چگونه سه ایالتی آریزونا محققان در حال کار برای پیدا کردن اولین coronavirus واکسن

فقط سه روز پس از یک مورد جدید کروناویروس تایید شد در دانشگاه ایالتی آریزونا برندا Hogue نشسته اند با دو دانشگاه دیگر محققان داخل مدرسه Biodesign موسسه.

این یک استراتژی نبرد نشست. سلاح خود را خواهد بود واکسن و هدف این ویروس جدید است.

بازی در هر یک از نقاط قوت آنها آمد تا با یک سه جانبه با رویکرد های مختلف در واکسن جدید کروناویروس و ببینید چه کار می کند بهترین.

به عنوان یک محقق با تمرکز بر coronavirus Hogue ارائه خواهد شد کلی تخصص و توسعه یکی از سه واکسن با استفاده از سلول های پستانداران.

در ضمن زیست شناس مولکولی Qiang “شاون” چن و virologist برت Jacobs طرح خود را برای توسعه واکسن با استفاده از تکنیک های مختلف. Jacobs تغییر خواهد کرد یک موجود واکسن سعی کنید به هدف جدید کروناویروس و چن را با استفاده از گیاهان برای ایجاد یک واکسن است که او امیدوار خواهد بود قوی تر از کسانی که ساخته شده در سلول های پستانداران.

آنها در حال پیوستن به یک مسابقه جهانی برای مبارزه با این ویروس نیز آلوده کرده است که بیش از 42,500 مردم عمدتا در چین و کشته شدن بیش از 1000. ایالات متحده در حال حاضر دارای 12 موارد تایید شده در شش ایالت از جمله آریزونا.

محققان در حال کار در سراسر جهان باید در مقابله با این ویروس را گسترش سریع پس از آن برای اولین بار شناسایی شده در ووهان چین در ماه دسامبر 2019 و فقدان دانش در مورد دقیقا چگونه این ویروس در حال گسترش است و چه کشنده است.

ساخت یک واکسن نیست یک فرآیند ساده است. واکسن می تواند عوارض جانبی داشته باشد می تواند گران قیمت را اغلب سال ها برای دریافت تایید و یا ممکن است به سادگی کار نمی کند.

Hogue و همکاران او هستند و بعد به مسابقه از دیگران مانند محققان در موسسه ملی بهداشت که ترخیص کالا از گمرک برای تسریع در توسعه روند. اما ASU تیم معتقد است این مهم به گزینه های پشتیبان گیری برای یک واکسن در مورد دیگر محققان شبهه یا بهتر واکسن امکان پذیر است.

“ما می دانیم که این یک زمینه بسیار رقابتی است اما ما نمی دانیم که استراتژی موثر خواهد بود و امن برای استفاده در انسان” Hogue گفت.

صرف نظر از اینکه آیا آنها موفق به پیدا کردن یک واکسن جدید coronavirus Hogue گفت: این احتمال وجود دارد بیشتر خواهد شد coronavirus گونه ها و شیوع بیماری در آینده پس از تحقیقات به طور بالقوه می تواند مورد استفاده در شکار برای جام مقدس: جهانی coronavirus واکسن.

انتظار یک گزینه نیست

قبل از Hogue و تیم او می تواند تحقیقات خود را شروع آنها نیاز به یک کپی از ژن — در این مورد RNA — از جدید کروناویروس. مشکل این است که بسیاری از دیگر محققان در حال تلاش برای گرفتن دست خود را در همان چیزی که ایجاد تنگنا برای منابع است.

این تیم در ASU می تواند ژن در عرض یک هفته و یا آن را می تواند کمی طولانی تر از یک ماه.

“همه ما در حال تلاش برای انجام آنچه می تواند ما را به پاسخ” جاکوبز گفت. “ما بر این باوریم که هنگامی که ما دریافت RNA ما می توانیم یک واکسن در عرض یک ماه یا یک ماه و نیم.”

دیگر چالش بودجه است. در حال توسعه یک واکسن می تواند هزینه صدها هزار دلار قبل از آن را می توان برای استفاده عمومی و یک منبع مالی است که معمولا در موسسه ملی بهداشت.

Hogue جاکوبز و چن با هم قرار دارند یک پیشنهاد برای ارسال به NIH اما مگر این موسسه قرار می دهد از یک فراخوان ویژه برای طرح هر گونه بودجه اگر آن را تایید نمی آیند برای شش ماه دیگر.

انتظار شش ماه به شروع تحقیقات گزینه نیست, محققان می گویند.

