مبارزه بین آمریکا و اروپا بیش از فن آوری های چینی تهدید به تقسیم اطلس نظامی داد.

با دفاع ایالات متحده ایجاد شناسایی چین به عنوان اولویت شماره 1 یک حزبی هیئتی به ریاست وزیر امور خارجه مایکل Pompeo و مجلس نانسی پلوسی منفجر صفحه اصلی نگرانی های خود را در مورد استفاده از تجهیزات از Huawei Technologies Co. در کنفرانس امنیتی مونیخ بیش از آخر هفته. مقامات هشدار داده است که نصب Huawei کیت می تواند به تضعیف همکاری با آمریکا و متحدان دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بیس بال تجارت تاکتیک شروع به آلوده کردن دولت او روابط در دفاع.

“جمهوری خواهان و دموکرات ها در این توافق گفت:” حزب جمهوری خواه و سناتور لیندزی گراهام از متحدان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. “اگر شما به پایین Huawei جاده شما می خواهید برای سوزاندن مقدار زیادی از پل ها.”

رهبران اروپایی شده اند hunkering پایین میان Huawei طوفان به عنوان آنها سعی می کنند برای حفظ خود انتقادی روابط با هر دو طرف در ایالات متحده-چین تجارت جنگ است. Pelosi دخالت در روز جمعه نشان داد که آنها نباید امید خود را در مشکل باد اگر دموکرات ها برنده شدن به کاخ سفید در ماه دسامبر.

جو در سطح بالا جمع مقامات امنیتی یک بهبود در سال گذشته زمانی که معاون رئیس جمهور مایک پنس و آنگلا مرکل صدراعظم آلمان درگیر شدند. اما ساختاری تنش بین آمریکا و اروپا بودند اگر هر چیزی بیشتر اروپا برای صادرات به چین را تبدیل به یک بحرانی تخته در آن مدل اقتصادی و چینی ها را تهدید به اقدامات تلافی جویانه در شرکت های اروپایی اگر بلوک به شرح زیر مغلوب ساختن پیشی جستن در بانینگ یکی از آن گل سرسبد شرکت های فن آوری.

در ایالات متحده بود در سراسر چرا که خود را بازوی قوی تاکتیک باید آشکارا شکست خورده را اروپایی ها به خط: اتحادیه اروپا متوقف کوتاه از یک ممنوعیت آشکار در Huawei در آن دستورالعمل برای 5G فن آوری ارتباطات. حتی انگلستان است که انرژی آشنائی کاخ سفید آن را به عنوان شروع زندگی خارج از اتحادیه اروپا تصمیم گرفتند به استفاده از Huawei کیت.

“ما یک تکنولوژی جنگ سرد در حال حاضر که بر روی صفحه نمایش در اینجا و اروپا می خواهد هیچ بخشی در آن” گفت: Ian Bremmer رئیس و بنیانگذار خطر سیاسی مشاوره گروه اوراسیا. “شده است وجود دارد هرگز چنین شکاف با چگونه آمریکایی ها و اروپایی ها تعریف تهدید امنیتی به عنوان در حال حاضر.”

که شکاف ممکن است عواقب گسترده به عنوان قدرت های غربی در تلاش برای آمدن به شرایط با فن آوری دلاوری چین توسعه یافته است پس از چین در سال 2015 پرده برداری از یک برنامه 10 ساله به سرب در صنایع مانند ارتباطات I. T. و هوش مصنوعی است. Huawei تبدیل به یک میله رعد و برق ایالات متحده را گسترده تر ناامنی است.

“اگر شما را درک نمی کنند تهدید و ما اصلا چیزی در مورد آن انجام و در پایان روز آن می تواند سازش چیست موفق ترین اتحاد نظامی در تاریخ: ناتو” وزیر دفاع علامت Esper گفت: در مونیخ.

اروپایی ها در حال حاضر احساس مضطرب در مورد دولت از ناتو است.

باز کردن کنفرانس در پایتخت باواریا آلمان جمهور فرانک والتر اشتاین مایر متهم مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از رد “مفهوم” از جامعه بین المللی. “هر کشور آن معتقد است باید به دنبال پس از خود قرار داده و منافع خود قبل از همه دیگران” او گفت:.

رئیس جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی که گفته است که ناتو است که تحت “مرگ مغزی” گفت: اروپا نیاز به ساخت تا ظرفیت خود را به عنوان یک استراتژیک قدرت.

پس از مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان او را به تلاش برای پایان دادن به, ایران, خارج, از, پاریس, آب و هوا بر و بارها و بارها در معرض تهدید اتحادیه اروپا با تعرفه. بنابراین Pompeo ادعا می کنند که صحبت از مرگ اطلس رابطه است “به شدت بیش اغراق آمیز” بود ملاقات با شک و تردید.

ساعت بعد وزیر انرژی دن Brouillette شد crowing که تحریم های ایالات متحده موفق شده اند به کمین 6 میلیارد دلار پروژه به لینک های آلمان و روسیه با جدید بالتیک گاز خط لوله نورد استریم 2.

برای اروپا, گیر افتاد, بین ایالات متحده و رقبای جهانی خود وضعیت ممکن است بدتر شود.

در حالی که تهمت اغلب سیاهی خود را در رابطه با یازدهم رقابت بین کشورها است و تنها عمیقتر از آنجایی که آنها خود را امضا کرد “فاز یک” معامله تجارت در ماه گذشته. آمریکا یک هفته پیش به اتهام اعضای نظامی چین بیش از یکی از بزرگترین دزدی اطلاعات در تاریخ آمریکا و در روز پنج شنبه به اتهام Huawei با اخاذی با تهدید به شرکت در سرقت مالکیت معنوی.

و شیوع کروناویروس می افزاید: یک عنصر اضافی از عدم, جهانی, چشم انداز سیاسی — یک بیماری در چین نشات گرفته است و تهدید به تضعیف اقتصاد جهانی در آستانه یک انتخابات آمریکا.

“پتانسیل این برای به دست آوردن بسیار زشت تر در یک دوره کوتاه از زمان واقعی است” گفت: Bremmer.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im