یکی از مینه سوتا برجسته ترین حقوق مدنی طرفداران خواهد بود گذاشته و به استراحت شنبه در قلب جامعه او را به شدت جنگیدند.

صدها نفر در حال انتظار در شیلوه معبد بین المللی وزارتخانه در جنوب مینیاپولیس برای 11 صبح تشییع جنازه دیرین فعال ران ادواردز 81 که هفته گذشته است. ادواردز در سمت چپ یک علامت پاک نشدنی در سمت شمال در جامعه که خانواده و دوستان خود می گویند هرگز فراموش نخواهد شد.

در دهه های او احترام در مینیاپولیس به عنوان یک آتشین حقوق مدنی مدافع با یک بینی برای بی عدالتی است. چند فرار خود را بررسی.

“شما می دانید که او در یک ماموریت در هر کجا که او در گفت:” والتر “س-خرس” بانک ها از یک میزبان در مینیاپولیس’ KMOJ رادیو. “او به همه و من واقعا به این معنی نیست که این حس برای یک جامعه است.”

در حالی که رئیس جمهور از مینیاپولیس شهری لیگ ادواردز رهبری تلاش برای desegregate همه سفید مینیاپولیس آتش نشانی در 1970s. یک قاضی فدرال منصوب ادواردز به سر یک غیر نظامی که کمیته نظارت لغو تبعیض نژادی مشخص بیش از سه دهه بعدی.

او بی امان منتقد خشونت پلیس بلکه به بسیاری از سیاه افسران او حمایت در مبارزه خود را برای برنده شدن پذیرش در بخش. در سال 1980 ادواردز شکایت مینیاپولیس اداره پلیس بیش از آن اقلیت شیوه های استخدام و چراغ شارژ خواستار وزارت دادگستری رسیدگی به بحث تیراندازی پلیس از یک جوان سیاه Sal اسکات.

در سال های بعد خود ادواردز شد یک روزنامه نگار و مدافع نوشت که به شدت بحرانی ستون در مینه سوتا سخنگوی-ضبط و انجام یک هفتگی رادیو نشان می دهد که در آن او در مورد موضوعات مختلف در علامت تجاری خود را بینی لگدمال. او پر از اطلاعات در داخل و غالبا شکست داستان خود را نشان می دهد قبل از جریان اصلی رسانه ای باد از آن است.

“او مبارزه برای مردم” گفت: Al گل مینیاپولیس فعال حقوق مدنی. “اگر شما یک موسسه و یا یک شخصیت سیاسی شما ممکن است هر چیزی را خوب می گویند.”

در سمت شمال جامعه ادواردز بود نگاه کرد به عنوان یک بزرگ تر از زندگی رهبر. اگر کسی زنگ زد او را برای کمک به او وجود دارد. هر زمان که حادثه آشکار او در میان برای اولین بار در صحنه است. و هنگامی که خانواده نمی تواند دریافت پاسخ از پلیس ادواردز انجام داد.

او مربی بسیاری از فعالان جوان و نقش کلیدی در ایجاد و حفظ جامعه و تاریخ.

“مردم در حال پرسیدن: چه کسی را برای رفتن به بعدی ران ادواردز?’ گفت: “او پسر برایان جونز.

جونز و همسرش ملیسا, امید برای پاسخ به این سوال. آنها برنامه ریزی برای راه اندازی یک بنیاد در Edwards’ نام است که جایزه کمک هزینه تحصیلی به فعالان جوان از جنوب مینیاپولیس. پایه و نیز ارائه کمک های حقوقی به کسانی که استطاعت آن را.

“این که چگونه ما می خواهیم به نگه داشتن خود را میراث زنده با کمک به مردم” جونز گفت. “من می خواهم مردم را به یاد داشته باشید که چگونه قوی و شایع او در جامعه است.”

این داستان به روز خواهد شد. بازگشت به StarTribune.com برای به روز رسانی.

 

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de