– پله به عظیم گلخانه برتر تازه — 6 هکتار زیر یک سقف — آغوش مهربان و گرم و مرطوب است و به سرعت به دنبال بوی شکوه گیاهان سبز.

Daylight جریان از طریق سقف و صدا ها گردش آب کلاهبرداری حواس به یک نوع گرمسیری خیال. دیده می شود از نزدیکی بزرگراه بین ایالتی 94, گلخانه در شب می درخشد و بنفش و قرمز و آبی چراغ آمده به کمک آلی و سبزی های برگ دار در طول رشد خورشید محروم ماه های زمستان.

اما برتر تازه است و نه فقط یک بازیکن دیگر در طبیعت هجوم کسب و کار رو به رشد تولید در تمام سال در میانه. آن را اجرا می کند ملت است و به احتمال زیاد جهان, بزرگترین aquaponics امکانات بالا بردن سبزیجات و ماهی در راه است که مزایای هر دو.

در کنار آن گلخانه ای است که یک خانه ماهی که در آن 600,000 ماهی آزاد اقیانوس اطلس شنا در لوله تانک. به اشتراک گذاری یک حلقه بسته سیستم آب ماهی بارور کردن سبزی و سبزی فیلتر آب برای ماهی است.

“ما در حال تولید حدود 30 برابر بیشتر از تولید به ازای هر فوت مربع از سنتی و کشاورزی ارگانیک” براندون Gottsacker رئیس برتر تازه می گوید.

ساخته شده در 2015, مزرعه اول آن رسیده کامل خروجی در سال 2018 و تولید شده در سال گذشته 3 میلیون پوند از سبزی و حدود 200000 پوند ماهی قزل آلا. هر دو فروخته شد به مواد غذایی و رستوران ها و در نهایت مصرف کنندگان در سراسر غرب میانه.

مزرعه صاحبان اعضای خانواده که صاحب اشلی مبلمان در Arcadia, Wis., هدف به دو برابر اندازه آن و تولید در این سال است. حتی پس از آن برتر تازه تولید خواهد شد فقط بخش کوچکی از ملت تقاضا برای سبزیجات برگ و ماهی قزل آلا.

اما آن را به عنوان آزمایش چشم انداز برای پرورش ماهی در میانه محصور در خشکی, برتر, تازه, بزرگ آزمایش می آفریند سوال جذاب است که در حال حاضر نمی تواند پاسخ داده شود: چگونه بسیاری از دیگر میانه کشاورزان می توانید مسیر آن را دنبال کنید?

“من مشغول به کار با برخی از دامداران در ویسکانسین که رسیده و پرسید: چقدر بازآموزی خواهد آنها نیاز به تبدیل از یک مزرعه های لبنی به یک مزرعه ماهی” گفت: Chris Hartleb استاد شیلات زیست شناسی و همکاری مدیر دانشگاه ویسکانسین در استیون پوینت شمالی آبزی پروری تظاهرات تسهیلات.

Aquaponics است که به عنوان یک خبر پایدار محلی راه حل برای یک آینده که در آن منابع در حال افزایش فشار از یک بالن جمعیت جهانی است.

“وجود دارد بسیار معدود مکان هایی در جهان که در آن شما در واقع می تواند قرار داده مزارع ماهی قزل آلا به اقیانوس ها و کسانی که در مناطق نوع tapped out در حال حاضر گفت:” کریستوفر خوب مدیر تحقیقات در حفاظت از صندوق های آب شیرین موسسه. “اما تقاضا همچنان رو به افزایش است, بنابراین این راه حل باید بر اساس زمین و من فکر می کنم عمده ماهی قزل آلا شرکت های در حال شروع به درک که.”

Hartleb گفت که او می بیند چیزی جز رشد در aquaponics. “بیشتر و بیشتر ما متوجه است که ما باید بسیار کمی مواد غذایی ایمنی و کنترل بر مواد غذایی ما است. بیشتر از آن خطر حذف شده است در aquaponics,” او گفت:.

اما آن را گران کسب و کار برای شروع و دشوار است برای حفظ.

Pentair توقیف شهری آلی’ تیلاپیا-و-سبزی گیاه در سنت پل در سال گذشته بدون توضیح. برخی از کشاورزان و کارآفرینان را در بر داشت که با تمرکز صرفا بر روی هر دو گیاهان از طریق یک سیستم به نام هیدروپونیک — یا ماهی به نام آبزی پروری است ساده تر برای مدیریت.

“شما باید برای رسیدن به یک اندازه خاص برای تبدیل شدن به صورت تجاری قابل دوام. قبل از آن یک سرگرمی و یا کسب و کار سمت” Hartleb گفت. “اما برای شروع در آن اندازه بزرگ شما باید به خصوصی پشتوانه مالی چون بانک ها مایل به گرفتن خطر است.”

