چگونه یخ عوامل دستگیر شد تبدیل به یک کشنده Ahwatukee ضربات

برای اولین بار آمد, سقوط طنين انداز کردن دیوار از بازنشستگی جامعه مانند یک “مینی بمب اتم” و سپس رگبار گلوله متلاشی صحرا صبح آرام است.

همسایه ها کار خود را در گاراژ و باغ درهم برای پوشش به عنوان دور پاره پاره از طریق فلز و برش به جداول پیک نیک. یک زن به او ضربه خوابه طبقه و به نام 911. کارگران در نزدیکی مدارس و مهدکودکها نگران اینکه آیا آنها باید به مستند.

“این یک جنگ منطقه گفت:” فرانک مرد که در حیاط خود را در Ahwatukee کوهپایه محله هنگام تیراندازی آغاز شده است. “من شنیده ام که خیلی سریع آتش است که از یک دوره از زمان, از آنجایی که من در ویتنام 50 سال پیش است.”

ماموران فدرال از تحقیقات امنیت داخلی (HSI) یک بخش از ایالات متحده مهاجرت و گمرک بودند به دنبال یک انسان-قاچاق مشکوک و آنها می شده است ردیابی برای روز. در سه بینام وانت چهار لباس شخصی اعضای HSI ویژه واکنش تیم به دنبال مظنون SUV آن را به عنوان خارج شد ایالتی 10 جنوبی ققنوس, غیر منتظره و رهبری به Ahwatukee.

به عنوان کاروان خمرهای از طریق محله عوامل تصمیم به انجام یک خطر مانور در نظر گرفته شده برای نیروی SUV برای متوقف کردن.

به جای آمد و تصادف و ضربات.

در عرض چند ثانیه یک HSI وانت ذخیره کردن در بالای یک درخت ازسوی در نیمه راه از طریق یک بلوک دیوار. راننده SUV مرده بود از چند شلیک شد و او چهار مسافر از جمله اتهام قاچاقچی و یک دختر نوجوان زخمی شدند.

آوریل 11, 2019, ضربات پنالتی در میان Ahwatukee را گچ خانه ها و مسیرهای پیاده روی, اگر چه, افراطی بود و نه یک حادثه جدا. از سال 2011 وجود داشته است حداقل 13 تیراندازی مربوط به HSI عوامل بسیاری در 2018-19 با توجه به تحقیقات توسط هوارد مرکز روزنامه نگاری تحقیقی. خبرنگاران یافت گزارش های رسانه ها در دیگر HSI-درگیر تیراندازی, اما نمی تواند به طور مستقل تایید و جزئیات را شامل نمی شود آنها را در تعداد. روشن نیست که چگونه بسیاری از HSI تیراندازی رخ داده در آمریکا به دلیل یخ مقامات خودداری از پاسخ به سوالات و آژانس اطلاعات در دسترس عموم نیست.

وزارت امنیت داخلی در پاسخ به درخواست تحت قانون آزادی اطلاعات ارائه آریزونا جمهوری با خلاصه ای از تیراندازی حوادث از سال 2007 تا سال 2018 است. کسانی که سوابق بیش از یک دوجین دیگر حوادث HSI عوامل شلیک سلاح های خود را — روشن و خاموش وظیفه در اتفاقی تیراندازی و در طول فعالیت پلیس از جمله تیراندازی منجر به مرگ است. در عین حال آنها را شامل نمی شود بسیاری از تیرباران توسط هوارد مرکز که بیشتر آن در حال حاضر شده است به موضوع اخبار گزارش.

مرکز هوارد یافت که حداقل پنج نفر کشته و 11 نفر دیگر از جمله یک 4-year-old boy, زخمی شده است, HSI عامل تیراندازی که اغلب رخ داده در پارکینگ در خارج از مراکز نوار یا رستوران. اما سه نفر از قربانیان, سیاه, اسپانیایی یا بومی آمریکا است. یک مظنون در کالیفرنیا به ضرب گلوله کشته شد و در پشت یک مرد بی گناه در همان دولت بود که به اشتباه در پس از رها کردن کودک در مدرسه است. مرد دیگری در شیکاگو بود که مظنون زخمی شده بود در خانه اش مرکز هوارد یافت.

با وجود پوشش رسانه ای از این تیراندازی چند تن از آنها در این لیست گنجانده از تیراندازی آژانس منتشر شد به جمهوری تحت قانون فدرال است. اما آژانس اطلاعات شامل دیگر تیراندازی که ظاهرا کمتر دریافت تبلیغات از جمله حداقل یکی دیگر تیراندازی در کارولینای شمالی در سال 2015 که “منجر به مرگ یک مظنون.” ترکیب این گزارش ها نشان می دهد تعداد واقعی کشنده HSI تیراندازی است که هر دو بالاتر از آنچه آژانس اذعان کرد در داده های خود را و بالاتر از هر طور شده گزارش شده است.

HSI ایجاد شد در سال 2010 و اصلی واحد تحقیقاتی از وزارت امنیت میهن, پدر و مادر, آژانس از یخ است. آن بیش از 7000 عوامل گسترده اختیارات قانونی برای بررسی آرایه ای از مرزی جنایات از پورنوگرافی کودکان و قاچاق انسان به هنر سرقت و جرائم مالی. در عین حال عملیات خود را تا حد زیادی تحت الشعاع قرار توسط این گروه را بازداشت واحد و مهاجر دستگیری.