“چالش این است که زمان چون مردم هستند که صدمه دیده توسط این ویروس” چن گفت.

تیم طراحی بر روی هر اختیاری بودجه آنها ممکن است از دیگر پروژه های تحقیقاتی و یا شخصی وجوه و آنها در حال گرفتن برخی از دانشگاه پول به تولید ده ها هزار دلار از آنها نیاز به شروع به تحقیقات.

“من اعتقاد دارم که من کار من است کار خوب” گفت: Jacobs است که تا حدی خود را با استفاده از پول شخصی برای این پروژه است.

به شدت از جدید کروناویروس در چین به معنی NIH و سازمان های دیگر به احتمال زیاد خواهد شد اختصاص یک مقدار زیادی از پول را به سمت مبارزه با این مشکل, اما برای دریافت بودجه چن Hogue و Jacobs باید رقابتی پیشنهاد.

با خود سه جانبه رویکرد چن گفت که او مطمئن است که آنها می توانند کمک های مالی برای تحقیقات خود را, اما آنها بعید است به آنهایی که برای اولین بار به منظور توسعه یک واکسن برای استفاده انسان.

حداقل یک دوجین تیم های تحقیقاتی در سطح جهان در حال حاضر پیشرفت در تحقیقات واکسن در برابر جدید کروناویروس.

ائتلاف برای اپیدمی آمادگی نوآوری یک سازمان جهانی است که پشتیبانی از توسعه واکسن در برابر بیماری های نوظهور اعلام کرد در اواخر ماه ژانویه آنها می توان به حمایت از سه گروه عمده واکسن تلاش.

دو تا از تمرکز تلاش های مربوط شديد فشار از coronavirus در coronavirus خانواده به نام سندرم تنفسی خاورمیانه یا MERS. سوم که شامل موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی بخشی از NIH است که با تمرکز بر روی توسعه یک واکسن هدفمند در جدید کروناویروس.

که پروژه های در حال حرکت در سرعت فوق العاده خطرناک با هدف از آزمایش این واکسن در انسان در عرض سه ماه سریع پیشرفت نسبت به زمان عادی حداقل 20 ماه.

Dr. Anthony Fauci, مدیر NIAID گفت: آنها در مسیر خود را برای آزمایش واکسن مارس.

“هر زمان که شما در حال برخورد با یک واکسن همیشه وجود دارد بالقوه برای مشکلات,” او گفت:. “در حال حاضر تمام کسانی که اشکالات آنها غلبه شده است.”

فاز یک انسان آزمایش خواهد شد هنوز هم حداقل سه ماه برای تکمیل او گفت:. پس از آن تصمیم گیری می شود ساخته شده است در مورد اینکه آیا واکسن پیشرفت خواهد کرد و به یک فاز دو دادگاه.

“خطر این است که این شرکت در حال حاضر به سرمایه گذاری مقدار زیادی از پول” Fauci گفت. “شما را مجبور به انجام یک محاکمه چند صد تا چند هزار نفر برای دیدن اگر آن کار می کند — که معمولا طول می کشد در هر نقطه از چند ماه تا چند سال است.”

حتی با تسریع در تصویب فاز دو از کروناویروس جدید واکسن نیاز به یک زمان سرمایه گذاری حداقل یک سال, او گفت:.

در آن نقطه وجود دارد یک فرصت است که این ویروس می تواند شامل فقط یک گونه مشابه از coronavirus شناخته شده به عنوان سندرم حاد تنفسی یا سارس. آن را آلوده بیش از 8000 نفر در سال 2003 پس از در حال ظهور در آسیا و باعث مرگ و میر بیش از 700 در طول سال اول شیوع, اما درگذشت او را در سال 2004 قبل از پژوهشگران می تواند به توسعه یک واکسن علیه آن است.

“اگر آن را به حال شده است موجود و سپس ما را به احتمال زیاد باید یک واکسن امروز در برابر سارس و که میرم سریع (یک واکسن جدید) حتی بهتر از” Hogue گفت.

همیشه وجود دارد شانس که NIAID یا دیگر محققان واکسن ممکن است به خوبی کار نمی کند در انسان است. این بدان معناست که Hogue چن و Jacobs هنوز هم می تواند برای اولین بار به آمده تا با یک واکسن. در حالی که هدف از آنها اولویت است و هنوز هم کمک به مردم جاکوبز گفت.