وجود دارد تعداد عادلانه از آنچه Hartleb تماس “متوسط” aquaponic مزارع در عملیات که با پشتیبانی از دو به سه نفر از کارکنان و تا حد زیادی در خدمت بازارهای محلی. این مالی قابل دوام چرا که آنها نگه داشتن هزینه های خود را در بررسی خود را کوچکتر خروجی.

“بسیاری از افراد درگیر شدن با تجاری aquaponics فاقد کشاورزی زمينه و این می تواند منجر به شکست” Hartleb گفت. “زمان کشاورزان که تجربه به طوری که آنها فقط نیاز به یادگیری در مورد آب بر اساس aquaponics.”

صاحبان برتر تازه تصمیم به رفتن ، این شرکت با صرف 30 میلیون دلار در فاز اول به تنهایی. کنونی توسعه فاز سه.

آنها سرمایه گذاری در سیستم های گران قیمت که ozonate (اضافه کردن اکسیژن) و فیلتر کردن آب با نور ماوراء بنفش به عنوان آن را برمی گرداند به ماهی است. مزرعه نیز به طور مداوم نظارت و آزمایش آب برای پاتوژن دما و دیگر عوامل بسیار مهم. آن را به پشتیبان گیری پمپ های خود را برای پشتیبان گیری پمپ و ژنراتور قدرتمند به اندازه کافی برای نگه داشتن تمام عملیات در حال اجرا اگر قدرت به بیرون رفت.

مزرعه تولید اولین برداشت کاهو حدود یک ماه پس از افتتاح در سال 2017. آورده است که درآمد به عنوان ماهی قزل آلا به رشد برداشت وزن که در زمان دو سال.

“این یک کسب و کار آسان. اگر شما یک اشتباه شما می توانید به معنای واقعی کلمه کشتن ماهی در دقیقه” Gottsacker گفت. “بنابراین اگر شما در حال رفتن به آن را انجام دهد, آن را درست انجام دهد. این است که قطعا یک مزرعه بنابراین شما فقط می توانید ترک برای تعطیلات آخر هفته است.”

Gottsacker که مطالعه زیست شناسی با تمرکز بر شیلات و آبزی پروری آغاز, مزرعه با حمایت از تاد Wanek مدیر اجرایی و مالک اشلی مبلمان و کارن Wanek.

برتر و سبزی های گواهی شده ارگانیک. آن ماهی قزل آلا تغذیه an organic, non-GMO رژیم غذایی پودر ماهی و روغن ماهی. آنها هرگز آنتی بیوتیک داده و یا آفت کش ها. مزرعه را به دست آورده صدور گواهینامه برای انسانی کشتن روش. تسهیلات نیز در حدود 800 هکتار است که تغییر از زمین های کشاورزی به کشت خالص بلوط دشت بی درخت و دشت.

“صدها هکتار از زمین های که شما نیاز دارید در اینجا به رشد مقدار تولید در حال حاضر می تواند تبدیل به بومی خود را دولت” Gottsacker گفت.

در مقاله پرورش ماهی قزل آلا حس می کند برای کشاورزان دام. ماهی قزل آلا نیاز 1.1 پوند خوراک به رشد 1 پوند. خوک نیاز به 3 پوند خوراک به عملکرد 1 پوند گوشت خوک و گاو نیاز به 10 پوند خوراک برای یک پوند از گوشت گاو.

با سبزیجات در مخلوط اعداد نگاه حتی بهتر است. هر 1.1 پوند خوراک تولید 1 پوند ماهی قزل آلا و 10 پوند آلی برگ سبزی Gottsacker گفت.

منتقدان aquaponics اغلب به انرژی مورد نیاز برای حفظ یک سیستم کنترل پایدار است. برتر تازه نیز به گرمای گلخانه و خانه ماهی تمام زمستان.

اما Gottsacker گفت: “در مقایسه با حمل و نقل دریایی هزاران مایل و یا حمل و نقل تولید در سراسر کشور, انرژی رد پای به رشد ماهی و سبزی محلی است که به طور قابل توجهی کمتر از جایگزین.”

وقتی که می آید به حیوانات و محیط زیست, رفاه, ماهی قزل آلا مطرح شده در حلقه بسته سیستم آب — به نام تیراژ آبزی پروری سیستم یا RAS در صنعت — دریافت بالاترین “بهترین انتخاب” رتبه بندی از غذاهای دریایی که توسط اجرا Monterey Bay Aquarium و به اطلاع مصرف کنندگان و سرآشپزها پایدار غذاهای دریایی.

“پرورشی ماهی قزل آلا به طور کلی تمایل به بسیار بد شهرت” رایان بیگلو ارشد مدیر برنامه برای غذاهای دریایی سازمان دیده بان. “وجود دارد مقدار زیادی از نوار قدیمی هنوز هم بازی در مورد چگونه وحشی بهتر است از نصاب. و در حالی که بسیاری از حقیقت به بخش هایی از آن RAS گرایش به یک روش بسیار بهتر را به جمع آوری ماهی قزل آلا از در [اقیانوس] net قلم.”