فدرال حوادث تیراندازی فرار کرده اند این نوع بررسی در مواجهه با دولت و ماموران اجرای قانون محلی درگیر در حوادث غیر مسلح سیاه مردان که باعث به سیاه و سفید زندگی مهم جنبش و جامعه محور اصلاحات است. کارشناسان می گویند که هیچ گاه به گاه: آژانس های فدرال را احتکار خود تیراندازی داده های مستقل تجزیه و تحلیل خود را از سیاست ها و شیوه های تقریبا غیر ممکن است.

“بسیاری از (پولیس محلی) بخش شفاف” گفت: جفری Mathslice های مشهور بین المللی عدالت کیفری متخصص که مورد مطالعه در معرض خطر پلیس فعالیت برای بیش از سه دهه است. “دولت فدرال را انتخاب نمی شود.”

چه کمی شناخته شده در مورد HSI عملیات می آید تا حد زیادی از وزارت امنیت داخلی بازرس کل گزارش که به انتقاد یخ به صورت زیر منسوخ شده استفاده از زور در سیاست از سال 2004. حسابرسان نیز گسله امنیت ناکافی برای نظارت و مدیریت سازمان خود و همچنین به عنوان انجام نمی دهد به اندازه کافی برای به حداقل رساندن خطر استفاده نادرست از نیروی.

این گزارش همچنین با اشاره به مشکلات با آموزش چالش های که تشدید در سال 2017 پس از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به کارگردانی امنیت به استخدام 15000 جدید عوامل و افسران — 10,000 تنهایی برای یخ.

این همه پرسش های مطرح شده در مورد پاسخگویی. در هر تیراندازی بررسی توسط مرکز هوارد HSI عوامل گفت: آنها از کار اخراج شدند در دفاع از خود. تحقیقات داخلی اگر آنها رخ می دهد در حال ساخته شده است. هیچ عامل متهم شده است در هر یک از این حوادث هر چند یکی مربوط به حقوق مدنی طرح دعوی در دادگاه حل و فصل شد در خارج از دادگاه. دو دیگر فدرال پرونده های حقوقی در حال بررسی است.

حوادث شایع عبارتند از: HSI عوامل 911 تماس برای کمک به پس از یک تیراندازی, امتناع از پاسخ به سوالات در صحنه ترک بدون انجام پیاده روی-throughs با پلیس محلی و اظهارات تنها چند روز بعد از آن با وکلای خود را در حال حاضر.

مقامات از یخ و HSI رد درخواست های مکرر از هوارد مرکز خبرنگاران برای مصاحبه و یا برای پاسخ به نوشته سوالات.

ققنوس اداره پلیس در پاسخ به یک درخواست سوابق منتشر شده در آن گزارش تحقیقی در Ahwatukee تیراندازی از جمله 911 تماس بدن, طب مکمل و جایگزین فیلم عامل و گمان مصاحبه و هزاران نفر از صحنه جرم عکس.

اما یک قطعه از شواهد که منتشر شد — صداهای ضبط شده از ضربات برداشت نزدیک, صفحه اصلی سیستم های امنیتی — نمی شد و تحليل دادهها توسط پلیس. یک بررسی که ضبط انجام شده برای مرکز هوارد توسط دو ملی واجسام کارشناسان دریافتند که اسلحه مانند کسانی که مورد استفاده توسط HSI عوامل بودند به آتش تناقض رسمی روایت است که “پسر بد” ضربه اول.

ققنوس مقامات پلیس نمی خواهد علنا خود را مورد بحث بررسی است.

این Maricopa County دفتر دادستان همچنین با انتقاد عوامل در نوشتن برای امتناع از پیروی از پروتکل های برای افسر-درگیر تیراندازی کرد و گفت که محدود “درجه که درگیر عوامل می توان به طور کامل و با اطمینان از پاک هر گونه تخلف است.”

HSI عامل-درگیر تیراندازی در جای دیگر در سراسر کشور در حال گاهی اوقات مستند در سوابق پلیس محلی و یا در دادگاه و حقوق مدنی دعاوی است. اما تحقیقات اگر آنها رخ می دهد همیشه ساخته شده و یا در حال محدود در حوزه ترک بسیاری از سوالات حل نشده.

“این یک نگرانی عمده پاسخگویی از افرادی که باید از این قدرت برای محروم کردن ما از زندگی و آزادی” گفت: جورج Kirkham, جرم شناسی استاد بازنشسته در دانشگاه ایالتی فلوریدا است که مشورت در بیش از 1500 اجرای قانون موارد است. “آن را محترم حرفه ای و افرادی است که انجام آن را دشوار و مهم است. اما آنها باید برگزار شود به حساب آورد.”

تعقیب و گریز

فرانک مرد هرس بوته زمانی که او شنیده آژیر. بالا رفتن از روی نیمکت باغ به نظیر بر روی دیوار حائل او را دیدم بینام کامیون عقبی یک SUV.

یک ماشین تعقیب او به یاد می آورد تفکر است.

“به محض این که من کردم من شنیده ام این تصادف” مرد گفت. “آن را مانند یک مینی بمب اتم. آن نگاه مانند یک قارچ ابر درختان و شاخه و برگ و گرد و غبار و بتن.”

و سپس تیراندازی آغاز شده است.

