وجود دارد هنوز رتبهدهی نشده است هیچ مورد شناخته شده از جدید کروناویروس در میان مترو ققنوس و جمعیت بی خانمان.

اما با این بیماری را به میزان گسترش و ناتوانی در افراد دچار بی خانمانی به عمل اجتماعی فاصله آن را بسیار به احتمال زیاد است که این ویروس وارد جمعیت شده و به سرعت گسترش یافته است.

دولتی و غیر انتفاعی ارائه دهندگان در Maricopa شهرستان در حال تلاش برای آهسته مقدمه ای از این ویروس در این جامعه برای تا زمانی که ممکن است — در حالی که همچنین در حال آماده شدن برای چگونه برای درمان قرنطینه و پشتیبانی جمعیت آسیب پذیر در هنگام اجتناب ناپذیر رخ می دهد.

سازمان ها و سازمان های که ارائه برای مترو ققنوس و بی خانمان جامعه بودند بسته به پناهگاه تخت و بودجه قبل از جهانی COVID-19 بیماری همه گیر.

در حال حاضر آنها در حال تطبیق در زمان واقعی به سعی کنید به کشش هر منبع آنها — و نیز با تکیه بر جامعه و دولت بودجه را پر کنید در گسترش شکاف.

حفاظت بیشتر در معرض خطر

در روز پس از اظهارات اضطراری توسط رئیس جمهور فرماندار و شهرداران محلی بی خانمان خدمات ارائه دهندگان شروع به سازماندهی برنامه های برای مهار و در نهایت درمان مردم است که در هیچ خانه خود به قرنطینه در.

بروس Liggett مدیر Maricopa County انسانی بخش خدمات گفت: ارائه دهندگان شروع به ردیابی افرادی که علائم کروناویروس جدید از طریق بی خانمان سیستم اطلاعات مدیریت.

این سیستم ردیابی اجازه می دهد تا به همه کسانی که ارتباط برقرار کردن با کسی که ممکن است حمل کروناویروس جدید به دانستن از خود علائم و تست وضعیت و مسیر آنها را به مناسب خدمات Liggett گفت.

او گفت در حال حرکت رو به جلو اولویت بالا از تمام ارائه دهندگان و سازمان های که در کار با این جمعیت بی خانمان خواهد بود برای شناسایی مناطق جدا شده به خانه افرادی که بیمار هستند با COVID-19 علائم و مکانی مجزا برای سالمندان و افراد در معرض خطر.

Liggett گفت: این شهرستان و شرکای آن در حال نگاه کردن به امکانات در سراسر منطقه است که می تواند مناسب برای منزوی در معرض خطر مردم و درمان افراد بیمار.

آنها همچنین به دنبال در 13 هکتار خدمات انسانی دانشگاه فقط در جنوب مرکز شهر که خانه بزرگترین پناهگاه اضطراری در دولت است.

برگزاری مجدد خدمات انسانی پردیس

این خدمات انسانی پردیس در ظرفیت پناهگاه تخت اما کارکنان در حال کار است به تنظیم مجدد فضا در ساختمان ها به ارائه مناطق محدود برای افرادی که بیمار هستند و کمتر-مکان های شلوغ برای مردم برای جمع آوری, مدیر اجرایی, امی Schwabenlender گفت.

تا 100 نفر خواب در یک اتاق در داخل مرکزی آریزونا پناهگاه خدمات پناهگاه بخشی از دانشگاه, قبل از همه گیر. زمانی که مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری شروع به معرفی در برابر اجتماعات بزرگ, CASS, شروع به گسترش مشتریان به دیگر ساختمان در محوطه دانشگاه و خاموش.

این سازمان در خدمات انسانی پردیس هنوز هم تطبیق امکانات خود را به تناسب بیشتر مردم در امن ترین راه و اولویت است که باید نقل مکان کرد و برای اولین بار.

این یک تصمیم دشوار.

“هر زمان شما می گویند این است که اولویت شما اساسا و گفت که نه” Schwabenlender گفت. “این سخت است زیرا زندگی انسان است.”

