اولین پاسخ دهندگان در Maricopa شهرستان و سراسر کشور باید اقدامات لازم برای اطمینان از افسران و کارکنان پزشکی نیست در خطر پیمانکاری و یا گسترش coronavirus به عنوان آنها همچنان به کمک به مردم است.

در اوایل این ماه فدرال مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری منتشر شد دستورالعمل برای اولین پاسخ دهندگان مانند پلیس و آتش نشان و اورژانس پزشکی تکنسین.

“برای پرسنل اجرای قانون انجام روزانه فعالیت های روزمره فوری خطر سلامت در نظر گرفته شده است کم” CDC سایت می گوید.

به طور کلی آریزونا در نظر گرفته می شود در حداقل سطح جامعه گسترش, با توجه به وزارت امور خارجه از خدمات بهداشتی و درمانی. به عنوان جمعه وجود نداشته است و نه تایید و یا presumptive موارد مثبت مردم با کوروناویروس.

در مارس 5, گروه میزبانی یک وبینار به اولین پاسخ دهندگان راهنمایی در مورد این مسئله.

بخش توصیه می شود که تمام 911 کنندگان بپرسید که آیا تماس گیرنده بیمار تب دارد و سرفه و یا علائم تنفسی — که همه آنها بالقوه علائم کروناویروس.

اگر بیمار دارای این علائم توزیع کننده باید:

 • توصیه تماس گیرنده از تماس با بیمار تا کمک های پزشکی می رسد.
 • هشدار به همه اولین پاسخ دهندگان در مورد علائم بیمار.
 • توصیه اول پاسخ به پوشیدن پزشکی ماسک و دستکش و روپوش و حفاظت از چشم در زمانی که آنها در تماس با بیمار است.

هنگامی که اولین پاسخ باعث می شود تماس با بیمار, آنها باید یک ماسک صورت در بیمار بلافاصله وزارت بهداشت توصیه می شود.

ققنوس در آتش سخنگوی وزارت Cpt. Kenny اورتون گفت: 911 اپراتور هستند “غربالگری تماس برای امکان عفونت کروناویروس.”

“اگر یک عفونت کرونا ويروسی است که مشکوک به یاد ما اعضای ما به پوشیدن وسايل حفاظت فردی مناسب به منظور ارائه خدمات به بیمار و همچنین محافظت از خود,” او گفت:.

او افزود که اگر پاسخ اول و یا کارمند دیگر در معرض ویروس های بخش “خانه عفونی افسر کنترل” که برای نظارت و بررسی و جلوگیری از گسترش بیماری است.

در Pinal County, همه کارکنان از جمله اولین پاسخ دهندگان از دریافت یک یادداشت با بهترین شیوه های مشابه به CDC توصیه های.

“با آخرین اخبار در مورد ایالات متحده برای اولین بار موارد و گسترش کروناویروس در آمریکا, ما می خواستیم تا مطمئن شوید که به ارائه برخی از اطلاعات و منابع برای رسیدگی به این شیوع” لورن ریمر یک شهرستان کلانتر سخنگوی گفت.

سخنگوی ققنوس پلیس گفت: ماموران پلیس پس دولت در بخش بهداشت و درمان دستورالعمل ها.

در وب سایت خود وزارت بهداشت دولت توصیه می کند همه:

 • شستن دست ها اغلب با آب و صابون و یا حداقل به مدت 20 ثانیه. اگر آب و صابون در دسترس نیست با استفاده از یک مبتنی بر الکل ضد عفونی کننده دست که حاوی حداقل 60% الکل است.
 • اجتناب از دست زدن به چشم خود بینی و دهان با دست نشسته.
 • ماندن در خانه هنگامی که شما مریض هستند.
 • اجتناب از تماس نزدیک با افرادی که بیمار هستند.
 • پوشش خود را از سرفه یا عطسه با دستمال یا آستین خود را (و نه دست خود را).
 • تمیز و ضد عفونی اغلب لمس اشیاء و سطوح.

در مسا مقامات اداره آتش نشانی گفت: کارکنان آن است که درمان coronavirus به عنوان آنها را از هر گونه بیماری های دیگر.

“ما اساسا در پاسخ به این تماس به ما به انجام هر یک از دیگر تماس بگیرید که می آید به عنوان یک برنامه به طور بالقوه بیماری مسری گفت:” معاون رئیس فارست اسمیت سخنگوی سازمان آتش نشانی. “ما خدمه توصیه شده است برای ادامه به پوشیدن تجهیزات حفاظت فردی که در دسترس به آنها.”

برای افسران پلیس CDC توصیه می کند آنها را مشابه اقدامات احتیاطی به عنوان شهروندان مانند نگه داشتن شش پا را از مردم دور شستن دست با آب و صابون به مدت 20 ثانیه و اجازه دادن به کارکنان پزشکی در رسیدگی به کروناویروس مبتلا ،

آن را نیز توصیه می کند که افسران حمل تجهیزات حفاظتی در مورد آنها در تماس با فرد مبتلا به ویروس است. که تجهیزات باید شامل:

 • دستکش یکبار مصرف.
 • ماسک صورت.
 • حفاظت چشم از قبیل عینک.
 • لباس شب یا لباس (اگر قادر به پوشیدن لباس های یکبار مصرف لباس یا بارانی یا روپوش به دلیل آن محدودیت دسترسی به وظیفه تسمه و چرخ دنده اطمینان وظیفه تسمه و چرخ دنده هاي ماشين ظرفشويي پس از تماس با فرد CDC توصیه می کند.)

اگر یک افسر می آید در تماس با کسی که با این ویروس باید آنها را ضد عفونی وظیفه خود را با تجهیزات ضد عفونی کننده قبل از آنها دوباره از آن استفاده.

Uriel گارسیا عمومی را پوشش می دهد-مسائل ایمنی در آریزونا. او را در رسیدن به uriel.garcia@azcentral.com. او را دنبال کنید در توییتر @ujohnnyg.

پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک azcentral.com امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de