همسر او التماس کرد او را به داخل می آیند برای فرار از گلوله. بالغ خود را خوانده کاهش یافته و به کف اتاق خواب و 911 تماس گرفته شده.

“وجود دارد تیراندازی وجود دارد را یک حادثه” یک نفس میشل مک مستر گفت: اورژانس اپراتور.

“چگونه بسیاری از عکس?” توزیع کننده نپرسید.

“چگونه بسیاری از عکس? چگونه بسیاری از عکس? صدها نفر!” مک مستر فریاد زد به تلفن.

هرج و مرج که گشوده حدود 400 فوت دور بود و بخشی از این طرح است.

از اواخر ماه مارس تحقیقات امنیت داخلی عوامل بوده است ردیابی وارن خوزه یک مظنون در اتهام مهاجر عملیات قاچاق از مبادرت به سرمایه Tohono O’odham ملت همراه آریزونا و مکزیک مرز. نماینده چاد Lakosky به دست آمده حکم بازداشت در مارس 9 و شروع به برنامه ریزی خوزه را ضبط.

چون خوزه تا به حال سابقه دستگیری است که شامل اتهام قاچاق انسان تشدید حمله و غیر قانونی سلاح در اختیار داشتن Lakosky گفت: به نام او برای کمک از HSI ویژه پاسخ تیم SWAT واحد. پاسخ عوامل تیم گفت: آنها هشدار داد که خوزه تا به حال سابقه نه مطابق با اجرای قانون و احتمال مسلح شود.

عوامل برنامه ریزی برای دستگیری خوزه در آوریل 11 در پارکینگ یک متل همراه من-10 در چندلر که در آن Chevrolet Trailblazer خال خال شده بود شب قبل از. اما به جای ماندن شب خوزه حال بازگشت به مرز پس از یک تماس در مورد دو مهاجر در به فروش می رساند که نیاز به حمل و نقل به ققنوس.

با این نقطه خوزه بعد گفت ققنوس پلیس او بیش از حد خسته به درایو به تنهایی و به نام برخی از دوستان از رزرو برای کمک به. والنتینا Valenzuela و ترزا مدینه Thomas شده بود از اواخر مهمانی در فروش و توافق برای پیوستن خوزه در درایو به ققنوس.

حدود 4 صبح گروه برداشت دو مهاجر. یکی از آنها ماریا مارتینز-Luna, 17, پلیس گفت که خوزه تا به حال یک AK-47 دروغ گفتن در مقابل صندلی, کنسول, اما تا به حال به او گفت نترس چون تفنگ نیست برای او.

به عنوان آنها سوار شمالی خوزه و دو زنان دودی سیگار و مواد مخدر و گذشت حدود یک بطری Bacardi رم, موسیقی وافغان در رادیو.

“ما متراکم کردن” خوزه بعدها می گویند. مواد مخدر متعلقات داشت پراکنده در مورد SUV پس از تیراندازی.

یک پلاک خوان برداشت پیشگامی آن را به عنوان نزدیک من-10 هشدار به HSI عوامل که خود مشکوک نزدیک شد. میدوی را از طریق سفر مدینه توماس در زمان بیش چرخ بنابراین خوزه می تواند خواب او به پلیس گفت.

عوامل انتظار داشتند خوزه به درایو به متل که در آن او شده است می خواهم خال خال روز قبل از. اما به جای چرخش به شرق بعد از خروج از بزرگراه میان ایالتی و مدینه توماس تبدیل شده غرب و در راس به سمت Ahwatukee.

در حالی که عوامل درهم برای گرفتن رهبر تیم ریچارد مورتنسن ابداع یک طرح جدید از دستگیری.

عوامل اعتقاد بر این پیشگامی به حال تنها دو سرنشینان هر چند آنها بعد از اذعان آنها نمی توانستم از طریق این خودرو تاریک پنجره های رنگی. آنها متقاعد شدند سرنشینان می دانستم که آنها در حال دنبال شدن است. در اظهارات خود به پلیس HSI عوامل گفت: گمان خودرو ساخته نامنظم تغییرات خط نشان دهنده “ضد نظارت” اقدامات و توقف کوتاهی در یک پارکینگ در طی آن آنها فکر می کردند که دیدم یک شبح به نوبه خود به آنها نگاه کنید.

داخل پیشگامی تنش در حال افزایش بود.

خوزه گفت: او از خواب بیدار شد به مدینه توماس و Valenzuela صحبت کردن در مورد یک کامیون بود که در زیر آنها را. مدینه توماس گفت: خوزه او فکر آن را “یک narc.”

یک مست خوزه گفت: ققنوس پلیس که به او نگاه بینام و کامیون و پاسخ داد: “Nah که نه پلیس. شما می دانید که اگر آن را یک پلیس.”

اگر هر چیزی که خوزه در ابتدا فکر کردم آن ممکن است یک رقیب قاچاقچی. او گفت که پلیس در آن رایج بود برای دیگر قاچاقچیان به سرقت مهاجران به عنوان آنها در حال حمل و نقل و حفظ نتیجه نهایی برای خود. آن را به حال اتفاق افتاده است به او قبل از اینکه با افرادی که تا به حال چراغ های اتومبیل خود را, او گفت:.

خوزه گفت: زنان به نگرانی نیست و رفت و برگشت به خواب.

در ضمن مورتنسن دستور خود عوامل همکار برای آماده شدن برای یک “خرج کردن” مانور. سه F-150s خواهد با سرعت بالا به فراگیر پیشگامی و سپس نیروی آن را به کم کردن سرعت و در نهایت متوقف شود.

