مینیاپولیس خانواده به پرداخت اجاره بها در میان coronavirus همه گیر می تواند تقاضای خود را به شهرستان برای کمک های اضطراری شروع هفته آینده. در اینجا چگونه کار می کند.

چه شکاف بودجه طرح ؟

این شهر ایجاد شکاف بودجه طرح این ماه برای کمک به ارائه اجاره کمک و وام کسب و کار کوچک به مردم در تلاش برای پرداخت صورت حساب خود را به دلیل بیماری همه گیر. اجاره کمک بخش ایجاد 2 میلیون مسکن اضطراری کمک برنامه برای کمک به خانواده های کم درآمد در سراسر شهرستان و با استفاده از 1 میلیون دلار برای گسترش اجاره کمک در پایدار خانه های پایدار مدارس برنامه است که پشتیبانی از خانواده ها با کودکان ثبت نام شده در مینیاپولیس ،

چه کسی واجد شرایط?

به صورت اضطراری کمک های مسکن مینیاپولیس خانواده ها باید 30% یا کمتر از منطقه متوسط درآمد حدود 27,000 برای یک خانواده سه. آنها باید همچنین نشان می دهد که آنها را تجربه کرده اند “از دست دادن قابل توجهی از درآمد” به دلیل بیماری همه گیر.

برای پایدار خانه های پایدار مدارس آنها باید یک فرزند ثبت نام در یک مدرسه ابتدایی در مینیاپولیس مدارس دولتی و 50 درصد یا کمتر از منطقه متوسط درآمد — در مورد $45,000 برای یک خانواده سه.

این شهرستان می گوید: آن را نمی خواهد سوال در مورد وضعیت مهاجرت.

یک خانواده چقدر می تواند دریافت کند ؟

بیشتر دریافت خواهد کرد $1,500 پرداخت در حالی که برخی از خانواده های بزرگ می تواند دریافت تا $2,000.

چه زمانی و چگونه می توانم اقدام کنم ؟

شهر باز خواهد شد برنامه در ساعت 9 صبح روز شنبه و قبول آنها را از طریق ظهر مارس 27.

برنامه های کاربردی در دسترس خواهد بود در minneapolismn.gov/coronavirus/gap-funding در فارسی به کره ای اورومی سومالی و اسپانیایی.

شروع پنج شنبه, افرادی که دسترسی به اینترنت خواهد بود قادر به تماس با مستاجر مرکز منابع در 612-302-3129 و ترک پست صوتی. این مرکز در حال آماده سازی برای حدود 1000 تماس در روز و انتظار برای بازگشت هر پست صوتی در عرض سه روز.

چگونه می توانم پرداخت کار می کند ؟

این پول خواهد شد به طور مستقیم به یک مالک یا شرکت ابزار. می توان آن را مورد استفاده برای پرداخت در اواخر اجاره, اجاره بها به دلیل ظرف 15 روز یا قبوض آب و برق. چون مستاجرها در حال دریافت و پرداخت به طور مستقیم آنها نمی خواهد که به گزارش آن را به عنوان درآمد و با توجه به شهر.

چگونه بسیاری از مردم خواهد شد دریافت پول?

این شهرستان گفت: این امید به کمک حداقل از 1500 خانوار اما اذعان دارد که بسیاری از احتمالا اعمال می شود. این شهرستان در حال تلاش برای ایجاد معیار برای انتخاب تصادفی روند.

من برای یک وام کسب و کار کوچک از طریق شکاف بودجه طرح است. می توانم دریافت اجاره کمک کند ؟

بله.

است وجود دارد برای کمک به صاحب خانه ها ؟

شکاف بودجه طرح تنها برای اجاره. این شهرستان به طور جداگانه می دهد پول به مینه سوتا مرکز مالکیت خانه و نشان می دهد که مردم در تماس با آن سازمان برای کمک به پرداخت وام مسکن.

چگونه است که این شهرستان پرداخت پول برای این برنامه ؟

این شهرستان است که با استفاده از پول از مسکن مقرون به صرفه صندوق و همچنین به عنوان پول آزاد تا زمانی که شهر رو اضافی کمک هزینه فدرال پول برای پوشش هزینه های دیگر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im