چگونه Coronavirus را قادر می سازد تا مسافران برای خرید کسب و کار کلاس پروازهای ارزان تر از مربی

نیویورک, Feb. 28 سال 2020 /PRNewswire/ — آیا شما می دانید که آن را ممکن است برای خرید کلاس اول بلیط های هواپیمایی ارزان تر از مربی ؟

از سال 2000 رابرت Laney شده است به نقل از روزنامه هایی مانند نیویورک تایمزگفتن مصرف کنندگان چگونه به صرفه جویی در پول در مسافرت هوایی. وب سایت خود را غیر ارادی نشان می دهد در معرض مخفی در شهرستان های فروش بلیط و تخفیف دیگر برای پر کردن صندلی های خالی که شرکت های هواپیمایی نمی خواهند شما بدانید.

ادامه مطلب

در حال حاضر با ترس از Coronavirus griping جهان و خفقان سفر به آسیاهواپیمایی در حال ramping تا تاکتیک های خود را برای پر کردن صندلی های خالی ایجاد صرفه جویی های بزرگ برای مسافران است.

“پس از یک بحران مانند 9-11, سارس یا 2008 سقوط بازار سهام وجود دارد یک افت شدید در سفر مصرف به طور معمول یک سال به دوباره بجای اول برگشتن” گفت: غیر ارادی نشان می دهد خالق رابرت Laney. “برای پر کردن خالی کلاس اول صندلی شرکت های هواپیمایی ارائه شده با تخفیف کرایه مانند مسافت پیموده شده و برنامه های مخفی در شهرستان بلیط.

“همه” خبر شهرستان بلیط داستان های ترسناک است که برداشت سرفصل در سال 2019 به طور ناگهانی از بین رفت و این تصادفی نیست. در زمان بحران هواپیمایی تکیه در شهرستان بلیط به فروش صندلی. اگر مخفی شهرستان بلیط صرفه جویی در پول شما دریغ نکنید. برو برای آن. بعد از همه شرکت های هواپیمایی در حال پرداخت برای صندلی های خالی که ممکن است در غیر این صورت منقضی بی ارزش است.”

در اینجا چگونه کار می کند: فرض کنید شما می خواهید برای پرواز به دالاس از فیلادلفیا. یک پرواز مستقیم می تواند هزینه $1,300. شما هم که کشف دالاس یک توقفگاه بین راه در راه به هوستون اما تنها هزینه $485. به عنوان یک شهرستان بروشور شما خرید فیلادلفیادالاسهیوستون, deplane در دالاس و صرفه جویی 70 درصد است.

بر خلاف باور عمومی کرایه لزوما بر اساس فاصله اما چقدر هواپیمایی می توانید آگهی به پرداخت. هنگامی که اعلامیه حاضر به overpay هواپیمایی با استفاده از پنهان شهر, بلیط, خرید رویدادها و مسافت پیموده شده قرعه کشی به دور از unsold صندلی.

مخفی شهرستان بلیط یک تاکتیک ایجاد شده توسط صنعت هواپیمایی. بدون این نوع از فروش بلیط خالی بالاتر از حد ارزشگذاری کسب و کار و کلاس اول کرسی خواهد رسید بی ارزش است. هواپیمایی ادعا می کنند آن را غیر قانونی است و آنها در حال از دست دادن پول است. آنها را وادار مخفی شهرستان بلیط استفاده توسط overstating خود را کرایه و ارزش خود را از صندلی های خالی.

“در هر بلیط مبتنی بر کسب و کار اعم از رویدادهای ورزشی به کنسرت unsold در آن زمان کرسی کاهش در ارزش به عنوان رویداد تاریخ روش به جز در صنعت هواپیمایی شرکت های هواپیمایی کارشناسی ارشد از دستکاری در بازار مجبور کرایه افزایش غیر طبیعی گاهی اوقات parabolically حتی زمانی که هیچ کس را خرید.

“اگر مخفی شهرستان بلیط خیلی بد بود شرکت های هواپیمایی را لغو و آنها را چند دهه پیش. مخفی شهرستان فروش بلیط همچنان وجود دارد چرا که شرکت های هواپیمایی می خواهید آن را به وجود با وجود آنچه که آنها ادعا می کنند publicly. زمانی که آگهی توقف خرید آسیا بلیط هواپیمایی مدل کسب و کار overvaluing صندلی های خالی در دود می رود.

زمانی که Laney 19 بود او استخدام شد توسط سرمایه گذاران خصوصی برای خالی کردن خالی صندلی های هواپیمایی با استفاده از بحث برانگیز و در عین حال روش های موثر و به سرعت متوجه شدم که چگونه مصرف کنندگان می تواند صرفه جویی در قیمت بلیط.

“من به اندازه کافی به نوشیدن اما خودم زانو در آژانس 75 درصد تخفیف (AD75), خبر شهرستان و کارکنان تخفیف بلیط. شرکت های هواپیمایی در آغوش تاکتیک من کمک کرد تا اجرا. بسیاری از این استراتژی از جمله شهر پنهان بلیط یک بار دیگر موضوعات داغ. من به اشتراک گذاری تجربیات من با شما با استفاده از این استراتژی در وب سایت من” گفت: Laney.

غیر ارادی نشان می دهد که یک e-book و پادکست خدمات است که ارائه می دهد به روز رسانی استراتژی ها و فرصت ها برای سفر صرفه جویی در حالی که افشای خطوط هوایی واقعا خود را پر کنید راحت ترین صندلی.

برای بیش از 25 سال Laney شده است یک مسافر مدافع شناسایی و افشای تامین کننده فریب معمولا خسته شده اید توسط بسیاری از مسافران است. Laney به وقایع تجربیات خود را با شرکت هواپیمایی سیاست در وب سایت خود را.

این یک باید برای هر کسی که علاقه مند به یادگیری بیشتر در مورد چگونه هواپیمایی کار می کنند و چگونه شما می توانید با استفاده از دوربین شهرستان بلیط AD75 بلیط و مسافت پیموده شده برنامه. محبوبیت هستند $2.99 و یک اشتراک سالانه برای غیر ارادی Reroute است $89. به صورت جدی مسافران, وب سایت مشاوره می تواند نجات هزاران نفر بیش از یک سال است.

مخفی شهرستان بروشور توسط توز
یاد بگیرند که چگونه شما می توانید پرواز در صف مقابل و پرداخت کمتر از مربی. نوازنده دیوید Gagne و غیر ارادی نشان می دهد بنیانگذار رابرت Laney تیمی به شکل توز. گروه اول آهنگ پنهان شهر پرواز (بلیط) انجام شده است توسط دیوید Gagne.

خبر شهر پرواز (بلیط) دیده می شود در https://www.youtube.com/watch?v=Q0hnv9_Ra7o و در دسترس است برای محبوبیت در https://store.cdbaby.com/cd/thereroutes. از این پس باید بیشتر شرکت هواپیمایی مربوط به آهنگ ها برای انتشار برنامه ریزی شده از جمله یک شهر باشگاه رقص آهنگ آکوستیک نسخه از شهرستان بروشور انجام شده توسط دیوید Gagne زنده در شهر نیویورکو تصنیف از کانی چانگ.

برای کسب اطلاعات بیشتر و یا برنامه مصاحبه به صورت غیر ارادی تغییر مسیر و یا توز تماس رابرت Laney در [email protected] یا (917) 338-4338.

منبع غیر ارادی Reroute

لینک های مرتبط

https://i-reroute.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>