عوامل دو بار سعی کردم اما موفق به اجرای مانور به عنوان پیشگامی و وانت شمال به رهبری در 48th خیابان های مسدود شده برای اولین بار توسط وسیله نقلیه دیگری و سپس توسط یک منطقه ساخت و ساز.

در نهایت مورتنسن تصمیم “وجود دارد نه بسیاری از وسایل نقلیه غیر نظامی در اطراف, بیایید رفتار خرج کردن در حالی که در حال حرکت” یک HSI عامل بعد از پلیس گفت.

با بینام و HSI کامیون در جلو و پشت مظنون مورتنسن خود را کشیده آبی F-150 به خارج خط بعدی به پیشگامی. عوامل بودند دستور برای فعال کردن خود چراغ ها و آژیر اگر چه تنها کامیون پشت پیشگامی انجام تحقیقات پلیس یافت.

به عنوان کامیون در مقابل کند پیشگامی منحرف چندین بار به Mortensen کامیون عوامل گفت: باعث او را به از دست دادن کنترل وانت که از طریق کشت و زرع مسکونی بلوک دیوار.

پیشگامی و سپس ضربه زدن به خیابان محدود کردن و به اطراف چرخید و قبل از آمدن به بقیه رو به راه اشتباه است. داخل خودرو, هرج و مرج, فوران و کسی فریاد زد: “پلیس!”

HSI عامل مارکوس کاماچو بود در حال حاضر رو به پیشگامی و او گفت که او منفجر کامیون خود را به آن را برای جلوگیری از متهمان از فرار. این نظامی کهنه کار گفت: او پس از آن آغاز شد “با در نظر گرفتن دور” از صدا مثل یک AK-47 و متوجه شانه اش خونریزی بود. او شروع به پریدن کرد از کامیون خود را پشت باز کردن درب راننده و شروع به شلیک خود را Glock 19 تپانچه در پیشگامی.

که نقطه HSI عامل جف Hemphill کشیده بود کنار کاماچو نیز رو به مظنونان تروریستی ، به عنوان او از, او گفت که او شنیده ام “دور رفتن را از طریق شیشه جلو اتومبیل.” Hemphill به زمین کاهش یافته است و radioed: “عکس از کار اخراج شدند.”

پس از سقوط کامیون از طریق دیوار باغ مورتنسن گفت: “بلافاصله باز” خود را درب دیدم پیشگامی سپر به سپر با HSI کامیون و شنیده تیراندازی. او فرار به سمت صحنه و در زمان پوشش پشت یک درخت در سراسر از SUV راننده درب, او گفت:.

“که در آن نقطه من به دنبال در خودرو. این تیره رنگی, ویندوز, سخت, اما من می تواند از طریق شیشه جلو اتومبیل من می توانید ببینید شبح از یک تفنگ” مورتنسن گفت: در مصاحبه خود با پلیس و پنج روز بعد. “تفنگ به نظر می رسد به مانند یک AK-47 و من می توانید ببینید که تفنگ در حال آمدن به عقب و جلو به عنوان اگر کسی که تیراندازی آن است.”

وکیل interjected: “وقتی به شما می گویند ‘به عنوان اگر,’ آیا شما باور دارید که کسی تیراندازی شد که تفنگ?”

“من می دانستم که آنها تیراندازی تفنگ و جهت آن اشاره شد در جهت از افسران که وجود دارد در صحنه” مورتنسن پاسخ داد.

عامل گفت: او را آتش راننده پیشگامی خود Sig Sauer .40-کالیبر نیمه تپانچه و خالی حداقل سه مجلات قبل از توقف آتش.

برایان Altieri بود که یک مسافر در مورتنسن کامیون شرح حال آخرین پاسخ خاص اعضای تیم برای رسیدن به تیراندازی ، او می خواهم تلاش برای خارج شدن از سقوط کامیون به دلیل خود را درب بود تا حدودی مسدود شده توسط سیم درخت. اما هنگامی که او گفت: او خود را برداشت تفنگ M4 و دویدم به سمت تیراندازی.

“وجود دارد مقدار زیادی از تیراندازی در جریان در آن نقطه” Altieri گفت: پلیس در یک مصاحبه پنج روز بعد. “خودرو بسیار بسیار دشوار است برای دیدن داخل. شیشه جلو بود به طور قابل توجهی ، … آن را بسیار سخت بود انتخاب کنید تا هر چیزی را در داخل خودرو.”

Altieri گفت: پیشگامی در درها بسته شد و گلوله به نظر می رسد که از داخل و نزدیک به مسافر کنار شیشه جلو اتومبیل.

Altieri فکر او را دیدم “بازوی راست راننده تمدید کردن در زاویه سمت مسافر سمت شیشه جلو.” او بعد از دو تا سه دور در راننده, او گفت:.

“من همچنین می خواهم به یاد داشته باشید که در این مرحله من در واقع فکر می کردم راننده هنوز خوزه که من فکر کردم که او راننده وسیله نقلیه در کل زمان” Altieri گفت.

بیش از 100 گلوله از کار اخراج شدند در بیش از 30 ثانیه حدود 80 درصد از آنها از عوامل’ اسلحه تحقیقات پلیس یافت.

