چگونه دسترسی سریع به تمام دانش تغییر کرده است راه من خواندن و تماشای تلویزیون

من خواندن ایمان مارتین “قتل در علفزار” که نویسنده در توصیف یک شخصیت به عنوان پوشیدن یک پیراهن که تا به حال نازک ک ñç ی ó راه راه. ک ñç ی ó? نبود یک کلمه من می دانستم که.

من آن را گوگل بر روی گوشی من. “روشن یا قرمز رنگ است.” در حال حاضر من می توانم ببینم راه راه کارآگاه بازرس رئیس Paul Danvers’ پیراهن به وضوح در چشم ذهن. و از آن زمان فقط چند ثانیه برای پیدا کردن.

من متوجه شدم که چگونه اغلب من که شیر بر روی صفحه نمایش گوشی خود را به نگاه کردن کلمات ناآشنا در حالی که من خواندن.

نویسنده این سری شامل کارآگاه بازرس هیلاری سبز به زبان انگلیسی است طوری که من پیدا کردم خودم به دنبال کاملا چند ناآشنا نظر مانند “sod” (“چیزی یا کسی در نظر گرفته ناخوشایند و یا دشوار است”) و “دمنده” (عامیانه برای تلفن) و اسلون رنجر (شیک, upper-class فرد).

زمانی که من یک کودک بود و آمد در سراسر یک کلمه, من نمی دانم, من می خواهم آن را نگاه کردن در ما خانواده بزرگ فرهنگ لغت.

در حال حاضر من بیشتر از یک کلمه است. مارتین شخصیت در این سریال زندگی در یک narrowboat. من می دانستم که آنها چه بودند اما تا به حال هیچ ایده از ابعاد.

ساخته شده به جا های باریک انگلیسی کانال قفل آنها فقط 6 فوت و 10 اینچ گسترده و 72 ، (جای تعجب نیست که هیلاری دوست پسر از معاون احساس تنگ در Mollern.)

هر اطلاعاتی که می خواهید در نوک انگشتان من. آن را نه فقط در حالی که خواندن اما در حالی که تماشای تلویزیون (من نمی توانم از طریق یک قسمت از “تاج” بدون نگاه کردن منابع تاریخی) و در گفتگو واقعیت-چک کردن خودم.

تمام اطلاعات بلافاصله در دسترس ما می تواند طاقت فرسا. شاید برخی از دست دادن تعجب در زمان آن طول می کشد برای رسیدن به یک فرهنگ لغت یا, دانشنامه آزاد, اما من می خواهم به دانستن در حال حاضر. این باعث می شود من احساس می کنم دقیق.

در مارتین “قتل در باغ” من در سراسر کلمه “تند و تیزی.” ضربه بزنید ، روی ضربه بزنید. “کیفیت بودن خوش تحریک و یا هیجان انگیز است.”

دقیقا همان است که.

رسیدن به مطلوب در karina.bland@arizonarepublic.com. ثبت نام برای خبرنامه خود را در اینجا. او را دنبال کنید در Facebook و Twitter @KarinaBland.

پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک azcentral.com امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

ایندکسر