بیمارستان ها و آزمایشگاه ها در حال مسابقه برای ایجاد تست بیشتر گزینه های جدید کروناویروس به عنوان تعداد موارد تایید شده همچنان به صعود و رشد می کند بیشتر نگران این بیماری است.

در آریزونا COVID-19 تست در حال حاضر انجام می شود تنها از طریق دولت به بهداشت عمومی آزمایشگاه, اما تغییرات به گسترش و در دسترس بودن تست در اینجا در افق و شرکت های خصوصی در حال انتظار برای شروع به انجام آزمایشات به زودی.

انتظار می رود افزایش در COVID-19 موارد همراه با نیاز به تست بیشتر به معنی آزمایش های اضافی می تواند به بحرانی در این هفته آمده است.

آریزونا یک مورد تایید شده از جدید کروناویروس تا کنون با دو presumptive موارد مثبت که نه تایید شده توسط CDC که از صبح روز جمعه.

در حالی که هیچ کس می داند و در عین حال چگونه بسیاری از مردم خواهد شد نیاز به آزمایش می شود در هفته های آینده ارین Graf, co-مدیر میکروب شناسی در کلینیک مایو در آریزونا گفت: این مهم برای بیمارستان ها و سازمان های خصوصی و دیگران به ارائه آزمون های اضافی در علاوه بر این به آنچه که دولت می تواند انجام دهد.

“در حالی که آنها فوق العاده است و ما از آنها حمایت آنها فقط احتمالا نمی تواند رسیدگی به این حجم که رفتن به آمده” Graf گفت.

تا همین اواخر COVID-19 تست تنها می تواند انجام شود با استفاده از آزمون تولید شده توسط مراکز کنترل بیماری و توزیع به وزارت امور خارجه آزمایشگاه. CDC ضربه گیر با اولیه توزیع چرا که دسته اول از تست ارسال شد به خطر بیافتد که منجر به نادرست نتایج آزمون.

دفعات بازدید: آخرین: تغييرات در coronavirus در آریزونا

در یک رسانه telebriefing شنبه, نانسی r. schultze ، مدیر مرکز ملی ایمن سازی و بیماری های تنفسی کاهش یافته است می گویند دقیقا چه علت botched آزمايش با توصیف آن به عنوان یک جریان بررسی است.

CDC است پس ثابت خود را تست کیت اما اشتباه منجر به عمده تاخیر در تست در دسترس بودن بیشتر تقویت عمومی ترس در مورد امکان تشخیص داده نشده COVID-19 موارد است. به منظور آزمایش قابلیت به خط مقدم از شیوع FDA صادر راهنمایی های جدید در فوریه. 29 به اجازه می دهد, فدرال-گواهی آزمایشگاه های واجد شرایط به بالا انجام پیچیدگی آزمایش برای انجام coronavirus تست.

این اجازه می دهد تا بیمارستان ها و آزمایشگاه ها و سایر سازمان های سلامت در سراسر کشور به منظور توسعه خود را در خانه به کروناویروس آزمون.

بیشتر: چگونه سه ASU محققان در حال کار برای پیدا کردن یک coronavirus واکسن

در مارس 4, CDC گسترش آن تست معیارهای COVID-19 از بیماران بدحال و یا افرادی که با سفر روابط به مناطق آسیب دیده شامل یک گروه وسیع تری از بیماران علامت دار. در دستورالعمل جدید CDC اجازه می دهد تا برای بیشتر تشخیص توسط پزشک و یا پزشکان در تصمیم گیری اینکه آیا یا نه یک بیمار باید آزمایش می شود.

این تغییرات به احتمال زیاد منجر به یک افزایش شدید در تعداد زیادی از مردم در حال آزمایش جدید coronavirus تعدادی بود که در حال حاضر رو به افزایش در ایالات متحده آمریکا با بیش از 200 تایید موارد این ویروس در سراسر کشور.

در آریزونا کلینیک مایو, Sonora تلاش آزمایشگاه و ترجمه موسسه تحقیقات ژنومیک در فلگستفف امیدوار به رول از آزمون خود را به زودی. بسیاری از آزمون های خود را شبیه به سی دی موجود تست که متکی بر یک تکنیک شناخته شده به عنوان رونویسی معکوس واکنش زنجيرهای پليمراز در غیر این صورت کوتاه شده به روش RT-PCR.

