نحوه رای گیری در روز سه شنبه آریزونا ریاست جمهوری اولویت انتخابات در میان coronavirus نگرانی

در روز سه شنبه آریزونا دموکرات ها را های رأی دهی در انتخابات ریاست جمهوری اولویت انتخابات.

در Maricopa County, شده اند وجود دارد برخی از آخرین تغییرات دقیقه به رای گیری مکان ها به دلیل نگرانی در مورد جدید کروناویروس.

از مارس 15 وجود دارد 13 تایید یا فرض مثبت COVID-19 موارد در آریزونا و بهداشت حرفه ای معرفی شد “اجتماعی فاصله” یا اجتناب از جمعیت و غیر ضروری کرده است.

به عنوان دولتی mlb رئيس جمهور و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام متحده اورژانس در هفته گذشته انتخابات در آریزونا بزرگترین شهرستان دست و پنجه نرم چگونه به بهترین خدمت به رای دهندگان در حالی که هنوز غذای بهداشت عمومی مشاوره.

در نهایت آنها تصمیم به نزدیک 80 Maricopa County حوزه های رأی گیری و باقی مانده 151 رای گیری مکان “رای مراکز” — که در آن رای دهندگان می توانند رای در هر مکان نه فقط یکی در محله خود را.

اگر شما در حال برنامه ریزی برای رای دادن در روز انتخابات در اینجا همه چیز شما نیاز به دانستن:

تنها ثبت نام دموکرات ها رای می

شما باید ثبت نام دموکرات برای انتخابات ریاست جمهوری اولویت انتخابات.

دولت جمهوری خواه و آزادیخواه احزاب تصمیم ماه پیش به ریاست جمهوری اولیه انتخابات و رای دهندگان ثبت نام شده با یک حزب مجاز به شرکت در انتخابات ریاست جمهوری اولویت انتخابات در آریزونا.

شما می توانید بررسی خود را در ثبت نام رای دهندگان و واجد شرایط بودن در اینجا . آن را خیلی دیر به تغییر خود را از وابستگی حزب به رای دادن در این انتخابات هستند.

مکان سنجی تغییرات

انتخابات باز خواهد بود از 6 صبح تا 7 بعد از ظهر سه شنبه به طور معمول. تا زمانی که شما در خط 7 p. m. شما قادر خواهد بود برای رای دادن.

این Maricopa County هیئت ناظران جمعه اعلام کرد که آن را قطع حدود 80 مکان های رای گیری در روز انتخابات با توجه به مکان های رای گیری و نظرسنجی کارگران لغو و عدم نیاز به تمیز کردن وسایل به انبار تمام نقاط.

باقی مانده 151 مکان تبدیل خواهد شد برای رای دادن مراکز معنی رای دهندگان می توانند رای خود را در هر محل — نه فقط یکی از نزدیکترین به آنها.

“مردمی باید در روز انتخابات اگر آنها می خواهند به رای” سرپرست بیل گیتس گفت. “آن را به امن و وجود خواهد داشت بسیاری از مکان ها برای انجام این کار است.”

شما می توانید لیست کامل از مکان های رای گیری در Maricopa County انتخابات بخش سایت تماس بگیرید و یا 602-506-3535.

پست الکترونیکی-در رای گیری افت آف

اگر شما دریافت رای خود را توسط پست الکترونیکی و از طریق پست آن را به عقب آن است که در حال حاضر خیلی دیر به بازگشت آن از طریق پست.

در عوض, شما باید با رها کردن خود را به اتمام رای گیری مهر و موم شده در داخل و سبز و امضا پاکت — در هر یک از باقی مانده 151 رای گیری مکان.

شما نمی خواهد که به صبر در خط. باید وجود داشته باشد یک جعبه در نزدیکی ورودی از رای گیری محل که در آن شما می توانید خود را رها انتخابات.

آوردن ID به پای صندوق های رای

رای دهندگان نیاز به یک فرم از شناسایی به پای صندوق های رای. عکس زیر شناسه پذیرفته شده:

  • معتبر آریزونا گواهینامه رانندگی.
  • معتبر آریزونا غیر عامل ID مجوز.
  • قبیله ای ثبت نام کارت یا شکل دیگری از قبایل ID.
  • معتبر ایالات متحده فدرال و دولت ایالتی یا محلی صادر ID.

اگر شما یکی از این اشکال ID شما نیاز به دو اشکال دیگر از ID. این می تواند شامل یک بیانیه بانک ابزار لایحه در نام خود آریزونا خودرو, ثبت نام مالیات بر ملک بیانیه در نام خود را در میان گزینه های دیگر.

رسیدن به خبرنگار در jessica.boehm@gannett.com یا 480-694-1823. او در توییتر دنبال کنید @jboehm_NEWS.

پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک azcentral.com امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر