صدها نفر از اتومبیل خط برای مواد غذایی, منابع خارج گلندیل کلیسا

صدها نفر از اتومبیل های اندود شده تا صبح روز چهارشنبه در خارج از گلندیل کلیسا برای توزیع مواد غذایی و لوازم در میان coronavirus بیماری همه گیر.

کلیسا تاکستان شمالی ققنوس واقع در گلندیل اخیرا یک محموله بیش از 20 پالت از مواد غذایی تمیز کردن لوازم و محصولات کاغذی از کاروان امید برای توزیع به جامعه کلیسا گفت: در انتشار اخبار دوشنبه.

به عنوان یک تعداد زیادی از Arizonans فایل برای مزایای بیکاری بانک های مواد غذایی مانند سنت مری و ایالات شاهد افزایش تعداد افرادی که به آنها برای مواد غذایی و دیگر لوازم مورد نیاز.

مت Turrigiano کلیسای اصلی پاستور سازماندهی توزیع مواد غذایی گفت: صبح روز چهارشنبه که کلیسا تاکستان انتظار برای خدمت به 500 تا 700 خانوار و خارج وجود دارد طولانی گذشته 11 صبح

داوطلبان کمک درخواست رانندگان در خط آنچه آنها نیاز دارید بیشتر چه که می تواند آیتم های خانگی, غیر-غذاهای فاسد شدنی و یا پوشک.

این کلیسا گفت: آن را توزیع رایگان کالا از 9 صبح تا 11 صبح جمعه از طریق آن مواد غذایی بانک در 6250 W. پیوریا Ave.

“اعتقاد ما این است برای رفتن به یک نعمت بزرگ به تعداد زیادی از مردم در جامعه ما” کلیسای گفت: در انتشار اخبار.

خبرنگار پری Vandell کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>