سازمان حیاتی است از خالص-قلم مزارع که در آن فرار ماهی و غلظت خوراک هستند و نگرانی است. دریای شپش به طور طبیعی اقیانوس آفت بدتر است در فضاهای تنگ. “آنها همچنین تعامل با حیوانات وحشی که احتمالا به معنی بالاتر استفاده از آنتی بیوتیک ها” بیگلو گفت.

باز حوضچه رایج ترین شکل از آبزیان در ایالات متحده, اما آنها نیست و امکان پذیر در آب و هوای شمال. جریان از طریق سیستم های شبیه جریان هستند و از راه های معمول برای جمع آوری ماهی قزل آلا و ماهی قزل آلا.

“سمت منفی است که شما به طور مداوم در فلاشینگ آب از طریق اموال است که سرشار از مواد مغذی” Hartleb گفت. جریان از طریق سیستم بسیار قابل تنظیم در اکثر ایالت ها برای جلوگیری از آلودگی آب به طوری که این سبک از مزرعه تبدیل شده است کمتر رایج “از آنجا که اجازه می دهد تقریبا غیر ممکن است,” او گفت:.

RAS سیستم های جدیدترین و بنابراین حداقل رایج است.

زباله است که فیلتر شده و بسته به امکانات هر دو درمان بر روی سایت و یا ارسال به تغذیه گیاهان. از آنجا که کل سیستم موجود است, بعید است برای پیدا کردن انگل در آب کاهش استفاده از مواد مخدر. و خطر مواد غذایی-بیماری منتقله در محیط داخلی aquaponics تسهیلات نیز بسیار کم است.

برخی از کشور بزرگترین برگ سبز به یاد می آورد در سال های اخیر ترسیم شده است به, هوای آزاد, مزارع که در آن آب های زیرزمینی آلوده بودند با زباله از نزدیکی مزارع گاو. ماهی قزل آلا یک coldwater fish است که شناخته شده به عنوان E. coli حامل.

“به عنوان طولانی به عنوان شما در حفظ و خود را در امنیت زیستی و پاتوژن-رایگان تخم مرغ و سپس شما می توانید بالا بردن واقعا ماهی سالم” خوب گفت.

زیرا ماهی قزل آلا, دریافت خود را صورتی رنگ از خوردن کاروتنوئید غنی از مواد غذایی مانند كرل و میگو برتر تازه تا به حال برای پیدا کردن یک راه طبیعی برای رسیدن به همان رنگ. شرکت نمی کند اضافه کردن مصنوعی رنگ برای رسیدن به رنگ یک تکنیک در پرورشی امکانات در سراسر جهان است. آنها خوراک ماهی یک محصول به نام Panaferd که مشتق شده از یک میکروارگانیسم در اقیانوس یافت. این محصول تایید شده برای استفاده در آبزی پروری ارگانیک میباشد.

بیش از 90 ٪ از ماهی قزل آلا در آمریکا وارد شده است با اکثریت آمدن از دارفلفل, نروژ و کانادا است. اکثریت قریب به اتفاق از ماهی قزل آلا به فروش می رسد آمریکایی ها مطرح شده است در اقیانوس net قلم.

در حال حاضر زمین-بر اساس RAS آبزیان — و حتی کوچکتر aquaponics زیر مجموعه در درون آن تا حد زیادی بودن پیشگام توسط کارآفرینان و سرمایه گذاران فرشته.

“اما عمده ماهی قزل آلا شرکت در حال تماشای این. به عنوان به زودی به عنوان یکی از کسانی که شرکت تصمیم می گیرد که مبتنی بر زمین راه بروید این را واقعا خاموش” خوب گفت.

هنگامی که به پایان رسید بعد از این سال برتر تازه های گلخانه ای را گسترش خواهد از 6 هکتار 13 هکتار و خانه ماهی دو برابر خواهد شد از 1 هکتار به 2 هکتار. آن ماهی قزل آلا برداشت می تواند افزایش به 1.3 میلیون پوند در سال است. حتی اگر هیچ دیگر aquaponics تسهیلات در ایالات متحده به عنوان بزرگ به عنوان برتر تازه بسیاری از ماهی ها-تنها آفت مزارع بزرگتر هستند.

“ما می خواهیم به نگه داشتن در حال رشد است. ما سایت های دیگر که ما در سراسر ایالات متحده — یکی در سواحل شرق یکی در سواحل غرب — که در آن ما خواهد ساخت مزارع به احتمال زیاد به عنوان بزرگ و یا بزرگتر از این یکی به این دلیل که بازارهای بزرگتر وجود دارد” Gottsacker گفت. “این است که در دراز مدت و دراز مدت طرح کسب و کار با راه حل های دراز مدت.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im