“این واقعا یک رقابت همه ما می خواهیم برای به دست آوردن چیزی به کار جاکوبز گفت. “اولین واکسن ما را احتمالا نمی تواند مطلوب برای هر کسی اما پس از آن ما می تواند در ساخت واکسن ما در حال حاضر به چیزی بهتر است.”

بیشتر: به عنوان محققان سعی کنید به درک coronavirus ترس رشد می کند در ASU

سه استراتژی یک تیم

به واکسن موثر این تیم ASU توسعه یک رویکرد منحصر به فرد.

از آنجا که آزمایشگاه او فاقد امنیت زیستی در سطح مورد نیاز به کار به طور مستقیم با جدید coronavirus Hogue استراتژی بستگی به ایجاد آنچه که او خواستار “ویروس مانند ذرات است.” این ذرات اساسا پوسته خالی از ویروس است که همان نگاه و همان قطعات اما عدم ژنتیکی “جرات” است که این ویروس عفونی.

این پوسته را می توان تزریق شده به یک میزبان به قطار میزبان سیستم ایمنی بدن برای پاسخ به این نوع از ذرات. هنگامی که سیستم ایمنی بدن را می بیند دیگر ذرات که به نظر می رسد همان — در این مورد جدید کروناویروس — بدن خواهد می دانم که چگونه به آن حمله کند.

بر خلاف باکتری ها و ویروس مانند ذرات نمی تواند رشد کرده در یک ظرف پتری. یک ویروس همیشه نیاز به یک سلول میزبان برای زنده ماندن. بنابراین برای یک چنگک صاف کردن واکسن استراتژی توسعه Hogue خواهد بود با استفاده از سلول های پستانداران به ایجاد ذرات خواهد شد و سپس تزریق موش با آنها و اندازه گیری موش ها پاسخ ایمنی بدن.

او با استفاده از یک تکنیک مشابه برابر آمريکا به هنگام شیوع رخ داده در سال 2003 است.

“برای هر یک از ما که در اطراف بودند که سارس ظاهر آن را شبیه” او گفت:. “اما این بار متفاوت است به دلیل تعداد زیادی از افراد آلوده در چین است.”

او سارس واکسن مورد آزمایش قرار گرفت و با موفقیت در موش اما به دلیل کمبود بودجه و اولویت برای سارس تحقیقات پس از وقوع فوت کردن او هرگز پیشرفته به مرحله بعدی تست که می شده اند به “چالش” واکسن با چک کردن برای دیدن اگر آن را محافظت موش از عفونت است.

برای دریافت تایید برای بشر محاکمه Hogue نیاز به نشان دادن ایمنی و موفقیت هر واکسن در حیوانات ،

او همکار چن حال انجام یک روش مشابه به جز او خواهد شد استفاده از سلول های گیاهی برای ایجاد ویروس پوسته به جای سلول های پستانداران. این فراهم می کند چند مزیت است.

“موش به تولید یک واکنش سیستم ایمنی بدن آنها را به دیدن چیزی خارجی و پوسته های تولید شده از گیاهان خارجی بیشتر از آنهایی که در پستانداران سلول” چن توضیح داد.

چن دارای تجربه ی گسترده با این روش در تحقیق واکسن ابولا Zika و ویروس نیل غربی. در علاوه بر این به تولید یک قوی تر و موثر واکسن چن گفت: با استفاده از گیاهان نیز می تواند کاهش هزینه های تولید و افزایش ایمنی.

“سیستم ما این است که واقعا سریع و انعطاف پذیر به طوری که آن را مناسب برای این نوع از شیوع بیماری های پیش بینی نشده” او گفت:.

سوم چنگک صاف کردن حمله از طریق Jacobs خواهد شد که از نظر ژنتیکی تغییر واکسن آبله به عنوان شناخته شده vaccinia به منظور هدف قرار دادن جدید کروناویروس.

برای سال Jacobs اتحاد اصلاح شده ژنتیکی vaccinia برای ایجاد واکسن برای بیماری های دیگر مانند اچ آی وی است.

در این مورد او را با قرار دادن جدید coronavirus را “خوشه” موجود در واکسن. خوشه چوب از سطح جدید کروناویروس ذرات و مسئول تعامل با سلول های میزبان به عفونت شود.

با قرار دادن خوشه در آبله واکسن Jacobs امید به آموزش سیستم ایمنی بدن برای پاسخ به این خوشه ها و از بین بردن هر گونه ذرات است که آنها در نتیجه جلوگیری از عفونت از اتفاق می افتد.

