چگونه Derek Phillips و ایجاد وضع اهرم را تغییر دهد رسانه های اجتماعی صنعت

لس آنجلس, جولای 18, 2020 /PRNewswire/ — Derek Phillips اعلام کرد ایجاد وضع اهرمیک سازمان اجتماعی با تمرکز اولیه از تقویت افراد/مارک های دیجیتال حضور با استفاده از تاکتیک های مدرن برای تضمین قرار گرفتن در معرض افزایش و ایجاد راه حل برای کمک به مشتریان خود را در رسیدن به مارک های خود را به اهداف.


ادامه مطلب

“من 18 ساله رسانه های اجتماعی و تاثیر گذار. همیشه از اوایل سال 2015 من شیفته با رسانه های اجتماعی. رشد الگوریتمی ساختمان و جنبه های کسب درآمد ساخته شده اند این حرفه فوق العاده فوتی و فوری است.” این کلمات از 18 سال Derek فیلیپس که همچنان به پیشرفت در عصر دیجیتال.

فیلیپس است که هیچ تازه کار وقتی که می آید به رسانه های اجتماعی. قدمت آن به سال 2015 او را پیشگام در تقریبا در هر پلت فرم است. آن نبود تا سال 2018 زمانی که درک تصمیم گرفت او می خواست خود را به مجموعه ای تمرکز اصلی بر روی Instagram رشد قرار گرفتن در معرض و بازاریابی است. این امکانات شد بی پایان با توجه به اين که او قادر به درک این پلت فرم. آن را در طولانی نیست قبل از فیلیپس شروع به رشد سریع درک در عمق الگوریتم نشان از مهارت و چابکی خود را در این زمینه است. او موفق شده است تا با استفاده از روش تاکتیکی برای او منظور رشد پس از خود. در علاوه بر این به ساخت خود را زیر او همچنین شبکه ای با دیگر افراد همفکر به منظور اطمینان از موفقیت های متقابل و ایجاد خود را به عنوان یکی از چهره های برجسته در رسانه های اجتماعی بازی.

فیلیپس با استفاده از استراتژیک و تاکتیک های موثر بازاریابی برای به دست آوردن جاذبه از یک Gen-Z مخاطبان است. هنگامی که آن را به ایجاد یک سازمان خود را در اینجا سه چیز مهم فیلیپس می گوید که او با تمرکز بر:

یک چیز به یاد داشته باشید در مورد ایجاد محتوا در شبکه های خاص است که موتورهای فراموش انتخاب کنید تا بر روی کلمات کلیدی است. حتی اگر یک وب سایت خاص کاربر نمی سرپرستی Twitter و یا Facebook, اگر او/او است که به دنبال محصول خود را هنوز هم وجود دارد شانس خود را از طریق کلیک به یک صدای جیر جیر یا به روز رسانی وضعیت اگر عبارات کلیدی در نتایج جستجو.

شما نیاز به یاد داشته باشید به عنوان نوجوانان و بزرگسالان شرکت خود را باید تغییر تمرکز شما می توانید خود را وفق دهند و شبکه های اجتماعی استراتژی به معرفی گرایش های جدید و به طور مداوم بازار به مخاطبان جدید.

ثالثا شما نیاز به دانستن که در آن است که مهم مخاطبان نوجوان است. Tik-Tok و Instagram در حال بالا سیستم عامل رسانه های اجتماعی هدفمند به سمت سنین 13 به بالا. یک نگاهی به این زرق و برق دار سایت جامعه وجود دارد و هیچ اشتباه برای آنها طراحی شده است. نوجوانان بسیار تاثیرپذیر بنابراین وقتی که می آید به بازاریابی دیجیتال این سیستم عامل نقش مهمی در موفقیت مبارزات انتخاباتی خود را.

شما می توانید با اتصال درک در Instagram در https://instagram.com/Lay با مراجعه به وب سایت خود را https://derekphillips.info و یا از طریق ایمیل در [email protected].

رسانه های تماس:
آریانا Lanning
ایمیل: [email protected]

فایل های مربوط به

Derek Phillips رسانه ها ست.pdf

تصاویر مرتبط

derek-phillips.jpg
Derek Phillips
(تصویر: Derek Phillips)

منبع ذخیره کردن اهرم

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im