داخل پیشگامی مدینه توماس سقوط مرده در صندلی راننده از سه گلوله به سر و چهار به گردن و شانه Maricopa County دفتر معاینات پزشکی گفت. خوزه در جلوی صندلی مسافر بود به شدت زخمی و توسط چندین گلوله از جمله یکی به سر خود را.

حد مرگ سرنشینان — Valenzuela و دو مهاجر — نشسته اند روی تختهای زخمی یا مجروح به درجات مختلف. زمانی که ماموران متوجه وجود دیگران در خودرو آنها به آنها دستور داد به خارج و حرکت به محله پیاده رو جایی که علائم هشدار داد از سبد خرید گلف گذرگاه.

در مصاحبه با پلیس فقط چند ساعت پس از تیراندازی یک پریشان Valenzuela به یاد می آورد زمانی که عکس زنگ زد. “من در نگاه ترزا و او رفته بود,” او گفت:.

یکی از امدادگران بررسی مدینه توماس’ بدن اشاره کرد او به ضرب گلوله کشته شده است از طریق چشم و اضافه “که یک شات کشتن.” یکی دیگر از پیراپزشک گفتم “وحشی.”

کنجکاو ساکنان جرأت را برای یک نگاه پس از تیراندازی فروکش کرد و صدای پلیس آغاز شده صدایی از طریق محله.

که نقطه HSI عوامل کشیده بود خوزه در لنگی بدن از پیشگامی و نورد او را بر روی خیابان ، یک AK-47 بر روی زمین در نزدیکی پلیس مخفی تصویری نشان داد.

“صحنه شبیه به هرج و مرج وجود دارد به دلیل یک بدن در خیابان تخمگذار گفت:” نیک دالتون که با مادرش زندگی می کند چند بلوک از صحنه است.

دالتون گفت که او فکر خوزه مرده بود چرا که در ابتدا هیچ کس رسیدگی به او را در حالی که HSI عوامل بودند که لود شده به آمبولانس و رانده و دور.

خوشه ای از ققنوس اولین پاسخگوی وسایل نقلیه نشسته در مرکز به طور معمول به خوبی سفر, پنج, خط, خیابان, احاطه شده توسط روده گلوله و شیشه های شکسته گلوله-سرند پیشگامی سپر به سپر با رنگ خاکستری بینام HSI کامیون.

سیاه تایر علائم آرام نزدیکی دنباله اغلب مشغول دوچرخه سواران و همسایگان راه رفتن سگ خود را. پایان مقابل از نمایندگی کامیون دراز در نیمه راه در یک حیاط خلوت, احاطه شده توسط اندام درخت و زباله های دیگر.

تعدادی از ساکنان در بر داشت گلوله در کارگاههای خود در پشت بام خود را و حتی تسلیم در کنار یکی از خانه. بسیاری از آنها لرزاند توسط تیراندازی و تمایلی به صحبت در مورد آن حتی ماه بعد.

“چرا آنها این کار را در اینجا پرسید:” دالتون بود که به خصوص مشکل توسط این واقعیت است که او نمی شنوید آژیر قبل از ضربات پنالتی. “من می خواهم که آنها را امتحان کنید و انجام آن را در جایی کمی امن تر است.”

دالتون گفت که او هرگز تا به حال شنیده HSI تا پس از تیراندازی زمانی که او آن را گوگل.

اگر کسی در یک بینام خودرو سعی کرده بود به جلو و او را گفت: آنها با HSI, او گفت:, “من می خواهم به آنها بگویم نه دریافت ققنوس پلیس.” دالتون صحبت از تجربه داشتن دستگیر شده برای رانندگی تحت تاثیر.

او اضافه کرد که آن را “نوع ترسناک” است که نسبتا ناشناخته آژانس های فدرال “حق و قدرت اجرای قانون فیزیکی و نیروی کشنده.”

بیشتر: تحقیقات امنیت داخلی عوامل درگیر در تیراندازی در سراسر کشور

ضربات

چهار روز پس از هدف گلوله HSI عوامل وارن خوزه نشسته در یک ققنوس اتاق بازجویی پلیس در لباس بیمارستان و دستبند زدن, غرق شدن رو به جلو با هر پاره پاره نفس به عنوان او تلاش برای توضیح آنچه اتفاق افتاده بود آن روز.

“وارن چرا شما آتش در آنها؟” Detective Matthew حماس خواسته است.

“هنگامی که من شنیده ام صدای شلیک گلوله,” خوزه گفت: “من ممکن است من ممکن است فقط ضرب گلوله کشته است.” محققان بعد مشخص خوزه از کار اخراج شده بود 24 دور از اره کردن AK-47.

“اجازه دهید من توضیح چیزی به شما” حماس فشرده. “وجود دارد یک دسته از شهود و همه شما را دیدم آتش ، بنابراین من در تلاش برای درک چرا.”

“اگر هر چیزی من تا به حال به ترس” خوزه ارائه شده گفت که او تا به حال شده است در مسافر صندلی هنگامی که او از خواب بیدار شد به صدای جیغ SUV توفنده و نخ ریسی و پس از تیراندازی.

“شما به یاد داشته باشید که از کار اخراج شده است؟” حماس خواسته بعد با توجه به ضبط مصاحبه یک کپی از آن به دست آمده توسط مرکز هوارد.

“من به یاد داشته باشید که اخراج اول” خوزه پاسخ داد.

