یک بعد از ظهر اواخر زمستان طوفان در نوردید مرکزی مینه سوتا در دوشنبه عطف جاده ها به برفی slushy و در زمان یخی, ظروف سرباز یا مسافر است که مقامات می گویند snarled ترافیک و باعث شد صدها نفر از spinouts و سقوط.

همانطور که از شنبه شب دولت و وزارت حمل و نقل آنلاین تصادف نقشه روشن شد تا با ده ها تن از فندر با گوشه های گرد و spinouts از لینو لیکس به Burnsville. تنها چند اینچ از برف سقوط کرد, در اکثر نقاط, اما با درجه حرارت کم کردن شرایط رانندگی به سرعت تبدیل خطرناک است.

گشت دولت در پاسخ به 168 تصادفات در سطح ایالت بین 4 و 9 p. m., 18 که درگیر آسیب های 175 خودرو spinouts و دو نیمه که jackknifed.

در یک سقوط مرگبار در بلومینگتون یک سال 2005 یک دوج کاروان سفر رو به مشرق در I-494 زیرفشار به خط بعدی که در آن sideswiped یکی دیگر از وسیله نقلیه قبل از توفنده به یک نیمه با توجه به دولت گشت. حادثه اتفاق افتاده در مورد 1:16 بعد از ظهر در نزدیکی فرانسه خیابان خاموش-سطح شیب دار.

حدود یک ساعت و نیم بعد مقامات در پاسخ به یکی دیگر از برخورد مرگبار مربوط به یک تراکتور و یک 2019 فورد فیستا فقط در شمال آلبرت لی.

در بعد از ظهر این دو وسیله نقلیه و تصادف در Anoka County شهرستان اوک گروو ارسال 30 ساله به بیمارستان با آسیب مهم امنیتی وجود دارد گزارش شده است. لغزنده شرایط بودند به احتمال زیاد مقصر حادثه گفتند.

به عنوان شب عینک پلیس محلی بخش شروع به تویت کردن به طور فزاینده فوری هشدارهای ترغیب رانندگان به آهسته و با احتیاط استفاده کنید.

“لطفا آهسته! جاده بسیار لغزنده” رزویل پلیس توییتی با یک عکس از یک ماشین که در نیمه راه تا برفی محدود کردن.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im