مربی مایک Hastings علاقه و گفت او مینه سوتا دولت منکیتو بازیکنان باید شروع فصل هاکی توسط “ساختمان کتاب خود را از کسب و کار” این رزومه که توسط آنها در نظر گرفته خواهد شد در ماه مارس ،

خوب کسب و کار پررونق بود در امتداد سواحل رودخانه مینه سوتا.

غالب تمام فصل طولانی ماوریکس از مد افتاده 31-5-2 رکورد دوباره اسیر MacNaughton جام به عنوان WCHA به طور منظم فصل شانزه و نشست شماره 2 در رتبه بندی ملی.

در یک برنامه که در آن گذشته نا امیدی معطل — با یک 0-6 تمام رکورد زمان در NCAA بخش مسابقات — این قرار بود که سال به خصوص با استعداد ارشد-لادن تیم.

اما پنج شنبه در ماوریکس و خود را در درد و رنج طولانی طرفداران خود را دیدم, رویاهای به توقف screeching زمانی که NCAA لغو بقیه فصل بیش از نگرانی از coronavirus بیماری همه گیر.

“ما به عنوان مربیان قرار است به پاسخ بود مشکل حل,” هیستینگز روز جمعه گفت, بازتاب چه سخت بود آن را به او بگویید بازیکنان اخبار. “در حال حاضر شما می توانید نیست. ‘آنچه در حال حاضر مربی؟’ ”

آنچه در حال حاضر در واقع.

ورزش جهان پر شده است با تیم و شهرستانها نومید هفته گذشته تحولات است. در کالج هاکی, اخبار, ضربه سخت در مکان هایی مانند Grand Forks, N. D., که در آن مبارزه با شاهین بودند oddsmakers’ مورد علاقه های شما را به نفع خود نهم NCAA عنوان; در ایتاکا, n. y. جایی که کرنل قرار گرفت No. 1 در هر دو بخش مردان و زنان در نظر سنجی های ملی; و در پورت دوقلو که در آن دولوت مینه سوتا و مربی اسکات Sandelin بودند برای هدف مسابقات NCAA سه ذغال سنگ یک شاهکار که نکرده اند و پس از انجام میشیگان پس از سال 1951 به ’53.

هنوز هم آن را می توان استدلال کرد که هیچ برنامه هاکی بود ضربه سخت تر از ایالتی مینه سوتا.

“هر کس واقعا احساس این خواهد بود که سال آنها میمون خود بازگشت گفت:” لیندزی Botker از منکیتو که تا به حال Mavericks نجومی بلیط برای 10 سال. “آنها واقعا آماده برای رفتن و ما امیدوار بودند به آنها را ببینید در دیترویت [در منجمد چهار].”

Hastings یک کروکستون, Minn., مادری که هدایت ماوریکس به یک ملت-بهترین 92 برنده بیش از سه فصل گذشته از جمله فشار است.

“من می دانم چه انتظارات او گفت:” با خنده. “آنها در مورد آن صحبت کردیم پس از آخرین باری که ما نمی حرکت می کند. صحبت ما به عنوان یک تیم: شما اجرا نمی از آن را اجرا می کنید به آنها را. شما آنها را در آغوش دارند.”

ارشد کاپیتان مارک Michaelis, تیم پیشرو, گلزن, به سرعت از سر به سمت این انتظارات است. او را دیدم این تیم پتانسیل و آغوش ماموریت خود را.

“ما آماده به چهره ما شیاطین” مانهایم آلمان بومی گفت.

اضافه شده Jason Beal, رئيس جمهور از خط آبی باشگاه booster گروه: “این سخت ترین چیز است. این علامت سوال بزرگ در حال حاضر. ما هرگز نمی دانید.”

• • •

آجر آبی وسیع نوار و رستوران در مرکز شهر منکیتو چند بلوک دورتر از ماوریکس’ خانه آرنا. در 4:30 بعد از ظهر جمعه یک اسکادران از سرور به صف شدند تا در پایان بار با چند مراجعان به خدمت می کنند. Nate Nagy یک نوار مدیریت آماده به قطع چند سرور شل برای شب.

“معمولا آن را بسته بندی شده در اینجا در حال حاضر,” او گفت:.

جمعه قرار بود یکی دیگر از ماوریکس هاکی شب سری حذفی, درب بازکن, در برابر, Michigan Tech. حتی با دانش آموزان در رخصتی بهار, جمعیت تا 4000 انتظار می رود برای هر بازی با توجه به دستیار مدیر ورزشی پل آلن. ماوریکس به طور متوسط یک برنامه-بهترین 4,423 در این فصل است.

TJ Palesotti این تیم را در مکان آدرس گوینده است حلقه رهبری برای تیم تکان دهنده pregame معرفی. با چراغ dimmed, جمعیت روی پای خود و تد نوجنت را “خفه” وافغان Palesotti را متمایز صدا معمولا پر عرصه است.

بین بازی هاکی و یک سنت جود Radiothon, Palesotti فکر کرد که او می توانست دست خود را کامل و تمام آخر هفته. سپس هاکی از بین رفت.