این واکسن که Hogue چن و Jacobs توسعه نخواهد ماند. جاکوبز گفت: به منظور دریافت قوی ترین واکسن درمان, این تیم ممکن است ترکیب واکسن با چن.

اول آنها را تلقیح به موش با چن واکسن سپس دوباره innoculate موش با یعقوب واکسن. در تئوری این تولید خواهد شد و حتی قوی تر از پاسخ ایمنی در موش ها و افزایش خواهد یافت موش شانس مبارزه با عفونت.

“جام مقدس” واکسن جهانی

یکی دیگر از مزیت رقابتی این تیم برخوردار است Hogue را قبل از تجربه کار در آمريکا واکسن که باید سرعت کار خود را در این کروناویروس جدید واکسن از ویروس جدید است که در حدود 80% شبیه به سارس در سطح ژنتیکی است.

در حقیقت Hogue خواسته او همچنان به کار در آمريکا واکسن.

“در آن زمان ما به دنبال این کار ما نیست که تمام پس زمینه و درک است که وجود دارد مقدار زیادی از این سارس-مانند ویروس ها است که می تواند انسان را آلوده سازد” او گفت:.

در دو دهه گذشته شده اند وجود دارد سه شیوع شدید گونه های کروناویروس که سرچشمه در حیوانات و پرش به آلوده کردن انسان ها: سارس MERS و در حال حاضر این کروناویروس جدید. Hogue گفت که او پیش بینی می کند که بیشتر گونه های coronavirus را آلوده انسان در آینده است.

در حال حاضر که او و دیگر محققان می دانم این است صحبت از ساخت یک واکسن جهانی در برابر همه گونه بیماری در خانواده کروناویروس.

“ما می دانیم که نیاز وجود دارد و خواهد داشت نیاز به رفتن به جلو برای توسعه واکسن برای coronaviruses” Hogue گفت.

اگر این گونه جدید از coronavirus از بین می رود Fauci گفت: NIAID ممکن است همچنان با توسعه واکسن در برابر آن سویه خاص اما ممکن است سعی کنید به تغییر چرخ دنده ها به سمت ساخت یک واکسن جهانی شبیه به آنچه که استفاده می شود برای محافظت در برابر آنفلوآنزا.

اما coronavirus خانواده با چالش هایی برای ساخت یک واکسن جهانی.

“این بسیار مشکل تر برای ایجاد یک واکسن جهانی در برابر یک خانواده از ویروس ها زمانی که بسیاری وجود دارد, بسیاری از, بسیاری از نسخه های آن” Fauci گفت.

وجود دارد صدها گونه از coronavirus در جهان است که آلوده حیوانات و هفت که آلوده کردن انسان که چهار علت خفیف علائم سرماخوردگی. به منظور پیدا کردن یک واکسن علیه تمام اعضای خانواده محققان نیاز به پیدا کردن یک بخشی از این ویروس که همان باقی می ماند در تمام گونه های مختلف و سپس هدف این بخش باشد.

Fauci گفت: یک واکسن جهانی ممکن است اما آن را دیگر ایجاد کنید. در حال حاضر او و تیم خود را ادامه خواهد داد به تمرکز بر روی جدید کروناویروس.

“بعد از ما از این طریق دریافت کنید و امیدوارم که ما از طریق آن دریافت کنید پس ما واقعا باید به طور جدی فکر می کنم در مورد امکان جهانی coronavirus واکسن,” او گفت:.

در حالی که برخی در حال کار بر روی دارو و درمان درمان جدید coronavirus جاکوبز گفت: واکسن بهتر است یک راه حل به دلیل آن جلوگیری از مردم را از گرفتن بیمار در وهله اول اجتناب از هر گونه بار اضافی بر سیستم مراقبت های بهداشتی.

در چند ماه آینده جاکوبز چن و Hogue خواهد شد مشغول به کار در سراسر ساعت در یک واکسن.

“فشار وجود دارد” جاکوبز گفت. “ما باید به نوعی از واکسن به زودی.”

آماندا موریس را پوشش می دهد همه چیز علوم زیستی است که شامل مراقبت های بهداشتی, تکنولوژی, جدید پژوهش و محیط زیست است. او را راهنمایی, ایده های داستان و یا سگ الگوهای رفتاری در [email protected] و او در توییتر دنبال کنید @amandamomorris برای علوم زیستی آخرین به روز رسانی.

مستقل پوشش علوم زیستی در آریزونا است که توسط یک کمک مالی از Flinn پایه و اساس است.

پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک azcentral.com امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>