هوستون, Feb. 20, 2020 /PRNewswire/ — مرغ مگس خوار علوم زیستی نوآورانه biotherapeutics شرکت پیشگام کشف جدید دستیابی به موفقیت در درمان آنتی بادی برای درمان دشوار شرایط امروز اعلام کرد آن را امضاء کرده است به توافق با Mycenax بیوتکنولوژی برای تولید مواد برای فاز 1 کارآزمایی بالینی از آن HMBD-002 برنامه است که انتظار می رود برای شروع در نیمه دوم سال 2020 است.

HMBD-002 ضد ویستا آنتی بادی های توسعه یافته برای تومورهای جامد هستند که بی توجه به درمان های موجود. ویستا جدید و مهم هدف برای سرطان به عنوان آن را به شدت سرکوب فعال سازی بدن و ضد تومور و پاسخ ایمنی. حضور ویستا سلول است که اغلب در ارتباط با ظهور تومور و مقاومت به زمان سرطان immunotherapies.

HMBD-002 منحصر به فرد بلوک ویستا, فعال سازی, خاموش کردن سیگنال نگه می دارد که سیستم ایمنی بدن سلول های خفته. انتقادی بر خلاف دیگر تحقیقاتی ضد ویستا عوامل HMBD-002 نمی خلاص شدن از شر VISTA ابراز سلول از بدن در نتیجه اجازه می دهد بسیاری از این سلول ها برای تبدیل شدن به فعال تومور-کشتن سلول. قبل از مطالعات بالینی نشان داده اند که HMBD-002 به شدت می تواند مانع از رشد تومور هر دو به عنوان یک تک درمانی و حتی بیشتر به طور هنگامی که در ترکیب با ضد PD(L)1 درمان است.[1],[2]

“ما بسیار خوشحال به کار با Mycenax یک پیشگام در ارائه با کیفیت بالا و بیولوژیک برای تولید ضد ویستا بادي HMBD-002. این قرارداد به ما طول می کشد یک گام نزدیک تر به تحقق این هدف موثر تر immunotherapies برای یک جمعیت وسیع تر از افراد مبتلا به سرطان” گفت: دکتر جروم بوید-Kirkupرئیس افسر علمی و موسس مرغ مگس خوار علوم زیستی.

“ما فکر می کنیم HMBD-002 بزرگ درمانی بالقوه و ما مفتخر و هیجان زده به کار با مرغ مگس خوار علوم زیستی در این پروژه است. ما متعهد به ارائه حرفه ای و خدمات سفارشی برای تسهیل پیشرفت پروژه. ما خوشبین هستیم که با ما تخصص و توانایی در CMC و تولید, HMBD-002 قادر خواهد بود برای ورود بالینی و نشان دادن مزایای درمانی به زودی” گفت: Dr Pei-Jiun چنمدیر عامل و رئیس Mycenax.

بیشتر شرایط این توافق اعلام نشده است. پس از اتمام ساخت در تگزاسیک تحقیقاتی داروی جدید نرم افزار خواهد شد به FDA برای شروع کارآزمایی بالینی. توسعه HMBD-002 به درمانگاه توسط یک کمک مالی از پیشگیری از سرطان و موسسه تحقیقات تگزاس (CPRIT).

[1]بوید-Kirkup J, et al. HMBD-002-V4: یک رمان ضد ویستا آنتی بادی است که منحصر به فرد متصل می شود و موش و انسان ویستا و طور مهار رشد تومور با بازسازی سرکوب کننده سیستم ایمنی ریز محیط تومور. مجله برای ایمونوتراپی سرطان 2018, 6(ویژه نامه 1):P477.

[2]بوید-Kirkup J, et al. یکپارچه ایمنی پروفایل از syngeneic تومور مدل فراهم می کند پیش بینی های ایمنی امضا برای پاسخ به درمان با HMBD002, یک رمان ضد ویستا آنتی بادی خنثی. در: مجموعه مقالات نشست سالانه AACR 2018; AACR; سرطان Res 2018, 78(ویژه نامه): انتزاعی 1729.

در مورد HMBD-002

HMBD-002 نشان دهنده منحصر به فرد برای اولین بار در کلاس ضد ویستا آنتی بادی خنثی سازی. ویستا یک شرکت مهار ایمنی بازرسی گیرنده از B7 خانواده که سرکوب سلول T و فعاليت نشان داده شده است که نقش مهمی در شکل گیری تومورها و مقاومت به درمان سلول های بنیادی در سرطان است.

