بدنه خیابان انرژی بدست می آورد آبی گیاه از Enel برق سبز, شمال امریکا و جنرال الکتریک, انرژی, خدمات مالی

BETHESDA, Md., مارس 11 سال 2020 /PRNewswire/ — بدنه خیابان های انرژی به دست آورد تا 100 ٪ از منافع در Gauley رودخانه قدرت Partners, LLC که در عمل 80 مگاوات برق آبی تولید تسهیلات در Summersville, West Virginia, از , Enel برق سبز, شمال امریکا و جنرال الکتریک, انرژی, خدمات مالی. تسهیلات منابع قابل اعتماد کربن تولید انرژی به مشتریان در منطقه میانی اقیانوس اطلس.

این معامله به پایان رسید به موجب یک توافق نامه خرید و فروش که اعدام شد توسط بدنه خیابان انرژی برای کسب سی و یک ایستگاه برق آبی از EGPNA انرژی های تجدید پذیر Partners, LLC یک سرمایه گذاری مشترک بین Enel برق سبز, شمال امریکا و جنرال الکتریک, انرژی, مالی, خدمات سی که منتقل و در ماه ژانویه این سال است.

با این بسته شدن نهایی Hull Street انرژی وابسته به خود را پنجاه و دو تولید برق ایستگاه های ارائه 900 مگاوات از انرژی های تجدید پذیر و گاز سوز و دوگانه سوخت ظرفیت تولید به شبکه پشتیبانی عملیات در سراسر ایالات متحده است.

بیکر Botts سهامی عام عمل کرده و به عنوان مشاور حقوقی به بدنه خیابان انرژی است.

در مورد بدنه خیابان, انرژی, LLC

بدنه خیابان انرژی است که یک شرکت سهام خصوصی است که دارای تخصص در استقرار سرمایه به بخش برق آن را به عنوان انتقال به یک آینده پایدار. Headquartered in Bethesda, Maryland, تیم اهرم آن دهه تجربه و دانش منحصر به فرد از آمریکای شمالی برق زیرساخت اصول و شبکه عملیات از جمله سوخت ورودی کالا قرارداد ساختار و تجدید پذیر و سوخت های فسیلی شده دارایی های تولید انرژی و ذخیره سازی و انتقال و سیستم های توزیع و برق در سمت تقاضا کسب و کار برای ایجاد ارزش برای ذینفعان. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد بدنه خیابان انرژی لطفا ببینید www.hullstreetenergy.com.

رسانه های تماس:
متی ویلیس
240-800-3218
[email protected]

منبع بدنه خیابان, انرژی, LLC

لینک های مرتبط

http://www.hullstreetenergy.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im