درک که شات داشت: هدف اصلی از ققنوس اداره پلیس تحقیقات در مارس 11, تیراندازی, بر اساس سوالات پرسیده شده از مظنونین و شاهدان.

HSI در فدرال شکایت کیفری ظ روز پس از تیراندازی گفت: خوزه “شروع به باز کردن آتش بر روی عوامل با AK47-نوع تفنگ حمله قابل توجه وسایل نقلیه متعدد. عوامل بازگشت و آتش است.”

اما با وجود monthslong تحقیقات محلی پلیس و دادستان ها نتیجه گیری نیست که.

عوامل گفته ققنوس پلیس که آنها ترس برای زندگی خود را به خاطر پیشگامی استفاده شده بود به عنوان یک “سلاح” به رم یکی از کامیون خود را ارسال آن careening از طریق یک بلوک سیمان دیوار.

اما در طول این عوامل’ مصاحبه با پلیس و پنج روز بعد — با وکلای خود را در حال حاضر — هیچ یک به صراحت گفت: خوزه بود برای اولین بار به آتش کشیدند. و پلیس بپرسید نیست.

ریچارد مورتنسن از HSI ویژه پاسخ رهبر تیم گفت: او در بیرون از کامیون خود را بلافاصله پس از آن سقوط کرد و از طریق دیوار. او گفت که او شنیده تیراندازی آمدن از جایی که یک HSI کامیون سقوط کرد و سر به پیشگامی و دویدم به سمت منطقه است.

عامل مارکوس کاماچو که کامیون منفجر SUV گفت که او نمی تواند در داخل خودرو اما “ما به محض برخورد من شروع به گرفتن دور.”

“من ظهور من باز کردن درب و دریافت میکنم دور. از طریق درب و همه در اطراف من و من می توانم آنها را خروج از SUV های شیشه جلو جلو,” او گفت:.

عامل جف Hemphill که کشیده کنار کاماچو گفت: صدای شلیک گلوله رفت و از طریق شیشه جلو اتومبیل خود را به عنوان او پا را از کامیون خود را.

عامل Bryan Altieri بود که مجروح در تصادف از مورتنسن را کامیون پلیس گفت که او شنیده صدای شلیک گلوله به عنوان شریک زندگی خود را خارج شد کامیون. “Bang, Bang, bang, bang, bang, bang,” او گفت:. “و من می شنوم کسی فریاد زدن ‘عکس از کار اخراج شدند.'”

به گفته پلیس مصاحبه ریز نمرات هیچ یک از دیگر شاهد تیراندازی می توانم با اطمینان بگویم که ضربه اول.

Valenzuela از کشته, راننده, مصاحبه شد فقط هشت ساعت پس از تیراندازی.

زمانی که کارآگاه حماس از او خواست که ضربه اول او گفت که او “فقط فرض” آن را خوزه. اما زمانی که فشار بر اینکه آیا او برای اولین بار شنیده می شود عکس از داخل و یا خارج از SUV Valenzuela خراب شد.

“به نظر نمی رسد واقعی, من نمی دانم,” Valenzuela گفت: به سختی قابل شنیدن و از طریق او sobs. “من در نگاه ترزا و او رفته بود.”

Valenzuela گفت: او انداخت و خودش را بیش از 17 سال سن مهاجر نشستن در کنار او در حد مرگ. که دختر بچه, ماریا مارتینز-لونا پلیس گفت که او نمی بینم که چگونه این تیراندازی آغاز شده است.

او در مصاحبه با حماس با HSI عامل فرشته هرناندز ترجمه به و از زبان اسپانیایی است.

“در هر زمان آیا شما می بینید که او (خوزه) اسلحه را برداشت و شروع به استفاده از آن؟” هرناندز پرسید.

“نه” مارتینز-Luna پاسخ داد. هرناندز ترجمه پاسخ او به عنوان “او نمی داند.”

“زمانی که او شروع به شلیک?” هرناندز پرسید.

“هنگامی که تیراندازی آغاز شده و پس از آن من ducked,” دختر پاسخ داد.

ققنوس پلیس نیست مصاحبه دیگر مهاجر در پیشگامی Genaro جیمنز-سانچز حتی اگر دادستان فدرال را بازداشت او را به عنوان یک “شاھد” در مورد خود را در برابر خوزه. در دادگاه تشکیل پرونده خوزه وکیل گفت جیمنز-سانچز ducked پس از برخورد با HSI کامیون و “شنیده می شود اما آیا نمی بینید شلیک شد.”

اگر چه ققنوس پلیس خود را منتشر گزارش تحقیقی و بسیاری از مدارک و شواهد جمع آوری شده, مقامات پلیس نمی خواهد جواب سوالات. آنها معوق تمام سوالات به HSI که کاهش یافته است به صحبت با خبرنگاران و یا نوشته شده به سوالات.

میان جرم و جنایت-صحنه شواهد منتشر شده توسط پلیس به یک ضبط از صفحه اصلی سیستم های امنیتی و نیم مایل از صحنه تیراندازی که اسیر برای تلفن های موبایل خودرو, تعقیب, تصادف و تیراندازی. مرکز هوارد خواسته دو سطح ملی مشهور صدا پزشکی قانونی و پرتابه کارشناسان به نقد و بررسی ضبط.

هر دو گفت: یک تفنگ دستی به عنوان انجام شده توسط عوامل و نه یک AK-47 تفنگ برای اولین بار به آتش کشیدند.