HMBD-002 متصل به ویندوز ویستا در یک سایت خاص پیش بینی می شود ضروری برای لیگاند-اتصال و عملکرد در نتیجه مسدود کردن ویستا فعال سازی.

بالینی مدل نشان داده است که یک HMBD-002 به عنوان یک تک درمانی به طور قابل توجهی کاهش رشد تومور و افزایش پیشرفت-رایگان بقا با مشاهده ننموده است. در ترکیب با آنتی بادی علیه PD(L)-1 اثر بیش از دو برابر شده است.

به پیشگیری از سرطان و موسسه تحقیقات تگزاس (CPRIT) اعطا کرده مرغ مگس خوار علوم زیستی یک US$13.1 میلیون و توسعه محصول کمک مالی برای پیشبرد این برای اولین بار در کلاس ضد ویستا درمانی آنتی بادی به آزمایش های بالینی برای درمان تومورهای جامد هستند که بی توجه به درمان های موجود و خود را ضد تومور ایمنی سرکوب توسط ویستا واسطه فعالیت است. کارآزمایی بالینی از این تحقیقاتی نامزد می رود برای شروع زیر ارسال نظارتی مصوبات در نیمه دوم سال 2020 است.

در مورد مرغ مگس خوار علوم زیستی

مرغ مگس خوار علوم زیستی نوآورانه biotherapeutics شرکت پیشگام کشف و توسعه از دستیابی به موفقیت جدید دقت آنتیبادی درمانی برای درمان دشوار شرایط. اعمال نفوذ اختصاصی خود منطقی آنتی بادی پلت فرم کشف و تجربه عمیق در سیستم های زیست شناسی, مرغ مگس خوار علوم زیستی قادر است به دقت شناسایی رمان بیماری اهداف را قادر می سازد آن را به مهندس و تولید آنتی بادی به دقت آمار این مشکل به اهداف. این شرکت در حال توسعه گسترده خط لوله از اولین و بهترین در کلاس نامزد مواد مخدر در سراسر چندین نشانه از جمله: HMBD-001 ضد HER3 آنتی بادی و HMBD-002 ضد ویستا آنتی بادی برای درمان سرطان است. مرغ مگس خوار علوم زیستی ستراتیژیک همکاری با تحقیقات سرطان بریتانیا و Amgen و اعطا شده است توسعه محصول کمک مالی از پیشگیری از سرطان و موسسه تحقیقات تگزاس.

مرغ مگس خوار علوم زیستی واقع در هوستون تگزاس با عملیات اضافی در سنگاپور و جنوب سان فرانسیسکو, کالیفرنیا. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد آن علم خط لوله دارایی و تیم مراجعه کنید: www.hummingbirdbioscience.com و یا به دنبال شرکت در LinkedIn و توییتر در @Hummingbirdbio.

در مورد Mycenax زیست فناوری, وارز.

MYCENAX زیست فناوری, وارز. قرارداد توسعه و تولید سازمان (CDMO) اختصاص داده شده به ارائه یک توقف راه حل برای بیولوژیک توسعه برای مشتریان در سراسر جهان. Mycenax تخصصی در توسعه تلفن-خط روند تدوین و تحليلی است. علاوه بر این Mycenax یک PIC/S گواهی GMP کارخانه با پستانداران تولید تا 2000 لیتر میکروبی تولید 200 و آسپتیک پر کردن خط پایان. با تجربه گسترده از پپتید پروتئين های نوترکيب Fc-فیوژن پروتئین و آنتی بادیهای مونوکلونال برای هر دو رمان و biosimilars, Mycenax می تواند کمک به مشتریان را به نامزد مولکول ها از طریق آزمایش های بالینی و در نهایت به بازار در اقتصادی ترین و کارآمد ترین راه. بیش از 10 سال گذشته Mycenax در خدمت مشتریان از ژاپن, کره ای, آلمان, هلند و آمریکا. Mycenax اختصاص داده شده است به بهترین شریک برای داروسازی و بیوتکنولوژی و راه اندازی شرکت.

Mycenax واقع در تایوان. برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا از سایت: www.mycenax.com.tw.

منبع مرغ مگس خوار علوم زیستی

لینک های مرتبط

http://www.hummingbirdbioscience.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im