رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن فدرال طرح بودجه برای سال مالی 2021 آغاز می شود که در ماه اکتبر شامل نزدیک به 1 تریلیون دلار کاهش به پزشکی که تحلیلگران می گویند می تواند صدمه دیده است دسترسی به بیمه درمانی و مراقبت برای میلیون ها نفر از افراد تحت پوشش ایمنی-net برنامه.

سیاستمداران سعی کرده اند برای سال tamp پایین مدیکید هزینه های هر چند به زودی پس از او در زمان دفتری مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او نمی خواهد قطع برنامه است.

مدیکر — را پوشش می دهد که سالمندان و معلولین — نوع سوم-راه آهن به سیاستمداران با احتیاط از بیگانه یک بلوک بزرگ از وفادار رای دهندگان. مغلوب ساختن پیشی جستن متعهد شده است برای محافظت از آن را بیش از حد.

“من قصد ندارم به کاهش امنیت اجتماعی مانند هر دیگر جمهوریخواه و من قصد ندارم به قطع مدیکر یا پزشکی گفت: روزانه سیگنال سیاسی اخبار سایت منتشر شده توسط میراث سنتی بنیاد در سال 2015.

اما بودجه خود و برنامه همچنین شامل تغییرات به راه مدیکر پرداخت برای خدمات است که هر چند اعلام کرد قصد دارد به منظور کاهش هزینه های غیر ضروری — و نه قطع خدمات برای سالمندان — همچنین می تواند تحت تاثیر قرار دهد مراقبت از مردم دریافت خواهید کرد.

مغلوب ساختن پیشی جستن پیشنهاد به کنگره است که در نهایت توسعه و تصویب بودجه و سپس آن را می فرستد به رئیس جمهور برای امضای خود را. در عین حال مغلوب ساختن پیشی جستن برنامه فراهم می کند بینش های مهم گفته تحلیلگران.

“رئیس جمهور بودجه نیست و یک عمل مورد — آن است که یک بیانیه از اولویت گفت:” رابین Rudowitz, معاون رئیس جمهور در مراقبت های بهداشتی سیاست های اتاق فکر قیصر بنیاد خانواده.

اما سلامت سازمان های حمایتی در مورد امکانات گفت: Lindsey Copeland فدرال سیاست مدیر برای سازمان های غیر انتفاعی مدیکر حقوق مرکز.

بودجه پیش بینی $844 میلیارد دلار در مراقبت های بهداشتی صرفه جویی بیش از 10 سال آینده از “رئیس جمهور اصلاحات بهداشتی چشم انداز” مبهم طرح برای جایگزینی قانون مراقبت مقرون به صرفه. حدود 744 میلیارد دلار از که خواهد آمد از تغییرات به پزشکی که پایان آنچه دولت توصیف به عنوان “تعصب مالی که در حال حاضر به نفع سفت کاری-سنی بزرگسالان بیش از این واقعا آسیب پذیر است.”

تحت ACA میلیون ها نفر از بیمه افراد کم درآمد به دست آورده پوشش برای اولین بار به عنوان بخشی از قانون را گسترش مدیکید. مغلوب ساختن پیشی جستن طرح پایان فدرال دلار — که کوتوله متحده سهم — احتمالا ساخت 13 میلیون نفر دوباره ایجاد, اگر متحده قادر به حفظ و گسترش واجد شرایط با توجه به مرکز بودجه و اولویت های سیاست های واشنگتن فکر می کنم تانک.

دولت نیز پیشنهاد خود را اصلاح نظام سلامت بینایی می تواند صرفه جویی در پول از طریق قیمت بیشتر شفافیت, کاهش تجویز دارو قیمت و پایان دادن به تعجب اسکناس — اما بودجه ارائه نمی کند و برنامه ای برای انجام آن طرح و یا نشان می دهد دقیقا چقدر پول در هر می تواند نجات دهد.

با توجه به بودجه این طرح “حفاظت از آسیب پذیرترین به ویژه کسانی که با شرایط موجود از قبل.” در عین حال در همان زمان مغلوب ساختن پیشی جستن دولت حمایت از طرح دعوی در دادگاه تگزاس به دنبال به انجام دور با ACA به طور کامل — از جمله محبوب خود را پوشش تضمین برای افراد با شرایط از پیش موجود.

بودجه نیز نیاز به تمام متحده برای ایجاد کار مورد نیاز برای پزشکی گیرندگان که آن را می گوید می خواهد صرفه جویی در حدود 152 میلیارد دلار است. اما در عمل سیاست کارشناسان می گویند پزشکی الزامات کار نمی رسیدن به هر چیزی مانند پس انداز با اصرار دارد که مردم کسب پول بیشتر.

حدود دو سوم از بزرگسالان پزشکی دریافت کنندگان کار تمام وقت یا پاره وقت, در حال حاضر; کسانی که نمی به طور معمول کار نمی تواند به دلیل های متعدد بیماری های مزمن جسمی محدودیت و یا دیگر موانع اشتغال با توجه به مطالعه انجام شده توسط قیصر بنیاد خانواده.

در عین حال الزامات کار می تواند صرفه جویی در پول در یک میدان راه ساخت آن را سخت تر برای دیدار با خواسته های بوروکراسی. افرادی که واجد شرایط هستند ممکن است از دست دادن پوشش در صورتی که موفق به درستی سند که آیا آنها واجد شرایط برای کار معافیت هر بار که آن را مورد نیاز گفت: Rudowitz. بسیاری از افراد کم درآمد ممکن است برای دسترسی به یک کامپیوتر با اینترنت ممکن است نامنظم ساعات کار و یا حتی ممکن است بی خانمان.

“به اثر است که افراد نمی مطابق با این گزارش و در نهایت مواجه با عواقب ناشی از dis-ثبت نام از این برنامه آنها می تواند از دست دادن دسترسی به پوشش بهداشتی و دسترسی به خدمات” گفت: Rudowitz که co-مدیر بنیاد خانواده کایزر, برنامه در پزشکی و بیمه.

این پیشنهاد نیز می تواند صدمه دیده به بیمارستان ها و دیگر ارائه دهندگان خدمات که در خدمت بیماران بدون در نظر گرفتن پوشش بیمه و ممکن است یک افزایش در بیماران ایجاد, او گفت:.

بودجه پیشنهاد تغییر چند راه ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی پرداخت می شود به منظور صرفه جویی در پول ندارد و قطع خدمات. حدود 117 میلیارد دلار می تواند ذخیره بیش از 10 سال با توقف تمرین پرداخت بیمارستان ها بیش از مطب برای خدمات مشابه.

بیماران برای سال در مورد این اختلاف قیمت. اما Copeland گفت: این تغییر می تواند بر بیماران به بیمارستان های تشویقی برای انتقال بیماران به امکانات دیگر. آن را به عنوان مدیکر پرداخت پزشکان به طور قابل توجهی کمتر از بیمه های خصوصی برای خدمات مشابه. پزشکان ناراضی هنوز هم نرخ پایین تر می تواند کاهش در تعدادی از بیماران مدیکر آنها را قبول یا توقف پذیرش مدیکر به طور کامل, او گفت:. این چیزی است که اتفاق افتاده است با پزشکی که می پردازد و حتی کمتر از مدیکر.

“هر چند در نظر گرفته شده برای کنترل هزینه ها با کاهش رشد هزینه های به جای خدمات برش مستقیم ما تردید دارند که کاهش از میزان پیشنهاد شده می تواند اجرا شود بدون تاثیر منفی سود” مدیکر حقوق مرکز نوشت: در سیاست مختصر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im