چگونه کامپیوتر شخصی خود را می تواند کمک به علم نبرد coronavirus در حالی که شما خواب

کلید برای باز کردن رمز و راز از COVID-19 و در حال توسعه یک درمان برای آن ممکن است پایین آمدن به وردپرس.

همیشه از رمان coronavirus همه گیر فوران دانشمندان در تلاش بوده اند به درک و چرا از آن به اصطلاح “سنبله پروتئین” که با استفاده از آن به اتصال خود را به سلول های میزبان است که 10 برابر قوی تر از کسانی که در دیگر ویروس شبیه به سارس.

“ایده این است که سعی کنید به درک پروتئین دینامیک,” دکتر گفت: گرگ بومن یک استاد بیوفیزیک در مدرسه پزشکی دانشگاه واشنگتن در سنت لوئیس.

“پروتئین ها مسئول بسیاری از فرآیندهای فیزیکی, اما آنها سخت به درک چرا آنها آنقدر کوچک ما نمی توانیم آنها را در عمل ببینید.”

یکی از راه های دانشمندان سعی کنید به درک مشکل این است که با اجرای شبیه سازی های کامپیوتری چگونه این پروتئین ها کار می کنند. اما انجام این کار است که نیاز به مقدار فوق العاده ای از قدرت محاسباتی بیشتر از بسیاری از دانشگاهها یا موسسات تحقیقاتی را در نوک انگشتان خود را.

بومن گفت: فقط یک مجموعه ای از محاسبات در پژوهش های خود را در MacBook Pro می تواند 500 سال است.

اما با ایجاد یک شبکه “فوق خوشه” از داوطلبان که اجازه می دهد تا محققان به استفاده از کامپیوتر خود این فرایند می تواند به عنوان کمی تا شش ماه بسته به تعداد پردازنده در دسترس است.

“این یک راه شکستن مشکلات بسیار زیادی را به قطعات است که ما می توانیم مقابله به صورت جداگانه” بومن گفت.

بهره گرفتن از قدرت بسیاری از

که مفهوم پشت [email protected] برنامه آغاز شد که در دانشگاه استنفورد در حدود 20 سال پیش به مطالعه چیزی شناخته شده به عنوان پروتئین تاشو. آن را نقل مکان کرد به دانشگاه چندین سال پیش و به تازگی چرخد و به کار در COVID-19.

“تمرکز ما واقعا تغییر را در تلاش برای درک چگونگی عملکرد پروتئين و نقص, پس از آن بسیار طبیعی برای ما به تمرکز بر روی زمان همه گیر” او گفت:.

اساسا برنامه enlists داوطلبان که دانلود نرم افزار از وب سایت دانشگاه و اجازه می دهد آن را به اجرا در رایانه های شخصی خود در زمانی که آنها با استفاده از ماشین آلات. او گفت: این برنامه با استفاده از گسترده پادمان امنیتی برای اطمینان از سیستم محافظت از نرم و سخت به بهره برداری.

دو هفته پیش این برنامه تا به حال 400,000 شرکت کنندگان در سراسر جهان است و به سرعت رشد کرده و به 700,000.

“هر کسی می تواند کمک” او گفت:. “ما علاقهمندان به بازی در حال اجرا (نرم افزار) بر خود سخت هسته ای سکوهای cryptocurrency معدن و بازیکنان بزرگ در ابر رایانه جهان است.”

او گفت: مبنای قدرت محاسباتی می برابر با برخی از جهان قوی ترین ابر رایانه.

آریزونا شرکت تلاش می پیوندد

یک فرد مصرف بخش ایان Horvath, رئيس جمهور از همجوشی انرژی راه حل های هسته ای شرکت تحقیقاتی مستقر در تمپه.

Horvath یک بانک از رایانه ها است که به طور معمول اجرای شبیه سازی آزمایش های هسته ای. او اجازه می دهد آنها را به استفاده می شود برای COVID-19 پروژه.

“همه هسته ای راکتور تحقیقاتی در آمریکا تعطیل شده اند به دلیل coronavirus” Horvath گفت. “از آنجا که اساسا آنچه که ما انجام می دهیم ما نشسته است کمی بیشتر بیکار تر از ما استفاده می شود.

“البته ما همه دانشمندان بنابراین یکی از چیزهایی که ما می خواستیم به انجام یک نگاهی به COVID-19 ویروس و ببینید اگر شاید ما می تواند برخی از منابع استفاده نشده و استفاده از آنها برای کمک به حل این مشکل است.”

Horvath, که با این نسخهها کار از نزدیک با دانشگاه ایالتی آریزونا شده است به طور فعال تلاش برای جذب بخش وجود دارد به شرکت به عنوان به خوبی.

بومن گفت: مشابه مکالمات در حال وقوع نه تنها در سراسر کشور بلکه در سراسر جهان است.

او اجرای این برنامه حدود دو سال و گفت: این ایده سرچشمه, با دانشگاه استنفورد فارغ التحصیل مشاور دکتر ویجی Pande.

این مدل شد پس از یک برنامه مشابه در دانشگاه, کالیفرنیا, برکلی, [email protected] پروژه که با استفاده از یک شبکه گسترده ای از کامپیوتر داوطلب به تجزیه و تحلیل مقادیر عظیمی از داده ها را از رادیو تلسکوپ در search for extra-terrestrial زندگی است.

یک ارتباط شخصی

برای بومن پروژه است و نه فقط علمی اما شخصی است.

او شروع به از دست دادن چشم انداز خود را در سن 8 چون از یک پروتئین جهش که سوخت مورد علاقه خود را در پروتئین پویایی است.

و در حالی که آن را در اوایل COVID-19 مبارزه بومن می توانیم به موفقیت های قبلی.

“در مصرف پروتئین از ویروس ابولا که مردم تا به حال در نظر گرفته شده سازمان ملل متحد druggable ما کشف مرموز جیب که هیچ کس تا به حال حدس زده وجود داشته و بر اساس شبیه سازی های ما بود,” او گفت:. “بر اساس آن ما قادر به توسعه و درمانی سودمند است.”

بومن گفت که او نمی تواند شگفت زده برای دیدن چیزی شبیه به آن اتفاق می افتد با COVID-19.

“این بسیار دیوانه,” او گفت:. “مردم بسیار هیجان زده برای کمک به درک ما همه چیز را ما می توانیم با این بیماری همه گیر.”

جان D’Anna یک خبرنگار در آریزونا جمهوری/azcentral.com داستان سرایی تیم. او را در رسیدن به [email protected] و به دنبال او را در توییتر @azgreenday.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>