این روش متکی بر تقویت ژن های خاصی از کروناویروس جدید به طوری که آن را نشان می دهد به عنوان یک نتیجه مثبت اگر ویروس در حال حاضر در یک بیمار است. آن را بسیار حساس و خاص آزمون است که به طور معمول استفاده می شود برای تشخیص بیماری هایی مانند آنفولانزا.

چگونه سی دی تست کار می کند ؟

اولین گام در آزمایش یک بیمار شامل گرفتن یک سواب و جمع آوری یک نمونه از فرد بینی یا گلو. که نمونه های ارسال شده به آریزونا دولت آزمایشگاهی آغاز شد که در خانه تست برای COVID-19 روز دوشنبه. تمام نمونه ها باید به سرعت پردازش می شود به منظور جلوگیری از ویروس مواد ژنتیکی از تجزيه قبل از آزمون اجرا می شود.

مواد ژنتیکی در این مورد RNA به عنوان یک طرح برای ویروس و حیاتی است برای تشخیص آن است.

در آزمایشگاه مواد ژنتیکی در نمونه جدا خواهد شد و پس از آن در ترکیب با موادی که باعث یک واکنش است. اگر COVID-19 است در حال حاضر مواد را ایجاد کپی از بخش های خاص و یا توالی ویروس آقايی که منحصر به فرد هستند به COVID-19.

“همین دلیل است که این چنین یک آزمایش خوب از آنجا که ما می تواند بسیار خاص در مورد دقیقا همان است که توالی RNA ما تشخیص به طوری که ما به طور تصادفی تشخیص پسر عموی این coronavirus” Graf گفت.

CDC با تمرکز بر چند بخش مختلف از این ویروس RNA است که یکی از آنها مسئول ایجاد بخشی از ویروس پوسته شناخته شده به عنوان nucleocapsid.

هر گونه کپی از این ویروس در مواد ژنتیکی پس از آن نشان می دهد یک سنبله در یک ماشین است که نشان می دهد حضور جدید کروناویروس.

“اگر وجود دارد به اندازه کافی برای شروع ما یک سیگنال است که می گوید: “این بیمار واقعا این رمان coronavirus'” Graf گفت.

نمونه های آزمایش در دولت آزمایشگاه هستند و سپس فرستاده شده به سی دی آزمایشگاه دوم بررسی برای اطمینان از صحت نتیجه.

منبع: جمهوری گزارش; تصویر توسط نیکول Schaub

دقیق چگونه RT-PCR آزمون ؟

یکی از پتانسیل دام از این تکنیک این است که نمونه های جمع آوری شده از بینی و گلو — بخشی از دستگاه تنفسی فوقانی — اما این ویروس عمدتا باعث کاهش عفونت دستگاه تنفسی در ریه ها.

این بدان معناست که آن را ممکن است برای جمع آوری به اندازه کافی نمونه از ویروسی دستگاه تنفسی فوقانی حتی اگر یک بیمار آلوده است.

“بدون آزمون است که تا به حال کامل” Graf گفت. “گاهی اوقات اگر در سطح خیلی پایین است ، ما ممکن است نادرست نتیجه منفی.”

دلیل نمونه نیست جمع آوری شده از یک فرد پایین تر دستگاه تنفسی یا ریه ها است چرا که انجام این کار خیلی بیشتر به چالش کشیدن با توجه به گراف.

اگر بیمار همچنان بیمار و پزشکان را رد بیماری های دیگر می تواند آنها را انتخاب کنید به جمع آوری و آزمایش نمونه ها از مجاری تنفسی تحتانی.

یکی دیگر از پتانسیل کمبود این آزمون این است که چگونه حساس است.

“از آنجا که در این آزمون است کاملأ پیچیده حساس مقدار کمی از آلودگی … واقعا می تواند تاثیر, تست” Graf گفت.

همیشه این احتمال وجود دارد که این ویروس می تواند جهش. اگر یک ویروس جهش ژنتیکی در این بخش هدف این آزمون می تواند ارائه آزمون در حال حاضر بی فایده است.