“من بسیار شده است و نه کاملا خسته در یکشنبه’ او گفت.

با آرنا خاموش و بدون شلوغ pregame فعالیت در مرکز شهر بارها منکیتو مختلف جمعه شب احساس.

“این مایه تاسف برای کسب و کارهای محلی گفت:” دنیس Waskul استاد جامعه شناسی در مینه سوتا دولت است. “از دست دادن هاکی دارای یک تاثیر عظیمی در مرکز شهر کسب و کار, هتل ها, میله, رستوران ها, اما من فکر می کنم آن را حق تصمیم گیری [برای لغو بازی].”

لب Proehl شد تنها متصدی بار در آبی آجر اصلی نوار و او متوجه نبود ورزشی در تلویزیون های حق دور. سی ان ان تا به حال جایگزین ESPN. “من در آمد و تلویزیون بود و من خاموش صدا,” او گفت: خسته از خبر بد. “گفتم بیایید قرار دادن موسیقی در.’ “

Proehl دیده است که چگونه ماوریکس’ موفقیت ایالات جامعه است. “ما تا به حال یک تیم بزرگ — برای چندین سال,” او گفت:. “مردم واقعا افتخار می کنم.”

• • •

احساسات هنوز هم خام بعد از ظهر جمعه با زمان هنوز به درمان آنچه در دو روز گذشته. یک ویروس است که آغاز شده و نیمی از دنیا ناگهان تغییر مشاغل از بازیکنان هاکی در جنوب ایالت مینه سوتا.

“هدف قرار دادن بالش شب قبل از من فکر کردم ما از رفتن به بازی در برابر Michigan Tech در سه بازی سری” گفت: پارکر Tuomie یکی از هفت سالمندان در تیم و ماوریکس’ دومین گلزن برجسته. “… زمانی که WCHA [مسابقات] رو لغو همه دیدم بقیه میاد. آن را وحشتناک, وحشتناک روز [روز شنبه].”

جمعه خبر آمد که WCHA خواهد پایان آن برگشتی بدون طرفداران در غرفه تنها ضروری پرسنل و تعداد محدودی از بازیکنان و خانواده ها است. بازیکنان Hastings گفت: با عجله به تلفن های خود را برای هشدار به خانواده های آنها از محدودیت.

“وقتی که من راه می رفت پایین سالن و وجود هشت گفتگوهای مختلف برای ورزشکاران ناگهان یک ضربه آنها را بیش از حد” هیستینگز گفت.

بعد از چهارشنبه NBA اعلام کرد که تعلیق آن فصل بزرگ دومینو آغاز شده است که همه آنها در حال سقوط است.

برای ماوریکس بازیکنان ظاهر مدیر ورزشی کوین Buisman در عرصه هاکی دو بار در یک روز پنج شنبه بود شوم.

“هنگامی که آنها را ببینید یک مدیر ورزشی در اطراف رختکن, این, ‘چه خبر؟’ “هیستینگز گفت. “آنها در حال حاضر می خواهم از طریق رفته است که یک بار در آن روز و بار دوم من می تواند آنها را بشنود:” او برگشت.’ “

در 4 p. m. Hastings به اطلاع او تیم NCAA تصمیم. اشک سرازیر هر دو روش.

“به من گفت: همسر من وقتی که من به خانه ‘من آن را از دست داد کمی وقتی که من راه می رفت که [قفل] اتاق,’ ” هیستینگز گفت. “ما دو کاپیتان [Michaelis و نیک ریورا] حق در اطراف گوشه هنگامی که شما را به اتاق راه رفتن. … شما آنها را احساس کنید.”

Michaelis که تبدیل نرم افزار ارائه می دهد به بازگشت به سال آخر خود را در زمان اخبار ،

“نبود حتی یک واکنش کامل پوچی” Michaelis گفت. “به عنوان روز اقدام آن بود که فقط خبر بد بعد از خبر بد. شما می توانید ببینید در چشم خود را به هم تیمی های خود را که برادران آن را در آینده به پایان برسد. بسیار نا امید. هر یک از ما احترام به تصمیم گیری است.”

ارشد defenseman ایان Scheid گفت: “شما تصور کنید در پایان بر روی یخ آغوش هم تیمی های خود را. در عوض شما در اتاق قفل خود را با لباس در خیابان.”

پس از ماوریکس کردم کلمه ای که WCHA حذفی لغو شد, یک احساس خالی ماند رختکن یک محل که در آن آنها تا به حال زمان زیادی را صرف با هم بیش از شش ماه گذشته.

قبل از اینکه طولانی کسی یک ایده است. آنها هنوز هم تا به حال این مرکز محفوظ است, به طوری که آنها چه بازیکنان هاکی انجام دهد. آنها ضربه یخ.

“بسیاری از ما تصمیم گرفت به بیرون بروید و بازی در برابر یکدیگر در یک زمان و بنفش در برابر سفید” Tuomie گفت. “ما تا به حال ما غنائم وجود دارد و تا به حال یک کمی سرگرم کننده با آن.”

هیچ کس مطمئن نبود که منکیتو می دهد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de