طنز, تجربه: جامعه وزن در اسکاتسدیل آریزونا مدارس جدید سرپرست اسکات منزل

اسکات منزل در زمان غیر سنتی مسیر تبدیل شدن به یک مدرسه سرپرست یک مسیر است که تحت تاثیر برخی در اسکاتسدیل آریزونا و نگران دیگران است.

مرد انتخاب شده شنبه منجر به Scottsdale Unified School District مطالعه دین و سیاست اجتماعی قبل از شروع کار خود را با تمرکز بر چگونه دانش آموزان انتقال از مدرسه به کار می کنند.

او به رهبری South Central Michigan آثار یک دولت-تامین نیروی کار و توسعه برنامه. در کار با بزرگسالان منزل گفت که او متوجه شد که او مشغول به کار بود در پایان از مدرسه-به-کار پیوسته.

“برای موفق شدن در اقتصاد, مردم نیاز به موفقیت در سطوح بالاتر از زمانی است که آنها دنیا را از طریق کالج و حرفه ای خود را,” او گفت: آریزونا جمهوری در یک مصاحبه تلفنی روز سه شنبه.

منزل ساخته شده جهش به سرپرست و رهبری سه میشیگان مناطق در 18 سال گذشته با توجه به ارتباط با.

Scottsdale مقامات و منزل در حال حاضر در حال مذاکره قرارداد به او حرکت می کند از 46,000-دانشجو Washtenaw متوسط منطقه مدرسه در آن آربور میشیگان به Scottsdale منطقه از برخی 23,000 دانش آموزان است.

پنج گروه از دانش آموزان, پدر و مادر, ساکنان و کارکنان منطقه ملاقات با منزل در جمعه مصاحبه با او و دو نفر دیگر فینالیست یک روز قبل از مدرسه مدیره به اتفاق آراء به او پیشنهاد کار.

گروه مصاحبهها پشت درهای بسته انجام شده اگر چه unsigned فرم ارزیابی هر فرد پر شد ارائه شده به جمهوری.

یک منطقه, کارمند, در, بازخورد گفت: منزل را در مسیر حرفه ای به معنای او “به کنوانسیون” و او را به راه های جدید را از نزدیک مشکلات قدیمی.

یک فرم از یک مقیم سوال که آیا با شروع به عنوان یک معلم و در حال حرکت را از طریق صفوف خواهد مانع از نقش خود به عنوان رهبر منطقه.

دیگران خود را ستایش طنز, رهبری است و او در زمان یادداشت بر روی آنچه که آنها تا به حال به می گویند در مورد Scottsdale مدارس است که جستجو دو سال برای یک رهبر دائم پس از جنجال مجبور سرپرست دنیس Birdwell در سال 2018 است.

منزل مذاکرات شفافیت

منزل گفت: جمهوری او تا به حال به عنوان خوانده شده تا در این منطقه به اندازه کافی برای درک جامعه نگرانی های طولانی در مورد پاسخگویی.

در میان نگرانی های دوران Birdwell تصدی این بود که چگونه $229 میلیون دلار اوراق قرضه که به سر برد. نگرانی های اطراف مدرسه بازسازی در نهایت هایش به تمام عیار رسوایی که منجر به استعفای Birdwell و دیگر مدیران بالا.

منزل گفت: رویکرد شفافیت را در آغوش بکشیم.

“ما در حال استوارت از مالیات دهندگان منابع,” او گفت:. “ما باید به طور شفاف در مورد چگونه ما در حال برقراری ارتباط در مورد چگونه ما در حال گذراندن آن منابع است.”

او به تازگی shepherded موفق اوراق قرضه پیشنهاد برای ساخت یک $53.2 میلیون مدرسه به صورت ویژه نیازهای دانش آموزان با توجه به میشیگان خروجی اخبار Mlive.

منزل در نهمین سال پیشرو Washtenaw منطقه که شامل نه سیستم مدرسه.

او تسهیل تحکیم بید اجرا و میشیگان مدارس به شکل یک مدرسه جدید در منطقه در ماه مارس سال 2012 چیزی که Scottsdale عضو هیئت مدیره مدرسه جن-مایکل Greenburg گفت ایستاده بود به او.

“او کسی است که قطعا نورد تا آستین خود را و کثیف انجام داده و دشوار کار گرفتن جامعه خرید-در اطراف فرهنگی تغییرات” Greenburg گفت.

منزل گفت: تحکیم درگیر دو آکادمیک و مالی مبارزه ولسوالی های که هرگز از رفتن به قادر به بازیابی خود را از سقوط.