تمام ویروس های جهش به گفته دکتر دیوید Engelthaler به همکاری مدیر و دانشیار پاتوژن و میکروبیوم بخش در TGen شمالی در فلگستفف بنابراین این انتظار وجود خواهد داشت برخی از تغییرات به این ویروس در ماه های آینده.

اما Graf گفت که او مطمئن است coronavirus کارشناسان در CDC برداشت پایدار بخش هایی از مواد ژنتیکی ویروس به هدف قرار دادن بخش هایی که انتظار نمی رود به جهش.

Engelthaler گفت: با هدف قرار دادن نقاط مختلف ژن در روش RT-PCR آزمایش محققان ساخته شده است در شکست امن به طوری که اگر یک ژن جهش ژنتیکی دیگر غیر جهش یافته ژن را هنوز هم نشان می دهد یک نتیجه مثبت برای ویروس.

Sonora تلاش است که هنوز در مراحل اولیه تست و توسعه و با توجه به علمی پزشکی, مدیر برایان Koeneman.

“ما به دنبال در همه ما ماندگار گزینه برای تست و در حال حاضر ما ارسال کنید هر چیزی را به FDA,” او گفت:.

او گفت: Sonora تلاش خواهد شد به احتمال زیاد نیز تمرکز بر ایجاد یک روش RT-PCR تست شبیه به سی دی.

چگونه بسیاری از آزمون ها در دسترس هستند ؟

در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز دوشنبه آریزونا وزارت بهداشت مدیر خدمات کارا مسیح کاهش یافته و به یک تعداد دقیق جدید کروناویروس تست کیت دولت آزمایشگاهی بود اما گفت که این آزمایشگاه می روند تا 450 نمونه در روز است.

“ما پیش بینی نشده است و هر گونه کمبود در کیت های آزمایش برای دولت ما بهداشت عمومی آزمایشگاه برای تست این بیماری” مسیح گفت. “همانطور که ما نیاز اضافی آنهایی که CDC است که قادر به ارائه آنها به ما.”

آریزونا را آزمایش کرده است 51 نفر به تاریخ.

در سراسر کشور وجود دارد 67 اعتبار بهداشت عمومی آزمایشگاه که می توانید انجام COVID-19 تست با سی دی تست به گزارش انجمن بهداشت عمومی آزمایشگاه با اضافی 13 labs در حال پیشرفت برای تایید به عنوان از صبح روز جمعه.

هر یک از این آزمایشگاه دارای ظرفیت آزمون 100 بيمار در هر روز با توجه به ارتباط و زمانی که همه محلی و ایالتی بهداشت عمومی آزمایشگاه هستند و در حال اجرا ملی عمومی آزمایشگاه تست ظرفیت باید 10,000 بیماران در هر روز.

“داشتن این آزمایشگاه های خصوصی راه اندازی به انجام تست تشخیصی برای این افراد واقعا خوش آمدید” گفت: Kelly Wroblewski مدیر بیماری های عفونی برای انجمن.

Wroblewski گفت که او پیش بینی بسیاری از آزمایشات انجام خواهد شد در روزهای آینده به ویژه به دلیل پروتکل استاندارد است که برای تست در معرض هر فردی روزانه حدود 14 روز است.

“هنگامی که شما در حال بررسی شیوع شما نه تنها تست افرادی که بیمار هستند, هستید, تست تمام مخاطبین خود را,” او گفت:. “که بسیاری از آزمایشات است.”

Wroblewski و گفت: آزمایشگاه باید تمرکز بر دست زدن به موارد شدید و یا کسانی که با روابط روشن به شیوع و نه در هر مورد که در آن کسی که فکر می کند آنها ممکن است جدید کروناویروس اما ندارد شواهد قوی در پشت این باور است.

“این نوع از آزمایشات ما نمی خواهید برای آمدن به بهداشت عمومی آزمایشگاه به طور کلی به دلیل آن را تحت الشعاع سیستم و تاخیر تست برای افرادی که واقعا به آن نیاز دارید,” او گفت:.