Schwabenlender گفت: کارکنان از جامعه پل انجام شده بررسی سریع در همه افراد ماندن در پردیس برای دریافت اطلاعات در مورد سابقه پزشکی و زمان علائم.

دایره شهرستان ها ارائه دهنده پزشکی در دانشگاه, بررسی تمام پاسخ های نظر سنجی و طبقه بندی آنها را در معرض خطر متوسط خطر و کم خطر جمعیت.

دایره این شهرستان شناسایی 41 در معرض خطر افراد است. اینها افرادی هستند که بیش از 70 سال سن داشته باشد و دارای شرایط بهداشتی مزمن. آنها نقل مکان کرد و به Lodestar روز که قبلا مورد استفاده قرار گیرد به عنوان یک جامعه فضا. در حال حاضر از آن شده است را به یک مینی پناهگاه.

دیگر ارائه دهندگان خدمات در خدمات انسانی دانشگاه از جمله غذا ارائه دهندگان در حال حاضر ارائه خدمات به طور مستقیم به Lodestar بعد اتاق به طوری که افراد بیمار را مجبور به ترک پناهگاه فضا.

در چند روز آینده, انسان, خدمات, پردیس نیز راه اندازی خواهد شد انزوا چادر در برخی از آن پارکینگ که در آن افرادی که نیاز به قرنطینه می شود و می تواند باقی بماند.

“ما در حال انجام آنچه ما می توانیم به نگه داشتن به عنوان بسیاری از مردم امن و پناه. آن را به معنای واقعی کلمه تطبیق به طور مداوم” Schwabenlender گفت.

تطبیق با نیاز به پول و منابع که در حال حاضر حتی سخت تر است.

این خدمات انسانی دانشگاه امیدوار است برای دریافت یک تکه از 50 میلیون دلار بودجه اضطراری لایحه تصویب شده توسط مجلس قانونگذاری ایالتی در اوایل این هفته.

این لایحه به نام برای برخی از پول برای توزیع شود برای کمک به بی خانمان جمعیت در طول COVID-19 همه گیر اما جزئیات هنوز اشتراک گذاشته شده است.

رژیم صهیونیستی. mlb هنوز امضا لایحه است اما انتظار می رود.

آریزونا قرعه کشی ارائه شده CASS با 50.000 دلار برای کمک به عملیات خود در طول بیماری همه گیر. کاس گفت: این امر با استفاده از پول برای خرید لوازم تمیز کردن و دنده محافظ, آموزش همه چیز در پناهگاه مشتریان مناسب پاکیزگی مراحل و اطمینان روزانه و هفتگی حرفه ای تمیز کردن عمیق.

این encampments خارج از پناهگاه

وجود دارد تنها فضا برای حدود 500 نفر در خدمات انسانی دانشگاه. اضافی 3,800 مردم زندگی بدون سرپناه در خیابان ماریکوپا شهرستان با توجه به تازه ترین نقطه در زمان شمارش.

در خارج از محوطه دانشگاه وجود دارد به طور معمول 300 تا 400 نفر که یا نمی تواند و یا نمی خواهید برای دریافت یک تخت. پناهگاه است که اغلب ، آنها خواب در چادر یا کیسه خواب در پیاده رو در اطراف محوطه دانشگاه.

این بزرگترین بی خانمان گاه در Maricopa.

قبل از COVID-19 همه گیر وجود دارد نگرانی در مورد پاکیزگی و امکان شیوع بیماری در این منطقه است. وجود دارد هیچ امکانات حمام در دسترس است در شب که منجر به فضولات انسانی و زباله ستون در پیاده رو.

بیش از آخر هفته CDC منتشر شد توصیه های جدید برای جلوگیری از کروناویروس جدید از گسترش در encampments.

که مهمترین آنها CDC توصیه می کند نه شکستن encampments مگر سرپناه در دسترس است. به اندازه کافی وجود ندارد پناهگاه تخت موجود در Maricopa.

“پاکسازی encampments می تواند باعث شود مردم به پراکنده در سراسر جامعه و شکستن ارتباط با ارائه دهندگان خدمات. این افزایش بالقوه برای بیماری های عفونی گسترش” با توجه به CDC سایت.

