چگونه آنفولانزای همه گیر کمک نازی ها به دست آوردن قدرت

اسپانیایی آنفولانزای همه گیر از سال 1918 به ارمغان آورد بسیاری از مرگ و میر که ضعیف مردم آلمان و تقویت نازی قدرت باعث سوال که آیا coronavirus ممکن است تغییر شکل چشم انداز سیاسی در ایالات متحده بر اساس یک مطالعه جدید.

تحقیق منتشر شده توسط بانک فدرال رزرو نیویورک, بررسی نقش ‘آنفلوآنزای اسپانیایی’ در تغییر نظام سیاسی در آلمان بین سال 1918 و 1920.

پس از همه گیر شدند و بیش از 50 میلیون نفر و آلوده به یک سوم از جمعیت جهان حزب نازی قدرت را.

این تحقیقات نشان می دهد که الگوهای رای گیری در شهرهای آلمان با کمترین تعداد مرگ و میر ناشی از آنفلوانزا معطوف به استفاده از نازی ها.

“آنفلوانزا و میر خود را به حال یک اثر قوی در سهم آرا برنده توسط افراط گرایان به طور خاص افراطی ملی حزب سوسیالیست” نویسنده مطالعه Kristian Blickle نوشت. “این نگه می دارد حتی زمانی که ما برای کنترل یک شهر مذهبی و قومی آرایش منطقه ای بیکاری گذشته جناح راست رای گیری و محلی دیگر ویژگی فرض درایو افراطی رای به اشتراک گذاری.”

پس از همه گیر نازی ها برداشت کنترل بر رای دهندگان آلمانی در جوامع با تاسیس ضد یهودی و ضد اقلیت گرایش. گروه های دیگر, اما, نیست, قادر به در دست گرفتن کنترل تازگی شکل رای دهندگان.

“همان الگوهای نمی شد و قابل مشاهده برای رای برنده توسط دیگر احزاب تندرو مانند کمونیست ها” مطالعه نوشت.

“ارتباط بین آنفلوانزا و میر و سهم رای برنده جناح راست گرایان قوی تر است و در مناطق که تا به حال در طول تاریخ متهم اقلیت ها به ویژه مسلمانان برای قرون وسطی آفت” این مطالعه به این نتیجه رسیدند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de