استیو Humerickhouse خجالتی نیست و دور از سختی. او دعوت آنها را به یک صندلی و در حالی که ماندن. Humerickhouse است مدیر اجرایی 32 ساله انجمن در محل ورود به تازگی مستقر در دانشگاه آوگسبورگ و اعتقاد بر این کشور بزرگترین مرکز آموزش و توسعه برای تنوع پزشکان در سراسر جهان است. به عنوان فروم چرخ دنده ها به استقبال حدود 1500 نفر به مرکز کنوانسیون مینیاپولیس در مارس 10-12 برای کنفرانس سالانه خود Humerickhouse سهام افکار خود را در مورد اهمیت ایجاد فضای امن برای مکالمات سخت و چرا از آن مهم تر از همیشه برای محل کار مدیران برای رهبری با همدلی.

 

س: چه رسوب حرکت از دانشگاه سنت توماس به دانشگاه آوگسبورگ آخرین جولای ؟

یک: ما می شده است در سنت توماس برای 23 سال و در مینیاپولیس جامعه و دانشکده فنی قبل از آن. سنت توماس انجام برخی از سازماندهی مجدد بنابراین ما به دنبال یک خانه جدید. شمال غربی کرنل و دانشگاه جورج تاون همه علاقه مند بودند در چیدن ما اما هدف من این بود برای ماندن در شهرهای دوقلو به خاطر این است که ما در خانه و دو من می خواستم برای محافظت از کارکنان. آن حس را ندارد به کنار گذاشتن تجربه خود را و تاریخ است. ما در حال حاضر واقع در ساختمان علوم در آوگسبورگ ساخته شده بود که در 1940s. آن را تقریبا سه برابر اندازه قبلی ما در فضا است.

 

س: که شما نیاز دارید. چگونه دوقلو شهرستانها تبدیل به توپی از این کشور بزرگترین محل کار تنوع سهام و ورود سازمان ؟

یک: بخشی از آن می آید از باور ما در مینه سوتا استثنایی. شاید آن را در آب اینجا. آن چیزی است که در مورد تعهد به مسائل مربوط به تنوع و حقوق صاحبان سهام. این است که چرا پناهندگان به اینجا می آیند به همین دلیل پذیرش بین المللی آغاز شد. این محل که در آن مردم احساس عمیقا در مورد مسائل.

 

س: در عین حال این مهم اذعان به این که در مینه سوتا برخی از سمج ترین نژادی و بی عدالتی در کشور است. چگونه می توانم شما را که واقعیت به کار روزانه خود را ؟

یک: در فروم ما در مورد محل کار گنجاندن اما چیزی وجود دارد که اتفاق می افتد در محل کار نیست که متاثر از جامعه. بحث ما در مورد افرادی که مرتکب جنایات و آنچه که بدان معنی است که در شرایط و ضوابط استخدام در زمانی که آنها خارج از زندان است. بحث ما در مورد ناخودآگاه تعصب. از آن آسان است به حذف افرادی چون ما قبیله ای. ما راه ما به یک دلیل اما چگونه ما در غلبه بر که ؟

 

س: چه منابع را به شما ارائه دهد برای دیدار با این هدف والای?

یک: ما برگزاری یک سری صبحانه سه بار در سال و ارائه یک سری از 10 آموزشی با حضور رو به بالا از 500 تنوع و شمول کارشناسان از سراسر جهان است. ما همچنین ایجاد 24 اصلی پادکست هر سال و وبلاگ مقالات در رسانه های اجتماعی. این کنفرانس این است که ما گل سرسبد رویداد در آوردن جهانی سخنرانان از استرالیا به انگلستان به آفریقای جنوبی. ما کل بودجه سالانه 1.5 میلیون دلار ساخته شده است در سه روز از فروم از طریق حمایت های مالی و ثبت نام (forumworkplaceinclusion.org).

 

س: تنوع یک دکمه موضوع این روز است. چه کلمه به شما چیست ؟

یک: این مشکل به تعریف. متفاوت اما متفاوت از چه کسی ؟ سفید مردان ؟ صاف و سفید مردان ؟ این است که ما نقطه مرجع? این واقعا بستگی به چشم انداز خود را. برای آینده ما فروم ما دریافت 228 طرح که از آن ما تصمیم 99. ما در حال در آوردن صدای بیشتر از بومی Latinx و ناتوانی جمعیت.

 

س: زبان تغییر بیش از حد. چگونه می توانم به شما آدرس آن ؟

یک: هفده سال پیش “تنوع” کلمه بود. در حال حاضر وجود دارد برخی از واکنش در برابر کلمه “تنوع” از آنجا که برخی از مردم فکر می کنم آن را همه چیز در مورد اقدام مثبت و سهمیه. بسیاری از مردم ترجیح می دهند “ورود” یا “متعلق است.” وجود دارد گسترش LBGTQ و ما اضافه شده اند ما ضمایر به ارتباطات در فروم. متفاوت abled ترجیح داده است بیش از غیر فعال است. کلمات مهم و آنها همچنان به تغییر.

 

س: از کدام بخش آیا شما در قرعه کشی بیشتر از شرکت کنندگان خود را?

یک: منابع انسانی, بهداشت و درمان, قانون, آموزش عالی; شرکت های بزرگ و دولت ما دو تا از بزرگترین بخش های.

 

س: چه صدای گم شده در این بحث ؟

یک: به لحاظ اجتماعی و سیاسی محافظه کار صدای. که در آن ما در حال سقوط است. اگر آنها احساس نمی گنجانده شده در این گفتگو پس از آن ما در حال انجام شغل ما است. در این سال انجمن ما یک جمهوری خواه لاتین فعال است که یک مفسر فاکس نیوز صحبت کردن در مورد مهاجرت از روسیه صحبت کردن در مورد تنوع و یک هنرمند هیپ هاپ است که انتقاد از اسرائیل است. این نوع از اشتعال تفکر ما در مورد.

 

س: چه جلب شما را به این کار ؟

یک: من آموزش دیده به عنوان یک ارکستر فلوت زن و من هنوز هم انجام با, St. Paul مدنی سمفونی. من انجام شده بود مقننه و دولت کار قبل از حضور در این فروم در سال 2002. آنها با استخدام من در این کنفرانس است. من سه روز در هفته و سپس با هیچ یک از کارکنان و هیچ ، من می خواهم به یاد بگیرند که از ما گذشته و درک که در آن ما در حال رفتن است. بهتر باشد بیشتر است.

 

س: توصیف بهترین کیفیت به صورت موثر 21st-century رهبر.

یک: همدلی — در حال قادر به قرار دادن خود را در یکی دیگر از موقعیت. شفافیت و آسیب پذیری. اگر شما در حال رفتن به انتظار مردم خود را به انجام آنچه شما می خواهید آنها را به انجام, شما باید قادر به تماس با آن را برای خودتان: “اینجا که من هستم مغرضانه. به من کمک کند با این.” که جلب نوع حمایت شما می خواهید برای دریافت کار انجام می شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im