CDC توصیه می کند که ارائه دهندگان خدمات تشویق مردم به ماندن در encampments برای جدا کردن خود چهارم خواب با حداقل 12 x 12 فوت از فضا در هر فرد است.

آن را نیز توصیه حصول اطمینان از امکانات سرویس بهداشتی باز 24 ساعت شبانه روز و مجهز با صابون و کاربردی شیرهای آب. اگر امکانات حمام در دسترس نیست CDC توصیه می کند ارائه تلفن همراه توالت و شستن دست ها و امکانات برای encampments از 10 یا بیشتر مردم است.

در تمپه که شاهد هجوم مردم کمپینگ در خیابان و پارک ها در سال های اخیر ستاد تنظیم کرده است تا دست شویی ایستگاه در منطقه اطراف مرکز شهر و تمپه شهر دریاچه. حمام در پارک های شهر هنوز باز و تمیز بودن روزانه.

شهر زیر CDC دستورالعمل ها و ترک encampments جایی که آنها هستند و آن این است که تشویق افراد به اقامت خود را در اردوگاه های اجتماعی را حفظ فاصله.

امید, تیم این شهر را از بی خانمان توسعه هماهنگ کننده همچنان به رفتار خیابان امداد رسانی و توزیع آب میان وعده کیسه های بهداشتی کیت و اطلاعات در مورد ویروس راهنمایی در امن ماندن و نحوه دسترسی به مراقبت های پزشکی.

اما در اردوگاه در نزدیکی خدمات انسانی دانشگاه در مرکز شهر فینیکس موبایل دستشویی و شستن دست ها-ایستگاه شده اند ارائه شده است.

Liggett گفت: در حال حاضر ارائه دهندگان متمرکز بر پرداختن به افرادی که بیمار هستند و قادر به ارائه آن دسته از منابع است.

Schwabenlender گفت: خدمات انسانی دانشگاه ندارد بودجه ارائه این امکانات است اما به نام ققنوس و Maricopa شهرستان برای کمک به, اما دریافت نکرده اند هر گونه منابع است.

برنامه های دیگر تنظیمات را

در شرق دره وجود دارد که دائم پناهگاه سازمان های مختلف ارائه مسکن موقت از طریق ادیان بی خانمان اسکان اضطراری برنامه یا من کمک کند.

برنامه همکاران با کلیساهای محلی به ارائه سرپناه موقت برای افرادی که دچار بی خانمانی بر اساس کوتاه مدت و کمک می کند تا آنها را در ارتباط با مسکن دائمی و اشتغال است.

این گروه در حال تنظیم خدمات خود را به کاهش گسترش جدید کروناویروس در میان مشتریان خود کارکنان و داوطلبان.

در AZCEND فراهم می کند که مسکن موقت وعده های غذایی و کمک های مالی و برنامه های دیگر در چندلر گیلبرت و بخش هایی از ملکه کریک کارکنان منتقل شده من-کمک به اعضاء برای یک محل به جای چرخش به کلیساهای مختلف هر شب مدیر عامل شرکت تثلیث داناون گفت.

این سازمان فراهم می کند که مسکن موقت برای حدود 20 نفر را متوقف کرده است و در نظر گرفتن مشتریان جدید است. آنها همچنین اجازه می دهد اعضای که کار نمی کند و یا چه کسی را از دست داده اند کار خود را به دلیل همه گیر باقی می ماند در کلیسا در طول روز به جای داشتن به ترک هر روز صبح به منظور محدود کردن قرار گرفتن در معرض خود را به دیگران است.

“ما واقعا فقط به دنبال در چگونه ما شرکت کنندگان به عنوان امن به عنوان امکان پذیر است و به حداقل رساندن تماس خود را با افراد دیگر و این بهترین گزینه بود,” داناون گفت.

مشتریان می شوند و نشانه هایی از اینکه بیمار زمانی که آنها وارد این ساختمان و وجود فضای کافی در کلیسا که به طور موقت بسته دانشگاه خود را به مکان های به عمل اجتماعی فاصله و گسترش مشتریان از, او گفت:.

