چگونه کشیدن علف های هرز برای یک بعد از ظهر پاک تر از حیاط جلویی

علف های هرز نشان داد تا شبانه به عنوان اگر آنها می خواهم به یک مهمانی دعوت شده من نمی دانم که من پرتاب شد.

من نادیده گرفته و آنها را برای یک هفته شاید دو آنها بزرگ شد. برخی از عینک کوچک گل های زرد دیگران جوانه زده خاردار برگ های تیره.

بهار است و فصل خود را هنگامی که پراکنده باران و زمین مرطوب به نفع ورود خود را.

آنها مصرف بیش از, پوشش driveway گردان کوچک رایگان کتابخانه در محدود کردن و پر کردن شکاف در آجر پاسیو.

من تصمیم به مقابله با یک بخش در یک زمان. من تنظیم زنگ هشدار در گوشی من برای 30 دقیقه قبل از شروع. من کشیده علف های هرز در یک زمان پیدا کردن سرعت است که احساس تقریبا مراقبه.

هنگامی که زنگ هشدار به صدا بعد از نیم ساعت من نگه داشته در آن است.

این کار سخت و طاقت فرسا کشیده بود من روی نیمکت و به دور از کامپیوتر صفحه قرار داده و من خارج است. خورشید گرم شانه های من, گرفتن خودت از صبح هوا.

همسایه گربه سیاه که با استفاده از منطقه خود را به عنوان جعبه بستر به تماشای من approvingly.

من احساس می کنم قلب من آهسته است. چمباتمه در میان علف های هرز, من برنامه ریزی شده کار من روز و مرتب کردن یک مشکل داشتم در ذهن من است.

کشیدن علف های هرز از روی زمین ریشه های خود را دست نخورده بود عجیب رضایت بخش است. من متوقف نمی تا زمانی که من تا به حال پر شده از یک کیسه کاغذی از Someburros و پاک یکی از 10-پا 10-پا منطقه است.

من دراز کشیده و به اطراف نگاه کرد. علف های هرز و حتی تحت فشار قرار دادند تا از طریق ترک در جلوی خانه. من تحسین است که در نوع سرسختی در طبیعت است.

وجود دارد بیشتر به انجام. در حال حاضر من از نوع نگاه به جلو به آن است. جدید وجین ابزار از انبار خانه بدان معنی است که من می تواند حفاری جوانه از بین بخش های سرد کف سازی اطلاعات عمومی در اطراف استخر بدون خم شدن بیش از.

این احساس کمتر از یک کار سخت و طاقت فرسا به نحوی. من متوجه شدم من می خواهم پاک تر از علف های هرز.

فردا من را مقابله با حیاط پشت.

رسیدن به مطلوب در [email protected] ثبت نام برای خبرنامه خود را در اینجا. او را دنبال کنید در Facebook و Twitter @KarinaBland.

پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک azcentral.com امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>