رای دهندگان تصویب تحکیم پس از یک تلاش گسترده برای تعامل با ساکنان در مورد چشم انداز خود را برای آموزش و پرورش در این منطقه است.

“این کار عمدا درگیر شدن جامعه بالا بردن صدای خود و کار کردن با آنها را که یک واقعیت” منزل گفت.

به عنوان Scottsdale, چهره های کاهش, ثبت نام نگرانی در مورد تعطیلی مدارس باید نگران پدر و مادر در سال های اخیر است.

‘رویای من نامزد’

مشترک پیام های منعکس شده در سراسر این گروه که ملاقات با منزل شامل ستایش برای حس خود را از طنز و گوش دادن توانایی های خود.

کارکنان منطقه ویژه به نام منزل تجربه به عنوان یک مثبت.

“من فکر کردم او در جواب برخی از سوالات عمیق تر از دیگران” یک مدیر نوشت. “او با تجربه است و تجربه های گوناگون.”

این گروه دانشجویی در انتقادات و پیشنهادات خود را اشاره کرد که در منزل تنها نامزدی که در زمان یادداشت بر روی آنچه که آنها به او گفت.

“او در حال یادداشت برداری در آنچه که ما می گویند بنابراین او می تواند پیاده سازی آن” یک دانشجو نوشت.

“من فکر می کنم این بسیار مهم است برای گوش دادن به صدای دانش آموزان” منزل گفت: جمهوری. “آنها به دلیل وجود ما در آموزش و پرورش است.”

ساکن پیشنهادات و انتقادات گفت: منزل بود “نقطه … مثل شنیدن رویای من نامزد.”

دانش آموزان و ساکنان نیز نامیده می شود توجه به منزل تمرکز بر تنوع و شمول است.

منزل توصیف Washtenaw به عنوان یک نژاد و socioeconomically متنوع منطقه است که می تواند یک شکاف در فرصت های آموزشی مختلف بر اساس سرشماری دستگاه و یا به عنوان او آن را قرار داده است که راه یک ماشین می شود پس از ترک بیمارستان با یک نوزاد.

او گفت: بسیاری از حرفه خود متمرکز شده که چگونه به مسائل از فرصت شکاف در مدارس.

“وجود ندارد یک فرد است که معتقد است یک کودک موفقیت در زندگی و فرصت های خود را باید دیکته که راه ماشین برگ بیمارستان” منزل گفت.

چگونه میشیگان تجربه ترجمه به آریزونا

برخی از بازخورد از هر گروه ابراز نگرانی در مورد منزل که خارج از دولت نامزد با برخی از سوال اگر او را درک آریزونا منحصر به فرد چالش های بودجه.

با وجود #RedForEd مدرسه تعطیل 2018 نارضایتی بیش از بودجه برای آریزونا مدارس هنوز دم.

منزل گفت: او زمان صرف تحقیق در آریزونا بودجه ، در حالی که آریزونا سطح مالی پایین تر از میشیگان و بودجه مکانیک تا حدودی متفاوت او گفت: دو کشور مشترک شباهت وقتی که می آید به نحوه بودجه به شرح زیر دانش آموزان است.

منزل در کمیته راهبری برای میشیگان دانشکده امور مالی پژوهشی مشترک که در پایان دولت اول مدرسه جامع کفایت مطالعه است. این مطالعه ارائه اعداد و یک نقشه راه برای کمک به دولت در رسیدن به اهداف بودجه را به مطمئن شوید که هر دانش آموز در کشور موفق نخواهد بود.

“در پایان روز, آیا این ایالت آریزونا و میشیگان سرمایه گذاری است که می گوید در حال ساخت در آموزش و پرورش است یک سوال مهم” منزل گفت. “چه آن را برای دیدار با استاندارد ؟ آن چه هزینه دارد؟”

منزل گفت: او شروع به دنبال فرصت های شغلی در آریزونا به خانواده نزدیک. او یک فینالیست در پئوریا Unified School District است سرپرست جستجو به این نتیجه رسیدند که در ماه دسامبر.

دیگران در نظرات نام خود را به خارج از کشور تجربه مثبت گفت: نیازهای مدارس در میشیگان آینه نیازهای Scottsdale منطقه.

“او تجربه قوی و بیاورد جدید و ایده های تازه به SUSD,” یک شهروند نوشت. “من او را به یک اعتماد به نفس قوی, رهبر است که می تواند یک سرپرست.”

یک نکته از Scottsdale? رسیدن به خبرنگار لورن Longhi در [email protected] یا 480-243-4086. او در توییتر دنبال کنید @lolonghi.

پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک azcentral.com امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>