تمپه جامعه اقدام سازمان اجرا می شود که I-کمک به برنامه در تمپه در نظر گرفتن مراحل مشابه.

این سازمان که در خدمت حدود 40 مردان و زنان را متوقف کرده است و در نظر گرفتن مشتریان جدید برای به حداقل رساندن اعضای مواجهه با دیگران, مدیر اجرایی, دبورا ارتیگا گفت.

این گروه هنوز هم چرخش از کلیسا به کلیسای اما نه به عنوان اغلب. کارکنان است که با توجه به باز کردن امکانات در طول روز به مردم ارائه یک محل برای گفتن ارتیگا گفت.

اعضای دسترسی به تلفن همراه حمام و لباس های شسته شده تریلر به مراقبت از خود و بهداشت نیاز دارد و دایره این شهرستان فراهم می کند که مراقبت های پزشکی به اعضای نظارت بر مشتریان بهداشت.

ارتیگا گفت: کارکنان بردن تمیز کردن تلاش ها و زیر CDC دستورالعمل های اجتماعی فاصله.

سازمان تعطیل مقیاس بازگشت

مردم دچار بی خانمانی نیاز به بیش از فقط سرپناه.

وجود دارد ده ها تن از سازمان های غیر انتفاعی در سراسر دره که ارائه وعده های غذایی, مهلت, مراقبت های پزشکی, شغل, مشاوره و دیگر خدمات به بی خانمان جامعه است.

برخی از آنها باید تعطیل به دلیل نگرانی های بهداشتی.

تمپه First United Methodist Church فراهم می کند که روز خدمات مانند وعده های غذایی, دوش, مراقبت های پزشکی و دسترسی به کامپیوتر برای افرادی که دچار بی خانمانی در هفته دو بار خود را بسته بی خانمان وزارت در هفته گذشته پس از دولت توصیه می شود لغو تجمعات از 10 یا بیشتر مردم است.

“این چنین یک وضعیت وحشتناک و من می دانم که آن را تحت تاثیر بی خانمان جامعه بیش از هر کسی پس از آن احساس درماندگی و نه قادر به آنها را به خدمات آنها نیاز دارید” Rev. رزماری اندرسون گفت.

کلیسا هنوز ارائه به وعده های غذایی بین 6 صبح و 9 صبح روزهای دوشنبه و جمعه ها. مردم می توانند مواد غذایی به همان اندازه به عنوان آنها می خواهند کارکنان و تشویق آنها برای رفتن به کمپینگ.

“این واقعا تنها راه برای آنها برای محافظت از خود,” او گفت:.

سنت جوزف کارگر یک سازمان غیر انتفاعی است که متصل محروم کارگران و مردم دچار بی خانمانی با فرصت های شغلی و تجهیزات بسته محل آن بر انسان, خدمات, پردیس, اما هنوز هم ارائه کار کمک در محل آن در نزدیکی Christown بازار.

مدیر برنامه Mike Hayes گفت: این سازمان در حال شکل گرفتن وقت ملاقات برای اطمینان وجود دارد که تنها تعداد کمی از مردم در ساختمان خود را در هر زمان داده شده. او گفت که او معتقد است این مهم است برای آنها را به باز بماند تا زمانی که آن را بی خطر است به طوری که افرادی که furloughed یا گذاشته می توانید پیدا کردن فرصت برای کار در فروشگاه های مواد غذایی و یا سایر مکان هایی که نیاز به کارکنان.

“این یک راه برای گرفتن مردم در این ایده است که (آنها) مجبور به نشستن در اطراف و انجام هیچ چیز و منتظر کسی برای کمک به” هایس گفت.

دیگر گروه های فشار به جلو

Justa مرکز یک روز مرکز منابع برای سالمندان تجربه بی خانمانی, ساخته “تصمیم دشوار برای باز بماند هنگامی که ما دیدم که تقریبا در همه جا دیگری بسته شد,” مدیر اجرایی وندی جانسون گفت.