“با درجه بالایی از یقین علمی اولین شات از کار اخراج شده بود Sig Sauer .40 کالیبر گلوله” گفت: استیون بک های صوتی و پزشکی قانونی و آکوستیک متخصص که مشغول به کار به عنوان یک FBI مشاور علمی برای 16 سال است.

“که اولین گلوله تفنگ و … آن را بسیار برجسته گفت:” بک که در مقایسه با اطلاعات از ضبط با جزئیات صحنه های گنجانده شده در این حادثه پلیس گزارش و صحنه جرم عکس. با استفاده از نرم افزار های تخصصی بسته بندی ساخته شده برای تجزیه و تحلیل صوتی او قادر به نگاه در هر گلوله را صدا موج برای تعیین تفاوت های بین آنها را.

“این کاملا با صدای بلند و تا به حال تمام ویژگی های که مطابق با Sig Sauer,” Beck گفت.

مورتنسن بود که در ضربات پنالتی که انجام Sig Sauer, با توجه به گزارش پلیس.

ضبط صدا نیز بررسی شد توسط راب ماهر از دانشگاه ایالتی مونتانا که این نویسنده بیش از یک دوجین گزارش و تحقیق گسترده گلوله آکوستیک. با استفاده از یک کامپیوتر های مختلف برنامه از بک ماهر برجسته هر گلوله با نگاه به آن تغییر دامنه و فرکانس.

ماهر به یک نتیجه مشابه به بک بیان در یک ایمیل که خود را “تصور ذهنی است که برای اولین بار چند عکس از یک تفنگ دستی … بر اساس مدت زمان کوتاه از پوزه انفجار صدا.”

این Maricopa County دفتر دادستان رهبری در آن زمان توسط بیل Montgomery پیوست در برخی از بازجویی و بررسی اداره پلیس را بررسی مارس 11 تیر اندازی.

در مرداد ماه نامه ای به HSI نماینده ویژه مسئول برای ققنوس, A. Scott Brown, Montgomery را مورد انتقاد قرار HSI عوامل زیر استاندارد افسر-درگیر تیراندازی پروتکل از جمله امتناع از به اظهارات حق دور و یا انجام یک پیاده روی را از طریق صحنه است.

دادستان توصیه می شود “هیچ اتهامات جنایی در این زمان” اما اشاره کرد که آنها مجبور شده بودند به “تکیه بر منابع ثانویه” که محدود “درجه که درگیر عوامل می توان به طور کامل و با اطمینان از پاک هر گونه تخلف است.”

“وجود شواهد کافی برای رد درگیر عوامل’ پس از آن اظهارات معقول اعتقاد قریب الوقوع استفاده از خشونت و زور فیزیکی” نامه گفت: انعقاد “این است که از سود متقابل برای حفظ عمومی اعتماد به نفس در بررسی حوادث که در آن از دست دادن زندگی رخ می دهد.”

پلیس کارشناسان گفته اند که مأموران اجرای قانون باید با قرار دادن خود در موقعیت های که در آن وسایل نقلیه به طور موثر می تواند تبدیل به سلاح و سپس با استفاده از این واقعیت به عنوان توجیهی برای پاسخ با نیروی مرگبار.

Kirkham, فلوریدا گونه که جامعه شناس که یک بار به عنوان یک افسر پلیس به نام اقدامات HSI عوامل منجر به تیراندازی “مرگبار” و “بی پروا.”

با توجه به این که عوامل نمی توانستم داخل پیشگامی و مشکوک اشغال آن ممکن است مسلح و خطرناک و یا حمل و نقل گروگان ها و یا مردم بی گناه او گفت: آنها باید با استفاده از احتیاط اضافی. برای مثال آنها می خواسته اند ققنوس پلیس برای کمک به مانند مسدود کردن ترافیک و یا استقرار توقف نوار برای از بین بردن پیشگامی لاستیک.

“این فاجعه است که در این وضعیت می خواهم هنگامی که شما شروع به انجام پلیس و سارق مسلح و انجام مانند چیزی از یک تلویزیون تخت, مردم آزاری, مردم کشته شدند” کیرخم گفت.

خرید اینترنتی

ترزا مدینه توماس’ بدن نشسته در پیشگامی در وسط خیابان مسدود شده توسط زرد نوار احتیاط و وسایل نقلیه پلیس برای حدود 12 ساعت قبل از آن به دفتر معاینات پزشکی است.

تنها پس از کالبد شکافی و سم شناسی گزارش شد و این نشان داد که او تا به حال نزدیکی کشنده سطوح مت آمفتامین در بدن است که می تواند توضیح داد: خیلی از رفتار رانندگی.

دکتر ریچارد سلب یک سم شناسی استاد در جان جی, کالج عدالت کیفری که مورد تجزیه و تحلیل سم شناسی گزارش مرکز هوارد گفت: HSI عوامل’ شرح اقدامات راننده خواهد بود سازگار با کسی بالا در مت.

“اثر متامفتامین خواهد بود مربوط به افزایش ریسک پذیری رفتار تهاجمی تر رفتار بالقوه نامنظم رانندگی” گفت: سلب پزشکی قانونی متخصص زهر شناسی است که مشورت در موارد متعدد. “آنها ممکن است سرعت آنها ممکن است اجرای چراغ قرمز.”

