آریزونا مدارس wading را از طریق یک سیل از پرسش از پدر و مادر پس از فرماندار سفارش بسته شدن دولت مدارس برای بقیه سال تحصیلی.

با بیش از 500 منشور مدارس 200 مدرسه مناطق و چند صد خصوصی مدارس هر مدرسه در نظر گرفتن یک رویکرد متفاوت به آموزش از راه دور, پایان سال نمرات و لغو فعالیت های فوق برنامه.

آریزونا جمهوری وارد برخی از سوالات رایج از پدر و مادر با جواب از دولت بزرگترین مناطق و منشور است. برای پاسخ مشخص به مدرسه فرزندتان بهتر است برای مشورت با مدرسه به طور مستقیم.

ما می دانیم که همه چیز تغییر, جدید, سوال ممکن است بوجود می آیند. شما می توانید سئوالات اضافی از طریق خط تلفن ما و تیم ما به شما پاسخ به عنوان بهترین ما می توانیم. (En español aqui.)

چگونه خواهد بود مدرج?

بسیاری از مدارس نیست از اینرو دانش آموزان برای slacking در حالی که مدارس تعطیل هستند.

برای چندلر متحد دبیرستان دانش آموزان و نمرات از ماه مارس تنها می تواند بهبود بخشد. برای مثال اگر یک دانش آموز مدرسه را ترک و در ماه مارس با یک B در ریاضی آنها می توانید استفاده کنید کار آنلاین به عنوان یک فرصت برای کسب A.

Kyrene مدرسه منطقه اتخاذ کرده است که مشابه سیستم درجه بندی است.

در اساس مدارس, بیش از حد, نمرات تنها می تواند بهبود — نمی توان آنها را کاهش داد, سخنگوی فیل هندلر نوشت.

نه همه مناطق هستند که در نظر گرفتن چنین سیاست ملایم.

Dysart مدرسه منطقه با توجه به آن وب سایت است که نیاز به کنترل از راه دور درس و درجه بندی دانش آموزان بر روی کنترل از راه دور کار می کنند.

خواهد سالمندان قادر به فارغ التحصیل است ؟

به احتمال زیاد.

اگر سالمندان بودند در مسیر فارغ التحصیل قبل از COVID-19 تعطیل, مدارس آنها خواهد بود قادر به فارغ التحصیل.

در مارس 31, آریزونا دولت هیئت مدیره از آموزش و پرورش به تصویب یک قانون الزامی است که مدارس خودداری نمی کند دیپلم صرفا به دلیل از دست زمان آموزش از مدرسه تعطیل.

ققنوس اتحادیه دبیرستان منطقه تاکید کرد که سالمندان در مسیر قبل از فارغ التحصیل مدارس بسته خواهد شد و هنوز هم کسب دیپلم در پایان سال تحصیلی.

مناطق نیز ابداع جایگزین مراسم فارغ التحصیلی. مسا مدارس دولتی در حال برنامه ریزی “خلاق و مجازی گزینه برای فارغ التحصیلی” با توجه به وب سایت خود را.

آن را امن برای انتخاب کنید تا فرزند من چیزهایی از مدرسه ؟

برخی از مدارس شروع تنظیم وانت برای والدین مشتاق به دریافت منابع فرزند خود را به سمت چپ در مدرسه. این منابع همچنین باید به کمک پدر و مادر به عنوان بچه های خود را سوار بر یادگیری-از-صفحه اصلی برنامه.

چندلر متحد در وب سایت خود اطمینان پدر و مادر “امکانات ما خواهد شد بررسی شود و ما در حال بدست گرفتن تمام اقدامات احتیاطی باید به شما نیاز به ورود به دانشگاه.”

Dysart مدارس را تحت مطابق با روند و همچنین با توجه به اطلاعات در وب سایت خود را.

را مدارس بازپرداخت فوق برنامه پیش دبستانی هزینه ؟

این بستگی به مدرسه.

اما تحت قانون دولت شما نمی توانید دریافت بازپرداخت برای هر ورزشی یا تست هزینه های پرداخت از طریق اعتبار مالیاتی سهم. شما هنوز هم دریافت اعتبار مالیاتی.

با توجه به گوزن دره متحد سخنگوی مونیکا تمامادامه منطقه در نظر دارد به ارائه بازپرداخت برای هر چیزی تحت تاثیر COVID-19. برای اعتبار مالیاتی و کمک های مالی پدر و مادر می توانید بیش از رول کسانی که کمک های مالی برای هدف های مختلف برای سال بعد.

Dysart متحد مقامات آنلاین نوشتن: “ما در حال کار بر روی چگونگی روند ما برای چه اعتبار/بازپرداخت کار خواهد کرد.”

در صورت هندلر نوشت که دانش آموزان را نیز دریافت اعتبار برای ارشد هر سفر لغو شد با توجه به COVID-19.

تمپه, مدرسه ابتدایی منطقه در حال حاضر مسترد پدر و مادر برای مهد کودک شهریه به گفته سرپرست کریستین Busch.

چگونه مناطق اولویت ایمنی دانش آموز آنلاین ؟

برخی از حوادث در سراسر کشور افزایش امنیت سوال در مورد زوم یک ویدئو کنفرانس پلت فرم برخی از مدارس با استفاده از به انجام یک کلاس آنلاین. برخی از هکرها barged به جلسات افشای دانش آموزان به محتوای نامناسب.

تمامادامه با گوزن دره نوشت که منطقه جلسات ویدیویی رمزگذاری شده با استفاده از زوم نرم افزار به طور خاص به معنای برای مدارس. این جلسات نیاز به کلمه عبور برای کمک به جلوگیری از مزاحمان.

توسان متحد سخنگوی لسلی Lenhart نوشت که این منطقه است که با استفاده از زوم اتاق انتظار, بنابراین دانشجویان مجاز به ورود به چت تا زمانی که یک معلم اجازه می دهد تا آنها را در.

رسیدن به خبرنگار در Lily.Altavena@ArizonaRepublic.com و یا او در توییتر دنبال کنید @LilyAlta.

پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک azcentral.com امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de