تا چه حد باید آریزونا مدارس رفتن به آماده شدن برای عکاسی?

را به یک نقطه پنهان در مدرسه تحت تهدید یک فعال تیرانداز کالین Lanin دختر پیامک ،

پیام آب گرفتگی Lanin تلفن: دختر او نوشت که او وحشت زده شد. او نمی خواست بمیرد. او دوست داشت پدر و مادر او.

“او به معنای واقعی کلمه فکر بود که یک تیرانداز فعال در مدرسه بود و او به من پیام داده به طور بالقوه خداحافظی,” Lanin گفت.

دختر او نمی دانست که در حالی که یک مدرسه سیستم زنگ خطر تکرار “این یک تمرین وجود دارد فعال تیرانداز” به مدرسه بود, در واقع, در این میان یک مته.

Lanin به یاد می آورد قدم زدن به عقب و جلو در خانه اش وحشت زده از طریق چندین دریل. او دو بچه ها رفتن به مدرسه در اسکاتسدیل آریزونا و مانند بسیاری از دانش آموزان در آریزونا آنها به خوبی در فعال تیرانداز دریل.

در حالی که آموزش در نظر گرفته شده برای آماده سازی دانش آموزان برای تیراندازی مدرسه, کارشناسان می گویند که حادثه کودکان است.

این هفته, دفاع, گروه, Everytown for Gun Safety و کشور عمده ترین معلمان اتحادیه مدارس به پایان تیرانداز فعال آموزش برای دانش آموزان است.

تازگی منتشر ارشاد از سازمان ها توصیه قوی آموزش برای کارکنان مدرسه از جمله تخلیه آموزشی و کمک های پزشکی. اما گروه دیگر حمایت دریل مربوط به دانش آموزان است.

اگر مدارس را انتخاب کنید و به آموزش با دانش آموزان آموزش باید “نه تقلید و یا به نظر می رسد واقعی حادثه” هدایت متحده است.

ترور برای کودکان و نوجوانان, پدر و مادر

مستند دریل متفاوت از مدرسه به مدرسه اما حول همان ایده: هدایت دانش آموزان و معلمان به قفل خود را در یک اتاق و ساکت بمانند. فعال تیرانداز آموزش به طور خاص به معنای تمرین دانش آموزان در مورد چه باید بکنید در مورد تیراندازی.

Lanin گفت: شنیدن در مورد آنها را به عنوان یک پدر و مادر می تواند وحشتناک به ویژه هنگامی که بچه ها فکر می کنم آنها واقعی است. او نگران است که آموزش عادی مدرسه تیراندازی.

“این بچه ها که (شلیک یک تفنگ را در مدرسه) یک گزینه است,” او گفت:.

آریزونا به حال نه در مقیاس بزرگ تیراندازی مدرسه.

در سال 2016 یک قتل-خودکشی در استقلال در گلندیل موجب بحران های آموزشی که تدریس نوجوانان و بزرگسالان چگونه به نقطه یک همکلاسی مبارزه با افسردگی است. در این هفته پلیس بازداشت دو دانش آموز در مدارس پس از تهدیدات ساخته شده بودند و به هر دو دانشگاه. چنین تهدیدات مشترک هستند.

باید مدارس عمل مستندات?

حدود 95 درصد از مدارس در سراسر کشور انجام مستند دریل با توجه به داده های اخیر از مرکز ملی آموزش و پرورش آمار.

هایدی Pottinger دختر شروع به تمرین مستندات هنگامی که او فقط چند ماه در دانشکده پرستاری. پسر او نیز بسیار جوان زمانی که او آموخته حرکات فعال تیرانداز مته.

“من اول فکر کردم به عنوان یک محقق و به عنوان یک مادر بود که آنها بیش از حد جوان به شرکت در این فعالیت ها,” او گفت:.

Pottinger مدیر تحقیقات بالینی در دانشگاه آریزونا با مطالعات ترومای دوران کودکی. کودکان خردسال نمی تواند بگوید مختلف بین یک تهدید ادراک شده و یک تهدید واقعی, او گفت:. دریل تحمیل استرس است. به اندازه کافی استرس می تواند صدمه دیده مغز یک کودک.

“این به ضرر کودک بیش از آن در واقع آنها را آماده برای یک رویداد مانند این که” او گفت:.

آریزونا قانون نیاز به تمام مدارس به پاسخ اضطراری برنامه ای که با حداقل الزامات طراحی و توسعه توسط دولت است. آریزونا وزارت آموزش و پرورش مورد نیاز شامل سه مستند آموزش در هر سال تحصیلی.

جیم لی آژانس آمادگی اضطراری مشاور گفت: آموزش آماده سازی دانش آموزان برای انواع ممکن است حوادث: مزاحمان بلایای طبیعی و خطرناک حوادث اتفاق می افتد در نزدیکی یک مدرسه.

“مستند دریل و تخلیه دریل لازم برای عمل به نگه داشتن بچه ها امن” او گفت:. “شما هرگز نمی دانید وقتی که یک وضعیت ممکن است خود را در حال حاضر. اگر این وضعیت رخ می دهد و شما هرگز تمرین مستندات با بچه ها شانس هستند شما در حال رفتن به یک ناقص مستند.”