سطوح بالایی از استرس خواهد بود “magnify اثر” از هر گونه مواد مخدر سلب اضافه شده و همچنین افزایش “مبارزه یا پرواز پاسخ.”

مدینه توماس در نظارت مشروط قبلی را به اتهامات مربوط به قاچاق انسان اگر چه HSI عوامل آگاه بودند که در زمان عکسبرداری است.

مادرش تینا ژوئن گفت: مدینه توماس “رفت و در سراشیبی” پس از مرگ مادر بزرگ پدری کسی که با او بسیار نزدیک است.

پس از تیراندازی خوان گفت که او به ملاقات با دادستان فدرال بود و تعجب به یاد بگیرند که آنها با توجه به مجازات مرگ برای خوزه در مرگ پدر حتی اگر گلوله که به کشته شدن مدینه توماس اخراج شدند توسط HSI عوامل است.

او به امید که عوامل خواهد بود پاسخگو باشند که دادستان گفته او تیراندازی توجیه بود.

“چه هستم من می خواهم به انجام? من معنی آن را به من در برابر آنها. این ماموران فدرال; آن را دولت فدرال است.”

خوان بالا بردن او فرزند ارشد 12-year-old daughter. او و اعضای خانواده اش برنامه ریزی برای بازدید از سایت در Ahwatukee در اولین سالگرد تیراندازی.

“آنها در زمان یک بخشی از خانواده ما” خوان گفت. “آنها در زمان یک تکه بزرگ از هر یک از قلب ما. ما هرگز همان خواهد بود. خانواده ما شکسته است.”

وارن خوزه همچنان در زندان فدرال در جایی در آریزونا; سرویس مارشال آمریکا نمی خواهد می گویند که در آن با استناد به ایمنی از اهل بیت و عوامل حفاظت از او. او چهره 12 اتهامات بیشتر مربوط به آوریل 11 در ضربات پنالتی. اما دادستان فدرال تصمیم گرفته اند در مقابل به دنبال مجازات اعدام.

والنتینا Valenzuela است که در بازداشت در توسان فدرال تادیبی موسسه رو به اتهام حمل و نقل از مهاجران غیر قانونی برای سود و در نتیجه مرگ و خطر افتادن.

وکیل او می گوید Valenzuela است که “برخورد با غم و اندوه و PTSD از شرایط این جرم” با توجه به ماه جولای دادگاه رونوشت.

خوزه و Valenzuela خواهد بود سعی در ایالات متحده دادگاه منطقه در توسان در ماه های آینده. هر دوی آنها التماس کرد گناه نیست.

دو تن از مهاجران مستند نشده در پیشگامی — ماریا مارتینز-لونا و Genaro جیمنز-سانچز — بازداشت شده در ایالات متحده مارشال با توجه به سوابق دادگاه.

مارتینز-Luna درخواست اجازه کار “و دولت است که پیش بینی اعطای که درخواست” پرونده های دادگاه نشان می دهد. معلوم نیست که آیا او خواسته خواهد شد که برای شهادت دادن در این مورد.

جیمنز-سانچز که تا به حال یک گلوله تسلیم در قفسه سینه خود را از تیراندازی برگزار شد در زندان فدرال تا زمانی که او می تواند شهادت در مورد آنچه اتفاق افتاده است.

دفاع وکلا باید به دنبال نسخه از HSI سیاست ها و روش های رقیب در دادگاه براده “که مداخله اعمال HSI عوامل مانند برخورد با آقای خوزه خودرو و تیراندازی خانم مدینه-توماس شدند واقعی مسبب اعمال او مرگ است.”

دادستان نامیده می شود که “یک سفر ماهیگیری با امید به دست آوردن مدارک و شواهد برای منحرف کردن اذهان از اقدامات متهمان در این پرونده است.”

در هفت سال پس از سیاه و سفید زندگی مهم جنبش آغاز شد کارشناسان می گویند بسیاری از ادارات محلی پلیس قرار گرفته اند اصلاحات برای بهبود پلیس مسئولیت پذیری و افزایش اعتماد جامعه.

مایکل سفید یک استاد جرم شناسی و عدالت کیفری و مدیر دانشیار دانشگاه ایالتی آریزونا مرکز پیشگیری از خشونت و امنیت جامعه گفت: پلیس محلی اصلاحات ناشی از آگاهی عمومی و فشار برای تغییر.

“آن بوده است و تداوم و تعداد جنجالی تیراندازی است که نوع فقط ایجاد این وضعیت که در آن بسیاری از سران احساس مانند آنها تا به حال هیچ چاره ای جز به اتخاذ این توصیه ها” سفید گفت. “چه آن را برای این سطح از بررسی برای رسیدن به سازمان های فدرال? من مطمئن هستم.”

در این مورد گزارش

این مقاله تهیه شده توسط مرکز هوارد برای روزنامه نگاری تحقیقی در دانشگاه ایالتی آریزونا است Walter Cronkite دانشکده روزنامه نگاری و ارتباطات جمعی, ابتکار از اسکریپس هوارد بنیاد به افتخار این اواخر اخبار صنعت اجرایی و پیشگام Roy W. Howard. خبرنگاران Joel فریاس Godinez, Maia Ordoñez و الکساندرا Edelmann کمک به این گزارش. برای اطلاعات بیشتر در این باره نگاه کنید به گزارش “میهن اسرار” در azpbs.org/homelandsecrets.

Arizona Republic خبرنگار Daniel Gonzalez کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>