مادر خود را خریداری و در 1970s. خانه هولناک در کسانی قبلی دو سیل سال است.

روز دوشنبه او سعی کرد به عقب برگردید و با یک قایق اما یک افسر پلیس او را تبدیل به دور.

“همه شما می توانید انجام دهید این است که فقط به نظاره نشست و به تماشای” تیز گفت: با گوشی از خود در نزدیکی خانه.

او انتظار دارد که چند اینچ از آب در خانه اش و این سیل در نهایت تیز با توجه به اینکه خانواده اش باید حرکت می کند. خانه نیست تحت پوشش بیمه سیل از آنجا که او گفت: هزینه رشد کرده است بیش از حد گران در سال های اخیر است.

“من شده است به طریق قبل از آن, بنابراین من می دانستم که چه باید بکنید” تیز گفت: دادن استعفا خنده. “اما وجود دارد یک دسته از مردم که کاری نمی کند.”

در جای دیگر در جکسون ساکنان ور رفته, قایق, قایق و قایق های ماهیگیری به بررسی خانه های خود را به آسانسور به دیگر کشورهای همسایه. برخی از آنها قادر به ورود به خانه های خود را در حالی که دیگران peeked به ویندوز به بررسی آسیب های داخل. سیلاب شوربا در صندوق پستی نشانه های خیابانی و اتومبیل هایی که در سمت چپ شده بود در driveways.

لحظه شکستن در باران فعال سطح آب در بارنت مخزن upriver از سرمایه به ثبات اما مقامات تکرار هشدارهای خود را به توجه به تخلیه دستور بررسی در جاده تعطیلی قبل از سفر و اقامت کردن هر گونه آب گرفتگی جاده ها.

می سی سی پی, مدیریت اضطراری مقامات روز یکشنبه گفت که آنها تا به حال دریافت اولیه آسیب گزارش از 11 شهرستان در ارتباط با آب و هوایی شدید آغاز شد که در فوریه. 10.

رودخانه سنج در چهار متحده از کارولینای جنوبی در غرب می سی سی پی گزارش نسیم سیل با توجه به بررسی زمین شناسی ایالات متحده.

پیش بینی پیش بینی باران بیشتر در سراسر جنوب شرقی این هفته است. نباید آن را به عنوان سنگین به عنوان هفته گذشته اما با دریاچه ها و مخازن نزدیک شدن ظرفیت آن را نمی خواهد به یک سیل به نیاز و تجاوز به آب بیشتر است.

نمایشی تصویری ارسال شده توسط تنسی آتش نشانی نشان داد تاثیر نزدیکی دشت: دو خانه پایین سقوط یک بلوف بیش از تنسی رودخانه در حالی که بسیاری از دیگران شده اند غرق به پشت بام خود به عنوان کل محله ناپدید می شوند در آب گل آلود در زیر دره تنسی اقتدار Pickwick مخزن.

ده ها تن از خانه های دیگر در بیشتر مناطق کم ارتفاع بودند غرق در این بخش هواپیماهای بدون سرنشین تصویری نشان داد.

“این کاملا شما را می کشد, دانستن است که” خانه در حال گرفتن نابود پایین دست از سد این را دارا است Hopson گفت: آسوشیتد پرس در روز دوشنبه. “ما مهندسین در وظیفه 24-7 تلاش برای کشف کردن آنچه که موثر ترین راه برای انتقال این آب در پایین دست با حداقل تاثیر است. آنها آن را احساس کنید. من آن را احساس کنید.”

فوریه باران شده اند “400 درصد از نرمال و ما باید در آینده بیشتر در این هفته است. این نوع بی پایان نبرد” Hopson اضافه شده است.

The Pickwick بعدی-برای-آخرین سد در TVA سیستم و تمام آب از یک حوضه رودخانه کشش به ویرجینیا و گرجستان به جریان از طریق آن قبل از رسیدن به رودخانه اوهایو و سپس می سی سی پی. سطح آب در پشت بالادست انشعاب سدها استفاده می شود برای جلوگیری از جاری شدن سیل افزایش یافته است تا آنجا که 40 فوت در این ماه اما حتی پس از آن Pickwick شد انتشار 2.36 میلیون گالن در دوشنبه دوم پایین فقط کمی از 2.5 میلیون گالن در هر ثانیه یکشنبه شب Hopson گفت.

“مادر طبیعت است که واقعا یک مسئول — ما به سادگی سعی کنید برای مدیریت آنچه که مادر طبیعت به ما می دهد برای به حداقل رساندن این اثرات در طول 652 مایل تنسی رودخانه و آن هزاران مایل از شاخه های فرعی و جریان” Hopson گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im