به عنوان کتابخانه های ارشد مراکز و فروشگاه های بسیاری بسته خود را درب Justa مرکز یکی از تنها سمت چپ مکان های که در آن سالمندان می تواند یک مهلت از خیابان در طول روز, او گفت:.

آن را یک چالش بوده است تحت عمل به همه گیر شرایط جانسون گفت. خود را به مشتریان و کارکنان خود را در حال سالمندان هستند که بیشتر در معرض خطر برای COVID-19.

زیرا دیگر مراکز خدمات در حال بسته شدن درهای خود را لرزان در مرکز مطالبات افزایش یافته است. روزانه خود ناهار جمعیت دو برابر شده و از 75 به 150 نفر است.

در طول هفته کسانی که وعده های غذایی ارائه شده توسط آژانس منطقه پیری است که قادر به نگه دارید تا با افزایش تقاضا است.

در تعطیلات آخر هفته, Justa مرکز تا به حال با تکیه بر گروه های جامعه را در وعده های غذایی برای سالمندان است. بسیاری از کسانی که گروه های مورد حمایت خارج در نور از نگرانی های بهداشتی.

Justa مرکز ندارد یک آشپزخانه تجاری برای آماده سازی وعده های غذایی ترک آنها را در یک اتصال.

اما به Z حزب اجاره لنت سازمان های غول پیکر کوره که کارکنان می توانید استفاده کنید برای تهیه هات داگ و همبرگر در حال حاضر.

این مرکز نیز ارائه می دهد دوش لباس های شسته شده امکانات و منابع برای کمک به سالمندان حرکت دولت کمک کند. تعداد زیادی از مردم راه رفتن در خدمات برای کسانی که از افزایش حدود 125 در روز به 200.

جانسون گفت: کارکنان خود را اجرا کرده است قوانین جدید را به مطمئن شوید که وجود دارد بیش از 10 نفر در ساختمان خود را در یک بار. آنها همچنین پیکربندی مجدد خود را پاسیو برای قرار دادن فاصله بین مردم است.

“همه است که واقعا قابل ملاحظه ای از مطالب فقط به اعتماد ما است که ما در حال تلاش برای نگه داشتن بهترین منافع خود را در ذهن” جانسون گفت.

سنت وینسنت د پل دارای اتاق ناهار خوری در خدمات انسانی پردیس ها و در طول دره که در آن سازمان را فراهم می کند وعده های غذایی برای افرادی که دچار بی خانمانی.

این سازمان تعطیل اتاق ناهار خوری است اما ارائه وعده های غذایی در to-go, کیف بنابراین مردم هنوز هم می توانید تغذیه اما با مناسب اجتماعی فاصله.

سخنگوی Marisol Saldivar گفت: این سازمان نیز ارائه take-home فعالیت های کیت برای کودکان و به تولید کیسه های خود در خانواده و اتاق ناهار خوری.

سنت وینسنت د پل تشویق بسیاری از داوطلبان به “داوطلب از خانه” با ساخت ماسک های بافندگی پتو و ایجاد دیجیتال پازل جدول کلمات متقاطع برای پناهگاه ساکنان.

ارائه دهندگان خدمات خود را در معرض خطر سلامت خود

برای بسیاری از کسانی که کار با بی خانمان جامعه آنها احساس تعهد به حفظ و خدمت بدون توجه به خطر به سلامت خود را.

جاناتان Koppell رئیس جمهور از خدمات انسانی دانشگاه مدیره گفت: از آن شده است در حال حرکت به ارائه دهندگان و داوطلبان ادامه به خدمت می کنند.

“وجود دارد مردمی مشغول به کار در خدمات انسانی سازمان در حال حاضر هر روز در خدمت مردمی که زندگی در خیابان و یا که در حال پناه در پردیس در خطر بزرگ برای سلامت خود را به خاطر از خود گذشتگی خود را به نیازهای این جمعیت,” او گفت:.

“این است که در مورد ما انسان موظف به مراقبت از ما همکار مرد” Koppel گفت.

رسیدن به خبرنگار در jessica.boehm@gannett.com یا 480-694-1823. او در توییتر دنبال کنید @jboehm_NEWS.

پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک azcentral.com امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im