ALLHANDS: اگر ما نمی تواند متوقف مستند دریل می تواند ما حداقل آنها را انجام دهد درست است ؟

برای دانش آموزان, آموزش تبدیل به امری عادی.

“برای بسیاری از ما اولین بار ما تا به حال برای انجام یک مستند مته در مدرسه ابتدایی” Induja کومار ارشد در اساس اسکاتسدیل گفت. “دانش آموزان به عنوان مسن تر رشد می کنند آنها را به این دریل کمتر به طور جدی از آنجا که آنها انجام داده ام آنها برای سال های بسیاری را در یک ردیف. این منجر به این عادی از مدرسه رفتند.”

کومار, یک عضو از گروه حمایت مارس برای زندگی ما از تو می خواهد مدارس به نگاهی دیگر اقدامات پیشگیرانه مانند بالا بردن آگاهی در مورد دانش آموزان مبارزه با مسائل مربوط به سلامت روان.

چگونه به آموزش کمتر از سانحه

با توجه به راهنمایی از معلمان کارگری اگر مدارس انجام دریل آنها باید:

  • نه شبیه یک تیراندازی واقعی.
  • اطلاع پدر و مادر در مورد دریل جلوتر از زمان.
  • اعلام شروع تمرین به دانش آموزان و معلمان.
  • تواند متناسب با سن و شامل دانشجو ورودی.
  • آدرس دانش آموز خوب بودن.
  • آهنگ چگونه آموزش دانش آموزان تاثیر می گذارد.

لی همچنین گفت: مدارس باید آن را روشن است که آنها در حال انجام یک تمرین در مقابل هنگامی که آن را در زندگی واقعی و اضطراری است. او توصیه می شود مدارس شامل کارکنان از جمله مدیر و مشاور در برنامه ریزی آموزش.

“این همیشه خوب برای یک تیم مدرسه به گفتگو در مورد چگونه ما انجام این تمرین بدون حادثه, بچه ها,” او گفت:.

این نیز مهم است برای کمک به دانش آموزان استرس پس از انتشار هر نوع مته Pottinger گفت.

“برای کودکان ما بلافاصله می توانید آنها را به بیرون رفتن برای تفریح و آنها را به اجرا در اطراف و کسانی که هورمون های استرس که راه” او گفت:.

یا او گفت: تمرینات تنفسی پس از تمرین ممکن است کمک به آرام کردن کودکان پایین.

شناخت خطر و یا رفتن بیش از حد?

در حالی که گروه های ملی بحث آموزش آریزونا نمایندگان مجلس در حال بحث قانونی که ایجاد روش در مدارس برای شناسایی و ارزیابی کودکانی که نمایشگاه رفتاری که تهدیدی برای ایمنی مدرسه.

یک تعداد انگشت شماری از کشورهای دیگر اجرا شده اند تهدید ارزیابی قوانین اما برخی از قانونگذاران دموکرات نگران ارزیابی آسیب برساند دانش آموزان توسط برچسب زدن آنها را به عنوان تهدید زمانی که آنها ممکن است در واقع می تواند یک خطر است.

آریزونا مقننه است و با توجه به خانه بیل 2089 که نیاز به مدارس و منشور به ایجاد تهدید ارزیابی تیم که هشدار مدارس به دانش آموزان است که ممکن است یک خطر بالقوه.

این تیم که شامل روان, بهداشت حرفه ای, مدیران مدارس و مأموران اجرای قانون. این تیم را “ارائه راهنمایی به دانش آموزان و کارکنان مدرسه در شناخت رفتار که ممکن است تهدیدی برای جامعه مدرسه و یا خود.”

این لایحه را حامی جان تشکر. Kavanaugh R-تپه چشمه گفت: خانه کمیته آموزش و پرورش است که به تیم کمک خواهد کرد کاهش تعداد در پردیس حوادث.

“بیایید حرفه ای آموزش دیده است که ما در حال قرار دادن به مدارس به انجام کار خود را و به رهگیری این دانش آموزان قبل از آنها حمله کسی,” او گفت:.

این سازمان خواستار پایان دادن به دریل توصیه می شود که مدارس ایجاد تهدید ارزیابی تیم است.

اما برخی از والدین گفته اند که این روند بیش از حد می رود.

به تازگی یک مادر در پنسیلوانیا گفت: یک مدرسه تجاوز زمانی که مقامات آغاز یک تهدید ارزیابی و به نام پلیس پس از 6 سال اشاره انگشت تفنگ و گفت: “من به شما شلیک.'”

مادر گفت: سیاست جرم بدون خشونت رفتار با دانش آموزان مدرسه ابتدایی گزارش Philadelphia Inquirer.

دانش آموزان محلی با ماه مارس برای زندگی ما AZ تحت فشار قرار دادند که برای بیشتر مشاوران در مدارس و نه در دانشگاه افسران پلیس.

Kavanaugh لایحه به تصویب مجلس کمیته آموزش و پرورش اما هنوز هم نیاز به یک رای رسمی در هر دو مجلس.

رسیدن به خبرنگار در [email protected] و یا او در توییتر دنبال کنید @LilyAlta.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im