چه تست های دیگر ممکن است در دسترس خواهد بود به زودی در آریزونا ؟

کلینیک مایو شده است در حال توسعه یک روش RT-PCR و آزمون است که شبیه به سی دی آزمون با توجه به گراف. مایو برنامه ای برای ارسال مدارک تا پایان هفته آینده برای دریافت اضطراری با استفاده از مجوز از FDA برای آن تست.

پس از ارسال مدارک Graf گفت: کلینیک مایو می توانید شروع به آزمایش نمونه های جدید کروناویروس.

TGen نیز به سرعت در حال توسعه خود را تست COVID-19 که شامل دو بخش است. یک بخشی از TGen و تحلیل یک روش RT-PCR آزمون شبیه به سی دی. بخش دیگر این است که کمی متفاوت از آزمون است که در آن محققان خواهد آماده سازی مواد ژنتیکی از نمونه های بیمار برای رفتن به یک توالی ژن ماشین.

یک توالی ژن ماشین می توانید به عنوان خوانده شده مواد ژنتیکی از یک نمونه و سپس “تف کردن” و یا دنباله یک کپی از کل ژنوم و یا آقايی که آیا آن را از RNA یا DNA.

اگر COVID-19 است که در حال حاضر این توالی ژن تکنیک اجازه می دهد محققان به نگاه در کل ویروس ژنتیکی طرح برای تعیین اینکه آیا این ویروس جهش و کشف کردن که در آن از آن می آید و اساسا ایجاد یک درخت خانواده از هر مورد.

بدانند که در آن virus می آید از می تواند بسیار مهم در ردیابی جامعه انتقال.

“یکی از چیزهایی که فاقد درک است چقدر ویروس است که در واقع در جوامع ما در حال حاضر و چگونه بسیاری از مردم در واقع ممکن است آلوده” Engelthaler گفت.

TGen شده است در تماس با FDA, Engelthaler گفت: برنامه ای برای ارسال آن آزمون به FDA برای تصویب در اوایل هفته آینده پس از آن کار به آن آزمایشگاه مورد تایید فدرال ترخیص کالا از گمرک برای انجام تست.

چه مدت RT-PCR آزمون را ؟

در روز دوشنبه در کنفرانس مطبوعاتی مسیح گفت: چرخش خواهد بود کمتر از یک روز برای تست های انجام شده در دولت های آزمایشگاهی. آریزونا وزارت بهداشت خدمات را پاسخ به سوالات در مورد چه مدت آن طول می کشد برای آزمایش به تایید توسط CDC.

اگر شما می خواهید به آزمایش می شود, آنچه که باید شما انجام دهید ؟

علائم کروناویروس جدید طیف وسیعی از خفیف تا شدید اما برخی از افراد ممکن است تجربه هر گونه علائم در همه. علائم شایع شبیه به کسانی که از آنفولانزا و شامل تب و خستگی و سرفه های خشک. دیگر علائم شامل درد و گرفتگی بینی و آبریزش بینی و گلو درد یا اسهال.

کسانی که بیشتر در معرض خطر ابتلا به عفونت COVID-19 افرادی که به تازگی از سفر به مناطق مداوم عفونت با توجه به مسیح و افرادی که در تماس نزدیک با کسی که تشخیص داده شود و یا مشکوک به این بیماری است.

Graf گفت: بیمارانی که فکر می کنم آنها در معرض خطر هستند و یا COVID-19 نشانه نمی خواهد بود قادر به رفتن به طور مستقیم به مایو برای تست و باید با مشورت پزشک خود را برای تعیین اینکه آیا آنها باید به دنبال تست.

“همه باید به عادی خود پزشکان,” او گفت:. “اگر شما و ارائه دهنده بحث و احساس می کنم به شدت که شما نیاز به آزمایش می شود که می توان در ارائه دهنده نيست.”

آماندا موریس را پوشش می دهد همه چیز علوم زیستی است که شامل مراقبت های بهداشتی, تکنولوژی, جدید پژوهش و محیط زیست است. او را راهنمایی, ایده های داستان و یا سگ الگوهای رفتاری در amorris@gannett.com و او در توییتر دنبال کنید @amandamomorris برای علوم زیستی آخرین به روز رسانی.

مستقل پوشش علوم زیستی در آریزونا است که توسط یک کمک مالی از Flinn پایه و اساس است.

پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک azcentral.com امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im