صدها پرچم تکان دادن بوق معترضان راند گذشته میشیگان در کنگره در روز چهارشنبه برای نشان دادن نارضایتی خود را با رژیم صهیونیستی است. گرچن Whitmer سفارشات برای نگه داشتن مردم در خانه و کسب و کار قفل شده است و در طول شیوع کروناویروس.

به عنوان برف سقوط کرد و دیگران را از وسایل نقلیه خود را و افزایش نشانه هایی است که یکی از آنها خواندن “رژیم صهیونیستی. Whitmer ما زندانیان است.” یکی دیگر گفت: “Michigander در برابر Gretchens موارد نقض حقوق بشر.”

ساعت بعد Whitmer شات پشت گفتن به خبرنگاران گفت که این تجمع قرار دادن بهداشت و درمان در خطر است.

“عملیات ترافیکی” اعتراض برگزار شد میشیگان محافظه کار ائتلاف. این امواج به طور گسترده ای احساس: ترافیک بود و به سختی در حال حرکت به صورت مایل در برخی از مناطق از لانسینگ.

“این خودسرانه پتو گسترش تعطیل کسب و کار در مورد قرار دادن همه این کارگران از کسب و کار است که فقط یک فاجعه است. این یک فاجعه اقتصادی برای میشیگان” عضو ائتلاف Meshawn مادوک ، گفت:. “و مردم مریض و خسته از آن است.”

Whitmer یک دموکرات تمدید اقامت-صفحه اصلی سفارش از طریق مارس 30 و تعطیل کردن مدارس و کسب و کار تلقی می شود غیر ضروری است. فرماندار اذعان کرد اما گفت: محدودیت های لازم را برای جلوگیری از گسترش این کروناویروس که باعث می شود یک بیماری تنفسی است که به کشته شدن بیش از 1,900 ساکنان میشیگان و غرق بیمارستان در منطقه دیترویت.

Whitmer گفت که او “واقعا نا امید” برای دیدن معترضان نزدیک به هم و بدون ماسک.

“من کسی را دیدم توزیع آب نبات به بچه های کوچک barehanded” فرماندار به خبرنگاران گفت:. “مردم در حال پرواز مؤتلفه پرچم و ناگفته اعداد که با تانک در راه اینجا و یا برداشت گاز در راه خانه. ما می دانیم که این تجمع در معرض خطر مردم است. این نوع فعالیت را بیشتر افراد در معرض خطر و متاسفانه آن می تواند طولانی مقدار از زمان ما باید در این وضعیت.”

در این تجمع جمهوریخواه مجلس لی Chatfield که خواست Whitmer به اصلاح دستورات او تکان داد یک پرچم آمریکا از یک پنجره در کنگره ،

چهار کلانترها در شمال غربی پایین تر شبه جزیره به نام Whitmer سفارشات یک “مبهم چارچوب قوانین اضطراری” که خسته کننده شهروندان است. Leelanau County Sheriff مایک Borkovich گفت: مردم درک نمی کنند که چرا آنها نمی توانند یک کودک ماهیگیری در یک قایق موتوری, اما آنها می توانند با استفاده از یک قایق پارویی اسکیموها.

“ما در حال تلاش برای حفظ صلح با مردم است. … اقتصاد در حال آمدن است از هم جدا در شمال میشیگان. مردم ناراحت هستند” Borkovich آسوشیتدپرس گفت. “مردم از کوره در رفته به بازگشت به کار. آنها شده اند بسیار حاد.”

آخرین شماره

میشیگان تایید موارد coronavirus افزایش حدود 4% به 28,059 دولت در بخش بهداشت و درمان گفت. مرگ و میر ناشی از COVID-19 بیماری تنفسی ناشی از ویروس افزایش 153 یا 8 درصد به 1,921. هر دو رشد در نرخ پایین تر از روز سه شنبه.

Henry Ford Health System و بومانت بهداشت و درمان هر دو در جنوب شرقی میشیگان گزارش دیگری در کاهش COVID-19 بيمار.

“در حالی که تعداد مرگ و میر بالاتر است امروز تمام داده ها ما شاهد از بيمارستان همچنان به رفتن در جهت مثبت,” دیترویت شهردار مایک دوگان گفت. “تعداد بيماران مبتلا هستند و تعداد بیماران در هواکش ها به طور قابل توجهی.”

دیترویت مرکز پزشکی گفت تخمگذار کردن 480 کارگران با توجه به یک ایالت توقف در انتخابی پزشکی و عوامل دیگر.

زوم عدالت

دادگاه عالی میشیگان شکست زمین جدید با شنیدن دو مورد با زوم ویدئو کنفرانس. عدالت برایان زهرا شد در خانه با چه شبیه یک سبد عید پاک را پشت سر گذاشت. عدالت دیوید Viviano تنها قاضی خود را به طور منظم صندلی در دادگاه.

در یک نقطه بیش از 180 نفر به تماشای زندگی می کنند در یوتیوب. عدالت ریچارد برنشتاین شاید بیشتر loquacious, عضو, بود, سوال های وکلا به عنوان زمان در گوشه ای از صفحه نمایش بود و پیچ در پیچ پایین.

“حتی در زوم او یک راه” به اجرا ساعت القضات Bridget McCormack شوخی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im