چین هوبئی استان گزارش 4,823 اضافی coronavirus موارد تایید که نزدیک به 15,000 گزارش یک روز پیش از آن یک وضعیت با توجه به یک روش جدید برای شمارش عفونت.

آخرین شکل است که هنوز هم تقریبا دو برابر آنچه در این استان گزارش روزانه قبل از این روش جدید استفاده شد و مجموعه معیار جدیدی را برای اندازه گیری شیوع. مرگ و میر در چین افزایش یافت و به حداقل 1,483 به عنوان هوبئی گزارش 116 بیشتر مرگ و میر. ژاپن در گزارش اول خود را به مرگ پنج شنبه.

مقامات ایالات متحده تشدید انتقاد از چین در واکنش به شیوع کروناویروس, سوال دولت شفافیت. این غول تجارت الکترونیک Alibaba هشدار داد که این بیماری همه گیر است که با داشتن گسترده تاثیر بر اقتصاد چین در حالی که یک گزارش گفت که این کشور ممکن است به تاخیر سالانه خود در جلسه سیاسی.

هوبئی چین استان در کانون شیوع کروناویروس گزارش 4,823 اضافی مورد تأیید برای شنبه با توجه به بیانیه ای از هوبئی سلامت کمیسیون.

از جمله موارد 3,095 تشخیص داده شد با استفاده از CT اسکن — جدید روش تست — در حالی که بقیه تایید شد با سنتی فرآیند تشخیصی است که با استفاده از نوکلئیک اسید تست.

بالا سازمان بهداشت جهانی گفت که جدید چینی موارد گزارش روز شنبه بودند و اصلا نشان دهنده یک افزایش ناگهانی در عفونت های جدید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im